Міжнародний розмірний ряд жіночого одягу: американський, європейський і китайський

Багато з нас сьогодні замовляють наряди по інтернету - дійсно, це зручно і швидко, до того ж значно дешевше, ніж купувати їх в магазинах в реалі Багато з нас сьогодні замовляють наряди по інтернету - дійсно, це зручно і швидко, до того ж значно дешевше, ніж купувати їх в магазинах в реалі.

Єдине, що викликає велике утруднення - таблиці співвідношень розмірів жіночого одягу різних країн (США, Китаю), європейського розмірного ряду з російськими розмірами. У цій статті ви знайдете всі необхідні відомості, які дозволять легко купувати іноземну одяг і не помилитися у виборі.

Існують певні моменти, які завжди варто брати до уваги ще до того, як ми візьмемося за конкретні обчислення.

Лекала різних країн відрізняються один від одного в силу різниці в антропометрії жінок, для яких вони кроятся. Простіше кажучи, виготовлена ​​іспанським брендом одяг буде значно відрізнятися розмірним рядом від тих же самих моделей, зроблених американськими виробниками для американок.

У чому ж проявляється різниця в розмірах жіночого одягу різних країн?

Розбираючись в розмірних таблицях різних країн, звичну нам розмірну сітку російських і українських брендів будемо приймати за універсальну, так як саме по ній нам найпростіше визначаємо свій розмір. А про параметри різних розмірів ви можете прочитати в статті «Параметри жіночого одягу від 42 до 62 розміру».

Пам'ятаємо, що антропометричні параметри жінок там набагато миниатюрнее. УВАГА! Тисніть на картинку, щоб збільшити в розмірі.

Тисніть на картинку, щоб збільшити в розмірі

Як видно з наведених цифр, і наряди, відшиваються в Піднебесній, набагато менше. І якщо «своїм» розміром ми вважаємо 42, то тут варто зупинитися на впевненому 44-ий або навіть 46-му, особливо, якщо мова йде про верхньому одязі.

Не дивлячись на те, що таблиця допомагає перевести азіатські розміри на російські, все ж варто ознайомитися з відгуками покупців - в них завжди є інформація про відповідність моделей.

При виборі пальто або куртки особливо уважними потрібно бути високим дівчатам у яких можуть виявитися короткими рукава. Тут не варто забувати про мініатюрності східних жінок і, здійснюючи покупку, обов'язково враховуємо довжину руки.

Та ж ситуація з китайськими брюками і джинсами - щоб вони добре сиділи, дивимося перш за все не на розмір, а на довжину штанин.

Це випадок коли азіатські розміри сама протилежність щодо розмірів жіночого одягу США, адже вони навпаки будуть большемеркамі. Також натисніть на картинку нижче, щоб зробити більший.

Також натисніть на картинку нижче, щоб зробити більший

Купувати 44-й коштує дівчатам, які носять «рідний» 46-ій. Втім, якщо мова про світшоти, вільному кардігані або будь-який інший речі оверсайз, це не так важливо. Вільна лінія плечей і відсутність чіткої форми забезпечує гарну посадку, навіть якщо з розміром ми промахнулися.

Як визначити іспанська, німецька або французька розмір жіночого одягу? Для цього існує універсальна розмірна система пошиття одягу.

За нижче наведеній таблиці європейських країн можна визначити відповідність французькою, іспанською, італійською, німецькою та польською брендам. (Картинка клікабелье)

(Картинка клікабелье)

Вона одна з найбільш зручних, тому що являє собою універсальну систему, якої намагаються дотримуватися всі європейські виробники.

Обчислити по цій таблиці розмірів жіночого одягу співвідношення Франції і Росії або визначити, як корелюються польський і італійський не складе труднощів.

На щастя, щоб не виникало плутанини, існує міжнародна таблиця розмірів жіночого одягу. З нею визначити той, що підходить саме вам найпростіше!

З нею визначити той, що підходить саме вам найпростіше

Тепер ви знаєте, як визначити німецькі, італійські, англійські, китайські та американські розміри і співвіднести їх з російськими та українськими. Так, українські розміри одягу відповідають таким же російським, як втім і польські.

Бажаю вам гарного шопінгу і незмінно вдалих покупок!

Схожі записи

У чому ж проявляється різниця в розмірах жіночого одягу різних країн?
Як визначити іспанська, німецька або французька розмір жіночого одягу?