Перфоратор Metabo або Makita: як вибрати?

  1. Перфоратор Metabo перестав довбати - куди звернутися?
  2. Перфоратор Metabo або Makita що краще?

Поради щодо вибору хорошого перфоратора

Герой нашого сьогоднішнього огляду - ручний електричний перфоратор Metabo (виробник і власник торгової марки - фірма Metabowerke GmbH).

Акумуляторний або мережевий перфоратор Metabo (Країна виробник - Німеччина, г.Нюртінген або філіальне виробництво в китайському Шанхаї) - ручний операційний інструмент, який зібрав воєдино в свій функціонал можливості 4 інструментів, часто застосовуються для виконання будівельно-ремонтних робіт в побуті і на виробництві:

  • Шуруповерт для загвинчування і викручування саморізів. В такому режимі можна використовувати, якщо використовувати в якості насадки біту (плоску або хрестоподібну).
  • Безударний дриль для свердлильних робіт в м'яких і тендітних матеріалах (скло, пластик, м'яка деревина, метали). Використовуються стандартні свердла-бури.
  • Ударний дриль для свердління в надтвердих матеріалах (бетон, цегла, тверді породи дерева, штучний і натуральний камінь). Крім бура, для роботи можна використовувати коронки.
  • Легкий відбійний молоток L-образного типу для довбання стін, демонтажу перегородок, зняття кахельної і тротуарної плитки, старого дорожнього покриття. Для застосування інструменту в режимі «удар» без обертання використовують в якості оснащення долото (зубила, піки).

У питанні, як зібрати перфоратор Metabo, власники німецького і китайського виробництва довіряють тільки професійним конструкторам, які вирішують, яку буде мати черговий перфоратор Metabo схему зборки, і виконавцям на заводі, що гарантує бездоганну якість зібраного електроінструменту
У питанні, як зібрати перфоратор Metabo, власники німецького і китайського виробництва довіряють тільки професійним конструкторам, які вирішують, яку буде мати черговий перфоратор Metabo схему зборки, і виконавцям на заводі, що гарантує бездоганну якість зібраного електроінструменту.

оригінальний німецький перфоратор Metabo купити в Україні можна, відвідавши столичний інтернет-магазин офіційного дилера бренду. Якщо ви вибираєте перфоратор Metabo, патрон SDS + або SDS-Max визначає клас інструменту - легкий чи професійний відповідно. Крім того, легкі перфоратори мають вагу до 6 кг і потужність електромотора до 1 кВт. Всі інші, природно, відносяться до тяжких професійним моделям.

Щоб вам було зручніше і легше вибрати підходящий перфоратор Metabo, офіційний сайт дилера розбив їх на категорії акумуляторних і мережевих, а електричні, в свою чергу, розділив на 3 групи:

  • Перфоратор Metabo SDS-Plus (вибираючи перфоратор Metabo, форум, де зазвичай збираються фахівці і ті, хто шукають інструмент, радить моделі з серії KHE ( 3251 , 2444, 2650, 2851), а також двухрежимний BHE 2444 (без режиму «удар без обертання») або двошвидкісний UHE 2850 Multi ).
  • Перфоратор Metabo SDS-Max (найбільш відомі моделі KHE 5-40 , KHE 76).
  • Відбійні молотки L-образного типу. Важливо, коли вибираєш відбійний молоток або перфоратор Metabo, скільки джоулів становить сила удару вбудованого електропневматичного або електромагнітного механізму. Величина цього параметра визначає, наскільки довго буде виконуватися довбання стінки або демонтаж перегородки, наприклад. Природно, чим вище сила удару, тим процес демонтажу закінчиться швидше.

Природно, чим вище сила удару, тим процес демонтажу закінчиться швидше

Перфоратор Metabo перестав довбати - куди звернутися?

Іноді може скластися ситуація, що перфоратор Metabo не працює: пропав удар, застрягло свердло, потрібна заміна щіток або поміняти інші запчастини на перфоратор Metabo . Це може виникнути, найчастіше, з вини некоректних дій користувача. Якщо у вас оригінальна техніка Метабо, то хвилюватися не варто - все можна виправити. Головне, не ставити перед собою завдання, яку ви будете виконувати вперше, не маючи відповідного професійного досвіду: як розібрати перфоратор Metabo. Сумнівні навчальні ролики в Youtube «перфоратор Metabo ремонт своїми руками», якщо такі знайдете, навряд чи вам знадобляться, якщо ви хочете зберегти сам інструмент Ремонтабельни і, якщо він ще на заводської гарантії, зберегти цю саму гарантію.

Якщо потрібно виконати ремонт перфоратора Metabo, потрібно його нести в сервіс, де вам нададуть професійну допомогу. Наш інтернет-магазин, крім можливості купити перфоратор Metabo в Україні, володіє власним авторизованим сервісним центром в Києві, де є на будь-який перфоратор Metabo запчастини для ремкомлекта, оригінальні витратні матеріали та оснащення. Якщо у перфоратора Metabo не працює удар або інші проблеми, що заважають ефективній роботі з інструментом - ми оперативно допоможемо протягом доби.

Перфоратор Metabo або Makita що краще?

У питанні: що вибрати - перфоратор Metabo або Makita, купити перфоратор Bosch або Metabo, покупцеві потрібно визначитися, що буде більш важливим на етапі вибору і подальших робіт - ціна або потужність інструменту. Перфоратор Makita, за оцінками тих, хто висловлює свою думку, розміщуючи на перфоратор Metabo відгуки, - модель недорога, надійна, з хорошим дизайном і ергономікою, Бош - професійна техніка, теж, як і Метабо, з Німеччини. Але фахівці в галузі будівництва залишають на форумах на перфоратор Metabo відгук, як на більш надійний і якісний, ніж аналог у Bosch. На перфоратор Metabo ціна, як правило, вище через великої кількості вбудованої електроніки, але ж і ресурсні можливості німецької техніки більше, ніж у аналогічних моделей японських перфораторів Макіта. Інструменти Метабо з Німеччини вважаються більш потужними і надійними, до того ж, на перфоратор Метабо надається 3 роки гарантії в порівнянні з 2 роками на макітовскіе аналоги.

Перфоратор Metabo перестав довбати - куди звернутися?
Перфоратор Metabo або Makita що краще?
Перфоратор Metabo перестав довбати - куди звернутися?
Перфоратор Metabo або Makita що краще?