Jeans by Kaltenbach

  1. Відгуки туристів
  2. Інші магазини і ТРЦ Мюнхена

Мюнхенська Мекка для шанувальників джинсів знаходиться на Херцогспітальштрассе. Тут продаються «Джинси від Кальтенбаха» - 4 поверху незліченних квітів і форм. Асортимент включає в себе весь спектр джинсового моди: від міжнародних брендів (Replay, Diesel, G-Star) і класики (Levis, Mustang, Angels, Brax) до потрібних аксесуарів, черевик і шкіряних курток. 40 компетентних співробітників допоможуть клієнтові вибрати речі з величезного асортименту.

Підрозділяючись на різні стильові напрями (навіть візуально), на кожному поверсі розташовані відділи для покупців різних вікових груп: В напівпідвальному поверсі знаходиться відділ для чоловіків, де клієнту пропонується великий вибір таких марок, як Kujichi, Replay, Diesel, G-Star, Tribecca, Edwin, Energie або Levis. Перший поверх повністю належить жінкам, де вони можуть знайти марки Mavi, Killah, Bench, Miss Sixty, Only, Fornarina, Cross Jeans, Desigual і Levis. Вище поверхом - класика стилю для відданих шанувальників джинсового моди: Levis, Mustang, Brax, Angels, Paddocks, Mac, Bogner і Joker. Культовий аксесуар номер один - козаки - облюбували верхній поверх, який повністю присвячений взуття.

Компетенція марки Jeans by Kaltenbach в питаннях джинсового моди пов'язана з довгою історією: маленький магазин панчіх і спецодягу жителя Мюнхена Адольфа Кальтенбаха, відкритий в 1953 році, за 50 років виріс в модний магазин з більш ніж 1000 кв. м. торгових площ. Але як і раніше особливе значення приділяється особистим нарад з Кальтенбахом. Чи підходить клієнту недбалий Marlene-Look або, все ж, краще boot-cut? Які оголошені тренди і кольори сезону? Традиційний будинок регулярно навчає своїх продавців, щоб ті могли посприяти клієнту в питаннях стилю і моди - в будь-якій ситуації, з використанням новітніх технологій. А якщо нові джинси улюбленої марки занадто довгі - в магазині, на щастя, є власна пошивна майстерня, яка майстерно перешьете одяг під Ваш розмір.

Відгуки туристів

Ще немає відгуків.

Інші магазини і ТРЦ Мюнхена

Мюнхенська Мекка для шанувальників джинсів знаходиться на Херцогспітальштрассе

10 туристів було тут

Galeria Gourmet - відділення Galeria Kaufhof на площі Марієнплац - здатна задовольнити всі ...

7 туристів було тут

7 туристів було тут

5 туристів було тут

Безпосередньо на Мюнхенському головному вокзалі, в центрі міста, знаходиться Мюнхенський традиційний універсальний ...

5 туристів було тут

Вибір, який справляє враження: серце модного будинку Hirmer - це чотири поверхи відкрився після реконструкції ...

5 туристів було тут

Аутлет Ingolstadt Village, побудований в 2005 році, розташований поруч з містом Інгольштадт на березі річки Дунай. Відстань ...

3 турістa були тут

У мюнхенському ательє мод Konen на Зендлінгерштрассе світ актуальних трендів представлений найновішими творіннями ...

3 турістa були тут

Відкриття торгового центру «Олімпія» (Das Olimpia-einkaufszentrum) в Мюнхені відбулося ...

2 турістa були тут

Loden-Frey - це 5 поверхів дизайнерського одягу для чоловіків, жінок і дітей від всесвітньо відомих брендів: ...

Чи підходить клієнту недбалий Marlene-Look або, все ж, краще boot-cut?
Які оголошені тренди і кольори сезону?