Які німецькі пральні машини краще: порівняння брендів

 1. Відмінні риси пральних машин з Німеччини
 2. Рейтинг кращих німецьких брендів
 3. Місце # 1 - надійні та екологічні Miele
 4. Місце # 2 - різноманітні і бюджетні Hansa
 5. Місце # 3 - функціональні і економні Siemens
 6. Місце # 4 - практичні і надійні Bosch
 7. Висновки і корисне відео по темі

Пральна машинка - найкраща помічниця будь господині, яка давно і благополучно забула про виснажливу ручному пранні великої кількості брудної білизни. Тому хочеться, щоб вона була надійною, довговічною і справлялася зі своїми обов'язками на «відмінно», згодні?

Саме такими визнані німецькі пральні машини, представлені на вітчизняному ринку чотирма брендами зі світовими іменами. Чим примітні агрегати з Німеччини, якого пристрою віддати перевагу? Всі ці моменти докладно викладені в статті.

Ми склали рейтинг кращих пропозицій німецького виробництва, описали технічні особливості, конкурентні переваги і недоліки виробів від різних компаній, а також відзначили, що думають користувачі про роботу і зручність експлуатації таких агрегатів.

Відмінні риси пральних машин з Німеччини

Ще за часів Радянського Союзу на його території існувала думка, що обладнання з Європи, а зокрема, з Німеччини, краще серед аналогів. На пострадянському просторі це думка практично не змінилося, та й сьогодні залишається незмінним.

Причина дуже проста: серед заполонила ринок побутової техніки китайської і вітчизняного складання німецькі прилади виділяються справжнім якістю. Крім того, німецькі бренди відрізняє продуманий функціонал, стильний зовнішній вигляд, економічність і практичність.

Відомі компанії, десятиліттями заробляли собі ім'я, готові відповідати за кожен зразок своєї продукції, що не можна сказати про бренди з інших країн, відносно недавно з'явилися на ринку.

Відомі компанії, десятиліттями заробляли собі ім'я, готові відповідати за кожен зразок своєї продукції, що не можна сказати про бренди з інших країн, відносно недавно з'явилися на ринку

Пральні машини з Німеччини відрізняє лаконічний дизайн, продумана функціональність, новітні технології і високу якість збірки і комплектуючих

Турецьке, китайське, корейське обладнання доступніше за ціною, але не може похвалитися високою якістю як збірки, так і комплектуючих.

Рейтинг кращих німецьких брендів

На російському ринку присутні кілька відомих німецьких брендів, що належать до різних цінових сегментів. До елітних належить Miele і AEG.

З більш доступного більшості середнього цінового діапазону можна відзначити Hansa, Bosh і Siemens. Кожен з цих брендів має свої особливості, переваги і недоліки про які ми і поговоримо більш докладно.

Місце # 1 - надійні та екологічні Miele

Перша машина цієї марки з'явилася близько 100 років тому. З тих пір вони незмінно удосконалюються. Продукція бренду має безліч переваг.

Перш за все, це запатентований «стільниковий» барабан. Його відрізняє особлива конструкція. Внутрішня поверхня елемента розділена на невеликі шестикутники, схожі на бджолині стільники. В їх вершинах розташовані невеликі отвори, через які миючий розчин проникає в барабан.

Стільниковий барабан від Мілі, мабуть, єдиний, який дійсно здатний без пошкоджень відіпрати найделікатніші речі. Жоден з конкурентів не зумів розробити барабан з аналогічними властивостями

Завдяки такій конструкції, при обертанні всередині пристрою утворюється плівка з мильного розчину, по якій легко ковзає білизна. В результаті воно не піддається надмірного тертя, як це відбувається в барабанах інших машин.

Таким чином, навіть найделікатніші тканини залишаються неушкодженими. Це дозволило бренду розробити кілька принципово відмінних режимів прання, серед яких "особлива ручна", "для самих тонких тканин".

Крім того, застосування стільникового барабана дозволило інженерам збільшити число обертів при віджиманні і тим самим зробити його більш якісним.

Miele випускає машини зі швидкістю центрифуги до 1800 об / хв. В результаті білизна виймається практично сухим, а завдяки інноваційному пристрою барабана, воно ще й не пошкоджується і не деформується при віджиманні.

