Пилосос Bosch Relaxx'x: безшумний помічник

  1. потужна скромність
  2. Немає мішка - менше пилу

Текст: за матеріалами прес-релізу

Тиша, чистота і спокій - з новими контейнерними пилососами Bosch прибирання будинку перетворюється в сеанс медитації. Ці пристрої працюють настільки тихо, що не турбують навіть сплячого - скоріше навпаки, своїм м'яким гулом вони допоможуть швидше зануритися в світ солодких мрій.

  • Текст: за матеріалами прес-релізу   Тиша, чистота і спокій - з новими контейнерними пилососами Bosch прибирання будинку перетворюється в сеанс медитації

    Пилосос Relaxx'x ProSilence є найтихішій моделлю в лінійці контейнерних пилососів Bosch. Завдяки новій системі SilenceSound System ™ при роботі він створює шуму не більше, ніж дві особи під час спокійної дружньої бесіди

Пилосос Relaxx'x ProSilence є найтихішій моделлю в лінійці контейнерних пилососів, коли-небудь вироблюваних під маркою Bosch. У процесі роботи ці електронні помічники створюють шуму не більше, ніж дві особи під час спокійної дружньої бесіди. Завдяки новій системі SilenceSound System ™ пристрої працюють настільки тихо, що ви можете пилососити навіть пізно вночі, не боячись розбудити дітей, сплячих в сусідній кімнаті, чи збентежити пильних сусідів. Серце приладу - мотор - поміщений в спеціальну звуковбирну оболонку, крізь яку просочується лише дуже слабкий звук, а спеціальні звукоізолюючі матеріали максимально мінімізують шумові ефекти. «Процес створення пилососів серії Relaxx'x з самого початку був підпорядкований одній єдиній меті: досягти ідеальної комбінації потужної продуктивності і низького рівня шуму при роботі», - пояснює Катерина Цуканова, директор по маркетингу малої побутової техніки Bosch в Росії. - Коли інженери розробляли нову систему SilenceSound System ™, вони проаналізували конструкцію всіх деталей пилососів, починаючи з насадки і закінчуючи випускний гратами, щоб знизити вібрації і шум настільки, наскільки це можливо ».

потужна скромність

При всій лагідності характеру, безшумна новинка відрізняється завидною працездатністю. Секрет потужності криється в унікальній системі Robust Air ™, якою оснащений пилосос. Всі компоненти, що визначають швидкість роботи пристрою, ідеально поєднуються. Наприклад, дизайн корпусу приладу, виконаний відповідно до законів аеродинаміки, і значно збільшений діаметр в місцях з'єднання деталей забезпечують високу інтенсивність повітряного потоку. А доповнення у вигляді продуманої щітки гарантує ретельне всмоктування і утримання пилу і бруду.

Однак цим запас корисних властивостей Relaxx'x не обмежується. Пилососи не тільки допомагають підтримувати порядок в домі, а й дбають про власну чистоту. Технологія SensorBagless ™ дозволяє пилососа самостійно контролювати повітряний потік і виробляти автоматичну самоочищення фільтра. Як тільки повітряний потік пилососа знижується нижче оптимального, ця функція активується. Як результат - турботливий Relaxx'x видає максимум продуктивності і значно знижує тимчасові витрати на обслуговування.

Немає мішка - менше пилу

Мішки для збору пилу відходять у минуле - сучасні пилососи можуть обходиться без цього технічного «рудимента». Завдяки технології GORE ™ CLEANSTREAM, який лежить в основі фільтра в контейнері, пил і бруд утримуються на зовнішній поверхні фільтруючого мембрани, не проникаючи всередину. Коли ж пилосос все-таки заповниться, спустошити його не складе труднощів: досить вийняти і витрусити контейнер - при бажанні його можна промити під струменем води - і поставити назад.

Власникам домашніх тварин компанія Bosch приготувала спеціальну пропозицію: модель BGS52242 Relaxx'x Animal. Оснащена турбощеткой для килимів і насадкою для меблів збільшеного розміру, ця розробка ідеально підходить для збору шерсті вихованців і є справжнім порятунком для власників чотириногих улюбленців. Дійсно, пристрої від компанії Bosch - техніка не для роботи, а для життя.