Хаггіс Ньюборн відгуки

Наталка

16 грудня 2011, 00:05

Підгузки

Згадала голова моя садові, що дитині потрібні не тільки ліжечко, коляска і інші великі покупки, але і Подгузов !!!! Взагалі про них забула)))) Зараз сиділа весь вечір вивчала інфу і відгуки про підгузки)) В результаті замовила в інтерент-магазині по маленькій пачці Памперс Преміум Кеа, Хаггіс Ньюборн, Ліберо Бебі софт Еко тек і велику пачку Меррісов Ньюборн. Буде з чого вибирати) Сподіваюся малюк все ці марки сприйме прихильно)) А які ви брали підгузники? ))

Читати повністю... Читати повністю Dasha_L

10 грудня 2013, 15:29

Покупки для малюка. Мій досвід

Завтра почнеться 35 тиждень, а для малюка вже все куплено, сумка в пологовий будинок зібрана - можливо, трохи рано, але з огляду на наближення передноворічного ажіотажу (читай пробки і натовпи народу в торгових центрах), вважаю що все зробила вчасно. Та й заняття це досить-задоволень, що може бути трепетне відчуття очікування зустрічі з сином! Отже, наші покупки (прошу під кат).

Читати повністю... Читати повністю Dasha_L

10 грудня 2013, 15:32

Покупки для малюка. Мій досвід

Завтра почнеться 35 тиждень, а для малюка вже все куплено, сумка в пологовий будинок зібрана - можливо, трохи рано, але з огляду на наближення передноворічного ажіотажу (читай пробки і натовпи народу в торгових центрах), вважаю що все зробила вчасно. Та й заняття це досить-задоволень, що може бути трепетне відчуття очікування зустрічі з сином! Отже, наші покупки (прошу під кат):

Читати повністю...

Спосіб життя вагітної

Обговоріть вашу тему в співтоваристві, дізнайтеся думку активних користувачів Бебіблога

Перейти до спільноти

Наш 9-місячний досвід використання різних одноразових підгузників.

Всім доброго дня! За 9 місяців життя випробували достатню кількість підгузників і ось вирішила написати мега-відгук, раптом на другого наважуся:) Отже в тест-драйвах брали участь: Huggies Newborn (біло-жовта упаковка), Libero Newborn, PAMPERS (зелена упаковка), Merries, Moony , Goo.N, Prokids Happy Angel, Cutie Quilt, Bosomi, Greenty, PAMPERS Premium Care (біла упаковка), Bebeton ...

Читати повністю... Читати повністю Аля

19 лютого 2012, 15:40

підгузники

Все, я здаюся! ))) Я в розгубленості, що робити))) зараз ми користуємося Хаггіс Ньюборн і Ліберо Еврі Дей ... Ліберо мені подобаються, нічого не можу сказати - ще ні разу не протекли ... Хаггіс мені подобаються ще більше, але вони просто не витримують три години - ось тільки що міняла підгузник, трохи встигла зняти штани - все витекло прямо на пеленальний столик, там прямо озеро ціле було з яким і пісов ... на Памперси Ньюборн у малявочкі висипала алергія, трохи до кінця пачки ...

Читати повністю...
Буде з чого вибирати) Сподіваюся малюк все ці марки сприйме прихильно)) А які ви брали підгузники?