Всі машини, які випускає бренд, оснащені електронним управлінням Softtronic. Це дає можливість зробити експлуатацію апарату максимально комфортною і істотно збільшує термін його експлуатації.

Останнє відбувається завдяки автоматичному зменшенню діючих навантажень на деталі і вузли, а так само максимально плавного розгону барабана.

Останнє відбувається завдяки автоматичному зменшенню діючих навантажень на деталі і вузли, а так само максимально плавного розгону барабана

Мілі пропонує машини з дозаторами, що закріплюються на верхній частині корпусу. У них заливається рідкий засіб, розроблене брендом, що дозволяє прати речі максимально ефективно і економічно

Устаткування гранично економічно. Система Fuzzi Logic дозволяє оцінити вагу закладеного білизни і на підставі цього визначити необхідну кількість миючого засобу, води і часу на прання. Все це дозволяє значно економити ресурси.

Виробник заклав в блок управління можливість поновлення, що дозволяє машинам Miele весь термін своєї служби, а він обчислюється десятиліттями, використовувати актуальне програмне забезпечення.

Продукція бренду Miele вважається максимально екологічною. У процесі виробництва використовуються тільки «чисті» технології і матеріали. Крім того, обладнання витрачає мінімально можливу кількість ресурсів, що дозволяє дбайливо ставитися до екології.

Крім цього, компанія розробила власну лінійку ефективних екологічно чистих миючих засобів.

З особливостей бренду варто відзначити і дві лінійки «особливих» машин. Перша отримала назву Novotronic. Це агрегати, оснащені самими інноваційними програмами. Вони здатні визначити склад тканини, вибрати для них оптимальні способи прання і запам'ятати їх. Пристрої оснащені сушками і програмами обробки паром.

Лінійка Novotronic включає моделі з самими інноваційними розробками бренду. Наприклад, агрегати оснащуються трьома різними за тривалістю впливу і температурі режимами обробки білизни паром

Друга серія називається Medic Family і призначена для максимально ефективної боротьби з алергенами. Спеціальні програми повністю видаляють з тканин мінімальні сліди миючого розчину, що життєво необхідно для людей, які страждають від різних форм алергії.

Серед наявних як пральки за 65 тисяч, так і за 160 тисяч рублів.

Галерея зображень

фото з

Стиралка Miele WTH130WPM

Пральна машинка WDD030WPS бренду Miele

Вертикальна пральна машина W / 690FWPM

Модель WMB120WPS WHITEEDITION бренду Miele

До недоліків машин Miele можна віднести хіба що їх високу ціну. Однак, купуючи такий агрегат, користувач отримує прилад, який без проблем відпрацює більше десятка років, відмінно впорається зі своїми обов'язками, економічний і функціональний.

Майстер розбирає переваги і недоліки машин Мілі:

Місце # 2 - різноманітні і бюджетні Hansa

Перші пральки бренду зійшли з конвеєра в кінці минулого століття. Фірма відкрила нове виробництво в Польщі, де до сих пір успішно збирають машини Hansa. Велика їх частина - повнорозмірні моделі з завантаженням фронтального типу. Вузьких надзвичайно мало.

Виробник орієнтований на випуск бюджетних функціональних моделей без особливих вишукувань в дизайні. Втім, в асортименті є не тільки білі, а й червоні, сірі та чорні прилади.

Бренд випускає сім лінійок, помітно відрізняються своїми експлуатаційними характеристиками. Однак ряд інноваційних технологій використовується у всіх моделях компанії.

Перш за все, це барабан SoftDrum. Виробник стверджує, що він забезпечує сверхбережное ставлення до самих делікатних тканин. Його специфічна особливість - каплевидная форма отворів для подачі миючого розчину.

Отвори у вигляді опуклих крапель в барабані машини припускають, що при різному напрямку обертання тканину буде піддаватися різного за інтенсивністю тертя

Ще одна особливість - система AquaBallEffec, що дозволяє розчиняти миючий засіб у воді без залишку і використовувати отриманий розчин повторно.

Устаткування обов'язково оснащується технологією контролю дисбалансу. Вона дозволяє виявляти нерівномірний розподіл предметів одягу по барабану і запускати особливу програму обертання, в результаті дії якої білизна розкладається рівномірно.

