З чим носити чорні джинси

Ч ерние джинси - відмінна базова річ у гардеробі дівчини. Існує безліч фасонів жіночих джинсів: класичні, прямі, вузькі, завужені, широкі. Абсолютно кожна людина може вибрати свій фасон, підібраний, виходячи з особливостей фігури.
Безкоштовний Курс Преображення, який переверне Ваше життя

класичні джинси є частиною дрес-коду в більшості компаній, в яких по п'ятницях вітається саме цей вид одягу. Як правило, вони прямі або звужуються донизу, з нормальною або злегка завищеною талією, без додаткових кишень, аплікацій та прикрас. Все це робить їх досить елегантним предметом гадероб. Але підходить такий фасон джинсів далеко не всім дівчатам. На жаль, дамам з повними стегнами доведеться пошукати інший фасон.

прямі джинси є різновидом класичних. Їх ширина однакова по всій довжині штанини. Вони можуть бути досить широкими типу "кльош", або вузькими, майже облягають. Широкі моделі ідеально підходять пані з пишними формами, вузькі - струнким дівчатам.

Завужені джинси , Також як і прямі, є різновидом класичних. Але і є можливі варіації. Це можуть бути вузькі джинси, поступово ще більше звужуються донизу, які підходять тільки струнким довгоногим дівчатам. Або це можуть бути досить широкі джинси, лише трохи звужуються донизу, ідеально сидять на фігурах з повними стегнами.

широкі джинси , Іменовані також джинсами-кльош , Можуть розширюватися або від стегон або від колін. Ідеально сідають майже на будь-яку фігуру, крім дуже масивних, роблячи таку фігуру ще більшої.

Самий класичний варіант поєднання джинсів, - з білою сорочкою. Тут є маленький секрет: цей комплект є поєднанням чорного і білого , Тобто самим контрастним з можливих. Тому підходить таким же контрастним дівчатам (як правило, належать до цветотіпу Зима ). Але якщо підібрати сорочку з теплим відтінком білого (див. статтю про відтінки білого для різних цветотипов зовнішності ), То контрастність зменшується, і дівчата з більш м'яким цветотипом можуть сміливо використовувати таке поєднання.

статтю про відтінки білого для різних цветотипов зовнішності   ), То контрастність зменшується, і дівчата з більш м'яким цветотипом можуть сміливо використовувати таке поєднання

На представленому сеті ми бачимо різні варіанти з жакетами: з подовженими, укороченими. Такі комплекти будуть хороші практично для будь-якої ситуації: на роботі, прогулянці, побачення і так далі Для офісу краще вибирати джинси прямого крою.

Такі комплекти будуть хороші практично для будь-якої ситуації: на роботі, прогулянці, побачення і так далі  Для офісу краще вибирати джинси прямого крою

Якщо замінити білу сорочку на блузу з принтом, комплект заграє новими фарбами.

Якщо замінити білу сорочку на блузу з принтом, комплект заграє новими фарбами

Чорні джинси добре комбінуються зі светрами і кардіганами, виходить вільний і затишний образ.

Чорні джинси добре комбінуються зі светрами і кардіганами, виходить вільний і затишний образ

Що стосується майок і топів - вибір кольорів і принтів просто величезний. Стильний і зручний спосіб з топом в смужку.

Стильний і зручний спосіб з топом в смужку

Або бунтарський рок-образ, байкер-дівчина.

Або бунтарський рок-образ, байкер-дівчина

Як можна побачити, вибір взуття теж досить різноманітний. Але тут потрібно пам'ятати одну просту річ: взуття в колір джинсів буде витягати силует. Взуття іншого кольору, навпаки, візуально зменшує зростання, зате привертає увагу до ніг.


ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР І ОТРИМАЙТЕ КОРИСНИЙ ПОДАРУНОК,
Допомагає тримати СЕБЕ ЗАВЖДИ У ФОРМІ!