Виконавець головної ролі в оригінальній трилогії поділився своїми думками щодо Джейсона Борна і його можливого повернення у франшизу

Метт Деймон продовжує засмучувати своїх фанатів недостатньо сильним бажанням приєднатися до франшизі про Джейсона Борна. Тепер, коли в четвертій частині - «Еволюція Борна» / The Bourne Legacy / (2012) - всю агентурну роботу робить Джеремі Реннер , В той час як сюжет танцює з бубном навколо особистості відсутнього Борна, не виключаючи можливості його повернення на екран (про що мріють і продюсер Френк Маршалл ), Метту самий час обнадіяти фанатів оригінальної трилогії. Однак Деймон не збирається кидатися порожніми обіцянками, і на питання про п'ятому «Борна» / Bourne Identity, The / (2002) зі своєю участю відповідає: «Може бути, але взагалі-то навряд чи».

Актор вважає, що при наявності хорошого сценарію він міг би знову влізти в екшн-серіал, який зробив йому ім'я, але тільки якщо нова ідея буде добре пов'язана з попередніми стрічками, якщо ж ні - «нам дійсно слід залишити цю ідею в спокої».

- Тоні Гілрой - розумна людина, він відмінний сценарист і такий же відмінний режисер. Я впевнений, він зняв відмінне кіно, - сказав актор в інтерв'ю E! Online. - Питання в тому, чи зможуть вони перетворити це у франшизу. І якщо так, то з моїм персонажем вони на цьому закінчать. Просто будуть далі вести розпочату лінію, і все.

Так і хочеться сказати: не кокетуй, Метт, кашу адже маслом не зіпсуєш. З яких це пір виробники кіно відмовлялися зміцнити свою продукцію зіркою класу «А»? Швидше Деймон лукавить з іншої причини: він довіряє знімати кіно про Джейсона Борна тільки Полу Грінграссу , А тому франшиза про пригоди агента з амнезією набридла гірше гіркої рідкісні. Так що не доведеться дивуватися, якщо за підсумком продюсери, намучившись зі збиранням пазла зі шматочків (хороший сценарій плюс чітка і логічна хронологія плюс вільне робоче «вікно» у Деймона плюс ще купа різних умов), дійсно вирішать «залишити цю ідею в спокої».

Прем'єра «еволюції Борна» в Росії - 30 серпня.


Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
Метт Деймон   продовжує засмучувати своїх фанатів недостатньо сильним бажанням приєднатися до франшизі про Джейсона Борна Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер

З яких це пір виробники кіно відмовлялися зміцнити свою продукцію зіркою класу «А»?