Як вибрати жіночі джинси: поради щодо визначення розмірів джинсів жіночих.

  1. Як правильно підібрати джинси: жіночі хитрощі
  2. Як обчислити розмір брендових джинсів?
  3. Обираємо джинси за фігурою
  4. Корисні поради!

Облягаючі або просторі, довгі або укорочені брюки з щільного котону є невід'ємною частиною стильного базового гардероба

Облягаючі або просторі, довгі або укорочені брюки з щільного котону є невід'ємною частиною стильного базового гардероба. Незважаючи на те, що джинси міцно увійшли в ужиток, витіснивши класичні брюки та спідниці, лише деякі модниці знають, як вибрати жіночі джинси. Ті дівчата і жінки, які часто роблять покупки в інтернет-магазинах, знають, як підібрати розмір джинсів жіночих без примірки.

Як правильно підібрати джинси: жіночі хитрощі

Багато хто сумнівається в тому, як правильно вибирати джини, але важливо знати, що всі вироби враховують фізіологію і вигини тіла, а тому бажання втиснутися в маленький розмір може обернутися зміною силуету, зміщенням лінії колін або талії.

Насправді, вибирати одяг по фігурі нескладно Насправді, вибирати одяг по фігурі нескладно. Розмір джинсів позначається літерним і цифровим кодом, деякі виробники в таблицях параметрів додатково зазначають обсяг талії, стегон і довжину внутрішнього шва, а також беруть до уваги тип статури.

Вирішуючи, як дізнатися розмір джинсів жіночих, не можна забувати про те, що розмірна сітка і тип позначень в Росії, США і Європі відрізняється. Так, міжнародна система дотримується літерних позначень від XXS до XXXL, в Росії їм відповідають 42-56 розміри, а в США - 8-22.

Як обчислити розмір брендових джинсів?

Не знаючи, як визначити розмір джинсів жіночих колекцій, досить точно заміряти обсяг талії, стегон, довжину вироби. Для вибору імпортних речей отримані величини доведеться перевести в дюйми (розділити на 2,54). Якщо мова йде про покупку вироби імпортного виробництва, від російського розміру одягу слід відняти 16.

Наприклад, тим, хто носить 44 розмір, підійдуть джинси 28 розміру. Вдаватися до цього способу можна лише в тому випадку, коли фігура стандартна, що буває рідко, всім іншим краще приміряти обрану річ.

Щоб визначити розмір джинсів для жінок, виробники орієнтуються на обхват талії, позначаючи його W. Довжина вироби L буває трьох розмірів: L30 для дівчат зростом від 160 до 170 см, L32 - від 170 до 180 см, L34 - від 180 до 190 см. так, джинси W30L32 підійдуть дівчині з 46 розміром тіла і ростом до 180 см. Детальніше про розміри джинсів і будь-яких інших жіночих брюк розказано тут .

Обираємо джинси за фігурою

Стрункі дівчата можуть сміливо носити вироби зі стрілками, речі прямого крою або з широким поясом. Їм підійде денім світлих відтінків, тоді як власницям пишних форм і виразних стегон краще звернути увагу на котон більш темних тонів, без яскравого декору на стегнах. Радимо вам звертатися до класичних прямим моделям, які не зможуть візуально зіпсувати фігуру.

Якщо фігура має деякі недоліки, помітний животик або боки, бажано серйозніше замислитися над тим, як вибрати джинси жіночі за розміром і придбати модель з високою талією, яка приховує недосконалості тіла. Цій меті служать джинси-скинни, які надають тілу підтягнутий вид. Дізнавшись, як визначити розмір джинсів для жінок, варто придбати стягуючі вироби на розмір менше, оскільки в шкарпетці вони потягнуться.

Дізнавшись, як визначити розмір джинсів для жінок, варто придбати стягуючі вироби на розмір менше, оскільки в шкарпетці вони потягнуться

Корисні поради!

Важливо не забувати, що денім еластичний, а тому навіть найдорожчі джинси трохи розтягуються. Щоб виріб не втрачало форму, можна сміливо вибирати джинси, які сидять дуже щільно. Купуючи моделі від Lee або Levi's, можна зіткнутися з позначенням Dry або Unwashed, воно означає, що виріб не минуло обробку і після прання йому гарантована усадка.

Можливо, Вам буде цікаво