Тайський бокс самовчитель | Самовчитель з тайського боксу

  1. Завантажити безкоштовно самовчитель з тайського боксу

Самооборона і традиційні бойові техніки в Челябінську. Індивідуальний підхід. Чи не спорт. Ваш інструктор: Азамат Чінас. + 7- (919) -114-18-27 Про школу Самооборона і традиційні бойові техніки в Челябінську

Самовчитель з тайського боксу

Книга написана популярною мовою, з її допомогою з хитрощами тайського боксу розбереться і недосвідчений новачок. Тайський бокс, звичайно, не зовсім та річ, за якою досить прочитати самовчитель. Ні, доведеться пробувати все, що пропонує автор, критично аналізувати інакше толку буде пшик. Імпонує оригінальний підхід Шеховского самовчителя з тайського боксу в виставленні базової техніки. Він дозволить досить швидко (протягом місяця) освоїти основні базові техніки муай тай (удари ступень , коліном і ліктем ). Дан пласт технік з початкового рівня навчання до досить упевненого володіння бійцівськими навичками. Як і будь-яка публікація на тему тайського боксу, ця теж не позбавлена ​​недоліків. Наприклад, все-таки слабенько, по-моєму, розглянута робота рук , А особливо боксерські техніки кулака. Але загальну тенденцію до розвитку бойових навичок і дуже потужну мотивацію на заняття книга дає. У будь-якому випадку потрібно дивитися відео від висококласних тренерів з цього стилю бою, щоб заняття не перетворилися в марення і намагатися робити, як вони.

Індивідуальні тренування. Тільки робочі, раціональні і реалістичні техніки. Чи не спорт. Стань бійцем і почни пишатися собою! Почати тренування.

Чесно кажучи, навіть не уявляю, як Шехов написав таку гарну книгу, т.к. дивився його на відео, скажу чесно, дуже він мене розчарував, я сміявся до сліз і видалив навчальний фільм під назвою «Ломової бокс» з ним в якості інструктора дуже швидко. Але не варто відмовлятися від прочитання книги (тайський бокс самовчитель). Шехов має дуже здоровий розум і його теоретичні викладки, викладені в книзі, переломлених через певний досвід тренувань і боїв (ваш досвід, чи не Шехова) працюють непогано. Сам знайшов кілька корисних порад в книзі, хоча на час прочитання займався вже багато років різними бойовими мистецтвами. І навіть мій тренер Валерій Каліновський добре відгукується про цей витвір автора і має книгу на полиці. Введення ясного і чіткого понятійного апарату в книзі, пояснення цілей і завдань бійця в поєдинку, а також методів їх досягнення гідні усіляких похвал. Поняття «невідбиваний удар», «надійний захист» і т.п. міцно вкарбовуються в мозок після прочитання навіть новачкам. І дуже правильним я вважаю підхід, в якому говиорітся, що ви тільки тоді по-справжньому почнете відчувати себе бійцем муай тай, коли навчитеся легко і невимушено комбінувати руки і ноги, причому для освоєння цієї навички в ній запропонований дуже простий і ефективний спосіб.

Якщо сильно не чіплятися, то, використовуючи книгу як наставника і відео топових бійців муай тай типу Буакава Пор Прамука , Джона Уейна Парра і Ремі Боньяскі (як згадав, так і написав в тому порядку) можна досить непогано навчитися битися . Ну, а вже якщо після цього періоду захочеться виступати на рингу, тоді ласкаво просимо в секцію, книги і партнера в домашніх і польових умовах вже буде мало. А ось рукавички доведеться купити в будь-якому випадку.

Завантажити безкоштовно самовчитель з тайського боксу

Але я б хотів порадити, якщо ви все-таки почнете вивчати книгу всерйоз придивитися до платного, але дуже інформативному курсу   «Техніка ефективних ударів ногами«   , Де докладно розглянуті всілякі удари ногами, що застосовуються на рингах усього світу, а також заборонені прийоми, які можна застосовувати тільки у вуличних боях Але я б хотів порадити, якщо ви все-таки почнете вивчати книгу всерйоз придивитися до платного, але дуже інформативному курсу «Техніка ефективних ударів ногами« , Де докладно розглянуті всілякі удари ногами, що застосовуються на рингах усього світу, а також заборонені прийоми, які можна застосовувати тільки у вуличних боях. Курс зручно структурований, техніку показує хлопець, який робить її ідеально, є багато корисних порад, як самому, без тренера освоїти той чи інший удар і його практичне застосування.

У цього ж автора Alex Lee є класний курс і за ударами руками, де практично показана вся техніка кікбоксингу і муай тай. Об'єднавши тренування по курсу «Tехніка ефективних ударів руками» з курсом про ноги, я впевнений, можна поставити дуже пристойну базову техніку навіть без тренера. Ось ці два курси плюс книга Шехова цілком можуть викувати з вас непоганого бійця! Так що освоюємо удари, пересування і починаємо накочувати техніку з одним!