Авторизований сервісний центр ИНТЕРСЕРВИС | Ремонт побутової техніки | запчастини | Санкт-Петербург

- компанія з відмінною репутацією! Кожен четвертий житель міста звертається до нас і отримує кваліфіковану допомогу чи консультацію!

12 років бездоганної роботи!

З самого дитинства і до старості людина оточує себе матеріальними і нематеріальними предметами, благами і образами. Вони створюють атмосферу комфорту в нашому житті. З самого дитинства і до старості людина оточує себе матеріальними і нематеріальними предметами, благами і образами Прилади, інструменти, предмети праці і побуту допомагають нам виконати велику кількість справ, забезпечують комфорт тілесний. Особливо цінний в будинку комфорт життя, створений правильно підібраною і зручною побутовою технікою. Наші друзі, родичі, близькі серцю люди своїм спілкуванням і теплом надають нашому житті душевний комфорт, розфарбовують її всіма кольорами веселки. І, звичайно, коли ламається побутова техніка, або відбуваються в будинку неприємності з близькими нам людьми - син приніс зі школи двійку, у дружини пошкодився манікюр, - ми зазнаємо труднощів, дискомфорт, а часом і душевний біль. Поправити манікюр Вашій дружині - це не з нашої частини, а ось виправити Вашу побутову техніку, якщо вона завередувала і відмовляється працювати, ми здатні. Викликайте інженерів ТОВ «Інтерсервіс», і ми відновимо комфорт у Вашому будинку.

Холодильник збереже продукти, м'ясорубка змеле м'ясо, пилосос очистить килими, пральна машина очистить білизна Холодильник збереже продукти, м'ясорубка змеле м'ясо, пилосос очистить килими, пральна машина очистить білизна. І дуже задоволені життям Ви з сім'єю сядете за стіл з смачно приготовленої на плиті їжею і склянкою свіжовичавленого соку. Приносити людям радість і створювати комфорт - ось місія, яку здійснюють ТОВ «Інтерсервіс» і наші партнери - виробники побутової техніки Electrolux, Zanussi, AEG, Bosch, Siemens, Braun, Liebherr та інші.

Ваш комфорт і радість від спілкування з побутової та електронної технікою - найкраща оцінка нашої роботи! Саме тут одні з найнижчих цін на ремонт, підключення побутової техніки та при цьому дуже висока якість обслуговування! Гарантія на роботу 12 місяців.

Ми здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт побутової техніки наступних виробників: Electrolux, Zanussi, AEG, Braun, Zigmund & Shtain, Babyliss, Gastrorag, Smile, Clatronic, Blaze, Tarrington House, Sigma, Alaska, Watson, Fanline, Fairline .У нашому сервісному центрі також можна замовити оригінальні запчастини до техніки більшості виробників.

Ми здійснюємо тільки післягарантійний ремонт побутової техніки наступних виробників: Bosch, Siemens, NEF, Gagenau, ARDO, Ariston, Indesit, Asko, Atlant, BEKO, Candy, EURO-NOVA, GORENJE, Hansa, Hoover, LG, Miele, Philips, ROSENLEW, SAMSUNG, WHIRLPOOL, Stinol, BAUKNECHT, CYLINDA, ELEKTRO HELIOS, PHILCO, SILTAL, SMEG, UPO, ZEROWATT. Зверніть увагу, що наш сервісний центр ремонтує мікрохвильові печі, телевізори, комп'ютери і ноутбуки, аудіо- відеотехніку будь-яких брендів.

Ми займаємося установкою і підключенням побутової техніки в Санкт-Петербурзі:

  • Встановлення пральної машини
  • Установка посудомийної машини
  • Установка електричних плит
  • Установка газових плит

Штат професійних майстрів якісно і в короткі терміни зробить підключення побутової техніки будь-якої складності.

Продаж, установка, монтаж і обслуговування кондиціонерів в Санкт-Петербурзі.

  • Широкий асортимент кондиціонерів!
  • Гарантія на роботу - 1 рік

Якщо для Вас важливі гарантії при установці кондиціонерів, звертайтеся до наших майстрів сервісного центру!
Продаж кондиціонерів в Санкт-Петербурзі за найнижчими цінами.

Проводимо товарознавчу експертизу - дослідження товару, що проводиться компетентними фахівцями на підставі об'єктивних фактів з метою отримання достовірних даних.
Допоможемо повернути браковану техніку в магазин або виробнику.