Таким чином вдається знизити робочий шум і довше зберігати працездатність пристрою. Крім того, всі моделі обладнані захистом від стрибків напруги, переливу і надмірного піноутворення.

Найдорожчі прилади бренду можна знайти в серіях Basic 2.0 і BasicLine. За великим рахунком, вони відрізняються один від одного розмірами. В останньому випадку асортимент представлений здебільшого вузькими агрегатами.

Це стандартні машини з невеликим функціоналом і традиційним дизайном. Але при цьому у них високий клас відпирання і енергоспоживання.

Серія ProWash радує око нестандартним зовнішнім виглядом. Їх відмінна риса - збільшений завантажувальний люк, закритий склом темного кольору.

Крім цього всі моделі серії оснащені двигуном LogicDrive 2.0, який обертає барабан з використанням електромагнітного поля. Завдяки цьому енергоспоживання пристроїв відносять до класу А +++. Вони мало шумлять і набагато рідше ламаються.

Моделі з цієї серії оснащуються функціями парової прання, їх цілих сім, і економного дозування миючого складу. Завдяки останньому, в машину заливається рідкий засіб один раз на двадцять прань.

Завдяки останньому, в машину заливається рідкий засіб один раз на двадцять прань

Пральні машини Ханса легко впізнати за "фірмовому" чорному склу на завантажувальному люку. Його збільшений діаметр - не тільки стильно, але і дуже зручно, оскільки дозволяє без особливих проблем помістити в барабан найбільші речі

Серія Crown має високоточне електронне управління, що дає можливість машинам виробляти самодіагностику. Пристрої оснащуються ефективними інверторними двигунами, що дозволяє їм мати клас енергоспоживання А +++. Крім цього, моделі лінії мають розширений функціонал і кілька спеціальних програм прання.

Можливо, Ханса пропонує не найширший функціонал серед конкурентів. Однак все використовуються програми добре продумані і дозволяють відіпрати будь-яку тканину

Агрегати з лінійки Exclusive оснащуються 23 режимами прання, електронним управлінням, функціями дезінфекції та самоочищення. Серія представлена ​​компактними і повнорозмірними моделями.

Головна відмінність лінійок InsightLine і SpaceLine полягає в їх високої екологічності і технологічності. Тут можна знайти прилади високої місткості, до 9 кг, з хорошою швидкістю центрифуги. Максимальна - 1400 об / хв.

Миючий розчин в барабан таких машин впорскується під тиском, що дозволяє використовувати особливі режими прання. Агрегати здатні відіпрати до 22-х різних видів забруднень.

Користувачі особливо виділяють пральки вартістю в 20 тисяч рублів. Пропонуємо ознайомитися з найбільш популярними моделями бренду.

Галерея зображень

фото з

Популярна пральна машина Hansa WHC1456IN

Недорога пралка Hansa AWS610DH

Машинка з подачею пара Hansa WHP8141DBLS

Пралка з сушінням Hansa WDHS1260L

З слабких місць продукції бренду користувачі відзначають необхідність, які досить швидко зношуються, що засмічуються фільтри, а так само короткі шланги.

Крім цього багато вказали на проблеми з придбанням запасних деталей. Їх можна знайти далеко не завжди, тому ремонт приладів затягується, а його вартість невиправдано збільшується.

Місце # 3 - функціональні і економні Siemens

Машини цієї марки - справжні арійці німецької збірки. Компанія не прагне розміщувати свої виробництва на території інших країн. А якщо це все ж відбувається, то проводиться виключно великовузлове складання, що дозволяє зберігати високу якість.

Техніку бренду можна віднести до класу економ. Швидше, їх можна зарахувати до бюджетних моделей класу преміум.

Це функціональні прилади з рядом особливостей. Всі вони оснащуються електронним управлінням і великою кількістю режимів прання, серед яких обов'язково присутні економічна, делікатна, експрес прання і т.д. Можна підібрати потрібний режим для тканин самих різних типів.

Барабан стандартного типу оснащується функцією прямого вприскування 3D-Aquatronic. Це означає, що мильний розчин подається безпосередньо на білизну відразу з трьох сторін і просочує його при цьому максимально рівномірно.

