Як вибрати жіночі джинси?

  1. Як вибрати правильний фасон джинсів
  2. Як не помилитися з розміром
  3. Як дізнатися, чи не сядуть чи джинси?

Чи часто тобі доводилося купувати джинси без примірки? Це завжди страшно: раптом не підійде розмір або джинси не сядуть? З сьогоднішнього дня цим страхам прийде кінець! У цій статті ми розповімо, як купити ідеальні джинси в інтернеті. Все, що тобі треба знати - силуети, посадка, особливості визначення розміру і матеріалу - в цій статті. Приємного читання і вдалого шопінгу!

Як вибрати правильний фасон джинсів

Існує кілька силуетів джинсів , Розрахованих на різні типи фігури і переваги. Розглянемо переваги і недоліки кожного.

Skinny fit ( джинси скинни )

Skinny fit (   джинси скинни   )

Джинси цього крою - найвужчі з усіх. При виборі такого силуету варто враховувати, що джинси дуже щільно облягають фігуру, а тому всі недоліки (якщо вони є) будуть підкреслені. Перед придбанням такої моделі слід критично оцінити свою фігуру - якщо нижче талії є недоліки, які хочеться приховати, краще вибрати іншу модель. Якщо ж твоя фігура близька до модельної - сміливо вибирай скинни, на тобі вони будуть виглядати ідеально.

Slim fit

джинси слім теж завужені, але не так сильно облягають стегна, як скинни. Підходять струнким дівчатам і відмінно виглядають як з кедами, так і з високими підборами.

Regular fit

Regular fit

Самий універсальний, класичний крій, який підходить практично всім. Такі джинси щільно облягають в поясі і стегнах і полупрілегающего по довжині ноги. Вони не сковують рухів і ідеальні для образу в стилі casual.

Relaxed fit

Трохи широкуватий крій цих джинсів теж підходить практично для будь-якого типу фігури. Найчастіше такі джинси носять в неформальній обстановці, дуже вже вони «розслаблені», як і говориться в назві. Поєднувати таке джинси найкраще зі спортивним взуттям.

Loose fit

Такий силует характерний для популярних boyfriend jeans . Це найширші джинси зі списку. Вони скроєні таким чином, щоб створювалося враження, ніби ти одягла джинси на кілька розмірів більше. Така модель сидить низько на стегнах і зовсім їх не облягає, що, до речі, краде стегна в об'ємі. Носити можна як зі спортивним взуттям, так і високими підборами.

Як не помилитися з розміром

Щоб не помилитися з розміром джинсів, необхідно знати посадку, ширину штанини в стегнах, а також довжину.

посадка

посадка

Посадка джинсів - це рівень, на якому знаходиться пояс. Розрізняють три види посадки: high, medium і low rise.

Це джинси з високою талією. Ще пару років тому подібні моделі практично не випускалися, але в даний час мода повернулася і в магазинах знову можна знайти «джинси з 50х». Така модель підходить тільки дівчатам з яскраво вираженою талією. Якщо у тебе є зайва вага в області живота, від покупки високо посаджених джинсів варто відмовитися - вони збільшать обсяг живота.

Це класична, середня посадка джинсів, підходяща для будь-якого типу фігури і силуету джинсів. Всі джинси regular fit мають середню посадку. Це найбільш зручний і універсальний варіант посадки.

Низька посадка, при якій пояс знаходиться на рівні стегон. Найчастіше такими бувають джинси скинни і джинси бойфренда. Носити такі джинси краще всього влітку, так як вони відкривають нижню частину спини, що загрожує простудними захворюваннями. Ну і в будь-який час року від низької посадки варто утриматися, збираючись на роботу - в таких джинсах дуже незручно сидіти і завжди є ризик показати оточуючим свою нижню білизну.

що вимірювати

  • Ширина в поясі

Ширина пояса позначається буквою W і вимірюється або гнучким сантиметром по передній частині джинсів, або жорстко, строго навпіл, в розтягнутому вигляді. Другий варіант визначення розміру зазвичай виявляється точніше. Ширина джинсів вимірюється не в сантиметрах, а в дюймах. Щоб дізнатися свій розмір, зміряй себе звичайною сантиметровою стрічкою і роздягли отримане число на 2,54. Отримана цифра і буде твоїм зразковим розміром джинсів, наприклад, W27, 28 і т.д.

Довжина змиритися від пахового шва до нижнього краю штанини і позначається буквою L. Виробники джинсів завжди використовують дюйми для вимірювання, так що і тут тобі доведеться перевести сантиметри в дюйми. Зауваж, по довжині джинси бувають тільки парних розмірів - 32, 34, 36 та ін.

Як дізнатися, чи не сядуть чи джинси?

Визначившись з силуетом, посадкою і розмірів, здавалося б, можна приступати до покупок. Ан-ні. Джинси - це така річ, з якою ніколи не можна бути впевненою на 100 відсотків - сядуть вони після прання чи ні? Якщо так, можливо, варто брати розмір побільше? А якщо я візьму розмір більше, а вони не сядуть?

Усадка - це скорочення ниток тканини після прання. Раніше все джинси виготовлялися з необробленого деніму, який давав значну усадку після прання. Однак зараз про усадки переживати не варто - більшість джинсів ш'ются з спеціально обробленої тканини, вже випраної і дала усадку. Такі джинси сидітимуть на тобі так, як всели в перший раз, завжди. Однак нещодавно в моду знову увійшли джинси з первозданного деніму. На них обов'язково вказується маркування Unwashed або RAW.

Джинси з необробленого деніму хороші тим, що в процесі носіння вони сідають по фігурі як влиті. Тобто, чим довше ти їх носити, тим красивіше вони сидять. Якщо ти вирішиш на покупку такої пари, вибирай перевірену марку, яка надає свою таблицю з розмірами після усадки. Якщо такої інформації знайти не вдалося, додай по 2-3 сантиметри до обсягу в талії і довжині штанини.

Тепер ти знаєш про джинсах практично всі, крім одного - в шафе свою ідеальну пару знайти набагато простіше, ніж в інтернет-магазинах! Адже тільки тут ти зможеш дізнатися все точні виміри безпосередньо у продавця! Зараз у продажу 500 моделей за ціною від 60 гривень!

Купити джинси в шафе

Окремо в шафе є джинси, які продаються в різних містах. Зокрема, ви можете купити джинси в Дніпропетровську .

Чи часто тобі доводилося купувати джинси без примірки?
Це завжди страшно: раптом не підійде розмір або джинси не сядуть?
Як дізнатися, чи не сядуть чи джинси?
Джинси - це така річ, з якою ніколи не можна бути впевненою на 100 відсотків - сядуть вони після прання чи ні?
Якщо так, можливо, варто брати розмір побільше?
А якщо я візьму розмір більше, а вони не сядуть?