Більшість моделей від Сіменс мають традиційний непомітний дизайн. Бренд не женеться за впадає в очі зовнішнім виглядом. Зате вони максимально функціональні і надійні

Більшість режимів дають користувачеві можливість самостійно підбирати температуру підігріву миючого розчину. Крім того, цікава функція varioPerfect дозволяє вибирати рівень енергоспоживання пристрою в процесі прання і час, який витрачається на повний цикл.

Таким чином користувач отримує можливість варіювати споживання ресурсів, що може бути дуже корисним.

Пристрої можна віднести до малошумним. Навіть під час роботи центрифуги звук знаходиться на рівні 80 дБ. Максимальна швидкість центрифуги у машин невелика. Найбільш «просунуті» моделі не розганяють вище 1400 об / хв. З цієї причини затребувана додаткова функція сушки, якою оснащуються деякі пристрої.

Виробник вбудовує в свої машини системи автоматичної стабілізації, оснащені 3Д сенсором. Детектор безперервно відстежує положення бачка щодо корпусу пристрою, і якщо він відхиляється, негайно повертає в нормальну позицію.

Таким чином вдається продовжити термін експлуатації апарату і істотно знизити вібрацію і шум при його роботі.

Більшість моделей бренду оснащено захистом від протікання, ефективним контролем над піноутворенням, таймером відстрочки і захистом від дітей.

Більшість моделей бренду оснащено захистом від протікання, ефективним контролем над піноутворенням, таймером відстрочки і захистом від дітей

Компактна побутова техніка з можливостями повнорозмірною завжди дуже затребувана. Сіменс випускає такі моделі, які можуть розташовуватися під раковиною або під стільницею

Виробник розробив інверторні двигуни iQDrive, що відрізняються економічністю, надійністю і майже безшумною роботою. Вони вже встановлюються на деяких моделях компанії.

З числа власних розробок бренду варто відзначити систему waterPerdect Plus, що відповідає за точне дозування кількості води, що дає можливість максимально її економити. Система I-DOC діє аналогічно, але щодо миючого складу.

Бренд випускає чотири лінійки машин:

 • вузькі пристрої;
 • класичне повнорозмірне обладнання;
 • прилади з інверторними двигунами;
 • вбудовані моделі.

До їхніх загальних недоліків можна віднести відсутність обладнання з вертикальним завантаженням. Все що випускаються сьогодні, так само і в відносно недавньому минулому, апарати мають тільки фронтальний тип завантаження.

Галерея зображень

фото з

фото з

Siemens WS10G140 є найбільш популярною серед покупців завдяки ощадливому витраті води і можливості вбудовування. Її максимальне завантаження становить 5 кг, але цей параметр змінюється в залежності від обраного режиму прання, про що виводиться інформація на дисплеї. Цінник цієї пральки починається з 22 тисяч рублів

Цінник цієї пральки починається з 22 тисяч рублів

Siemens WS10G240 оснащена цифровим дисплеєм з підсвічуванням. Машинка дозволяє завантажити до 5 кг білизни, має 15 різних програм, серед яких користувачі виділяють такі як «прання верхнього одягу», «видалення плям». Її вартість починається з 21,4 тисячі рублів і залежить від регіону проживання потенційного покупця

Її вартість починається з 21,4 тисячі рублів і залежить від регіону проживання потенційного покупця

Siemens WS12G240 - це окремостояча модель вартістю від 25 тисяч рублів. Вона оснащена повним захистом від протікання і блокуванням від дітей. Серед робочих режимів власників особливо радує наявність таких, як «швидка прання», «сорочки», а також можливість відстрочити початок прання на строк до 24 годин

Серед робочих режимів власників особливо радує наявність таких, як «швидка прання», «сорочки», а також можливість відстрочити початок прання на строк до 24 годин

Siemens WD15H541 відрізняється більшою функціональністю від попередніх моделей. Вона оснащена сушінням і має високу швидкість обертання барабана при віджиманні - 1500 оборотів. Місткість становить 7 кг в режимі прання і 4 кг при сушці. Здатна запобігти м'яття, видалити плями, впоратися з очищенням тонкого білизни. Цінник моделі починається з 95 тисяч рублів

Популярна серед користувачів пралка Siemens WS 10G140

Пральна машинка з можливістю вбудовування Siemens WS10G240

Стиралка з повним захистом від протікання Siemens WS12G240

Пральна машина з сушкою Siemens WD15H541

Ще один значимий мінус - проблеми з ремонтом. Вони з'являються через складнощі з пошуком необхідних запасних частин.

Найчастіше їх можна знайти тільки в інтернет магазинах, що значно затягує ремонтні роботи, оскільки спочатку доводиться чекати необхідну деталь, а потім очікувати поки її встановлять. Відповідно, збільшується і вартість такого ремонту.

Місце # 4 - практичні і надійні Bosch

Бренд з більш ніж сторічною історією «розкидав» свої виробничі потужності по країнах Азії та Європи. Правда, це виключно великовузлове складання, але іноді комплектуючі виробляються в країні, де збирається продукція.

Це може не найкращим чином впливати на якість техніки, тому фахівці рекомендують по можливості вибирати апарати «рідний» німецької збірки. Їх якість безперечно.

Машини Бош функціональні. Їх творці подбали про те, щоб господиня могла швидко і легко підібрати оптимальний режим для прання будь-якої тканини і врахувати найдрібніші нюанси

Інженери Бош розробили кілька систем, що відрізняють їх обладнання від аналогів. Перш за все, це барабани двох типів. VarioSoft ™ Drum оснащений виступами особливої форми. Вони виконані у вигляді краплі, пологішій з одного боку.

У процесі обертання барабана тканина може відчувати або досить жорстке тертя з боку випуклої частини отвору, або більш м'яке з його пологого ділянки.

Барабан Wave Drum розроблений для максимально делікатного прання. Його внутрішня поверхня оснащена так званими «бульбашками». Це угнутості і опуклості різних розмірів. Завдяки їм проводиться якісна прання.

Обидва різновиди барабанів мають більше двох десятків варіантів швидкості і можливих напрямків обертання, що дозволяє їм забезпечувати ідеальну прання для будь-яких тканин.

Машини від Бош останніх серій здебільшого оснащуються двигунами EcoSilence Drive, ще однією розробкою інженерів компанії. Це бесщеточние мотори з електронним управлінням.

Завдяки своїй конструкції, вони роблять роботу приладу безшумної і економічною. А відсутність тертя в процесі обертання двигуна дає їм можливість функціонувати значно довше за своїх аналогів.

А відсутність тертя в процесі обертання двигуна дає їм можливість функціонувати значно довше за своїх аналогів

Усередині барабана Wave Drum безліч "бульбашок", утворених підібраними опуклих і увігнутих. Крім того, миючий розчин подається не тільки з отворів на барабані, а й з манжети і перфорованих захоплень

Цікава і оригінальна противібраційний система AntiVibration. Особлива конструкція бічних панелей, розроблена виробником, дає їм додаткову жорсткість. Таким чином вдається значно знизити вібрацію корпусу і тим самим зменшити шум при роботі пристрою, істотно продовживши термін його служби.

У деяких моделях для зменшення шуму ставляться ще й спеціальні звукопоглинальні кришки.

Економні німці випускають обладнання з енергоспоживанням А і вище, теж завжди А. Швидкість центрифуги відносно невелика, максимум - 1400 об / хв, тому функція висушування білизни дуже актуальна.

Бош розробив і реалізує цікаве рішення - конденсаційна сушка. При активації цього режиму вологе повітря перетворюється в воду і виводиться з барабана. З незаперечних переваг цього режиму варто відзначити відсутність спеціальних дорогих деталей, тому наявність такої сушіння не робить більш дорогим.

Машини оснащуються функцією VarioPerfect, що дозволяє користувачеві на вибір економити в процесі прання або час, або електроенергію.

З «фішок» Бош варто відзначити і 3D-AquaSpar або каскадне замочування, передбачає подачу миючого розчину одночасно з трьох сторін.

З «фішок» Бош варто відзначити і 3D-AquaSpar або каскадне замочування, передбачає подачу миючого розчину одночасно з трьох сторін

Інженери Бош розробили оригінальний Бесщеточний двигун. У конструкції відсутні деталі, що труться, тому вона прослужить набагато довше традиційного мотора

Цікава розроблена Бош технологія ActiveWater Plus. Її можна вважати альтернативою широко що використовується зважування закладеного в барабан сухої білизни. Тут все інакше. Спеціальні датчики оцінюють не масу, а обсяг білизни, на підставі чого визначається необхідна для прання кількість рідкого розчину.

Щоб він був максимально ефективним, машина виводить на дисплей рекомендацію за кількістю потрібного порошку.

До переваг марки можна віднести і надзвичайний. Компанія виробляє повнорозмірні і компактні агрегати, причому серед останніх багато таких, які можуть бути розміщені під стільницею або під раковиною.

Є серед продукції Бош вбудовуються машини, апарати і з вертикальною, і з фронтальним завантаженням. Бренд радує і своїм дизайном. Правда, колірних рішень всього два: класичний білий і сріблястий.

Галерея збережений

фото з

фото з

Bosch WLG20162 подобається користувачам низьким рівнем шуму при роботі і відмінною якістю прання. Її місткість складає 5 кг. Серед режимів власники відзначають «швидку прання», «видалення плям» і «сорочки». Передбачено часткову захист від протікання і блокування від дітей. Цінник пральки починається з 18 тисяч рублів

Цінник пральки починається з 18 тисяч рублів

У пралка Bosch WLG20240 власники відзначають відмінну місткість, складову 5 кг і високу якість. Модель окремостояча, але можливо вбудовування, для чого передбачена знімна кришка. З програм користувачів радує «нічний режим», що відрізняється тихою роботою, «прання дитячих речей» і «видалення плям». Ціна від 20 тисяч рублів

Ціна від 20 тисяч рублів

Bosch WOR20155 є вузькою пральки з вертикальним типом завантаження. Оснащена часткової захистом від протікання. У моделі передбачена можливість вибирати температуру води і відстрочити старт аж до 12 годин. Серед режимів власники відзначають «запобігання зминання», «прання делікатних речей» і «видалення плям». Цінник починається від 28 тисяч рублів

Цінник починається від 28 тисяч рублів

Bosch WLK24264 вміщує 6 кг білизни і оснащена цифровим дисплеєм з електронним управлінням. Вона захищає корпус від протікання, контролює дисбаланс і рівень піни. Серед робочих програм власників радує наявність прання пухових речей, дитячого одягу, змішаних тканин і видалення плям. Вартість цієї пральки починається з 20,3 тисячі рублів

Пральна машина Bosch WLG20162

Модель Bosch WLG20240

Вертикальна пральна машина Bosch WOR20155

Пральна машинка Bosch WLK24264

Тепер про недоліки. Устаткування німецької збірки прослужить 10-15 років практично без поломок, що не можна сказати про машинах, зібраних в інших країнах. При покупці на це варто звернути увагу, інакше через 3-4 роки доведеться замислюватися про.

За його користувачів, деякі моделі від Бош досить гучні, особливо чути. Ще один мінус - досить висока ціна. При приблизно однакових характеристиках агрегати від Бош завжди продаються дорожче своїх конкурентів.

Висновки і корисне відео по темі

Кілька професійних і аматорських рад з відеоролика поповнять ваш багаж знань про нюанси вибору пральних автоматів.

Правила вибору якісної пральної машинки розглянуті в наступному ролику:

Відеооролік докладно розглядає основні помилки, яких припускаються при виборі пральної машини:

Точно сказати, які з німецьких пральних машин кращі, неможливо. Кожен із брендів займає певну нішу і випускає продукцію, що відповідає запитам «своїх» споживачів.

Вибираючи відповідну пралку, бажано чітко визначитися зі своїми основними перевагами і побажаннями, тоді можна без особливих зусиль підібрати «машину своєї мрії». Адже виробник робить все, щоб кожен покупець знайшов агрегат, який влаштує його функціоналом, якістю та вартістю.

Є досвід використання пральних машинок німецького виробництва? Будь ласка, розкажіть читачам, яку модель ви вибрали, чи задоволені якістю роботи домашньої помічниці. Залишайте відгуки, коментарі і задавайте питання - форма для зв'язку знаходиться нижче.

Тому хочеться, щоб вона була надійною, довговічною і справлялася зі своїми обов'язками на «відмінно», згодні?
Чим примітні агрегати з Німеччини, якого пристрою віддати перевагу?
Є досвід використання пральних машинок німецького виробництва?