Двомісний літак на сонячній енергії Sunseeker Duo

Двомісний сонячний літак Sunseeker Duo

Серед усіх досягнень, зроблених за останній час в технології сонячної енергетики, розробка літака, який би зміг зібрати достатньо енергії за рахунок сонячного світла, щоб не тільки піднятися в повітря на тривалий час, але і взяти з собою іншу людину, виявилося досить важким завданням.

Команда Solar Flight недавно поставила перед собою це завдання по створенню першого двомісного сонячного літака - Sunseeker Duo.

text 1

Тиждень тому компанія оголосила, що останні кілька місяців були витрачені на льотні випробування літака і отримані результату дають багатообіцяючі перспективи для досягнення поставленого завдання.

Компанія Solar Flight привернула до себе увагу ще в жовтні 2012 року, коли керівник проекту Ерік Реймонд (Eric Raymond) оголосив про плани створення сонячного літака, що володіє достатніми характеристиками потужності і аеродинаміки, здатного перевозити двох чоловік.

text 2

Успішна компанія краудфандінга зі збору коштів наблизила Реймонда на один крок ближче до реалізації цієї концепції, він завершив збірку літака і 17 грудня 2013 року Sunseeker Duo піднявся в повітря.

За минулий час команда протестувала різні аспекти функціонування систем літака, таких як моніторинг системи акумулятора, двигун, тяговий гвинт, механізм складання крил і систему висування шасі. Деяка нестабільність, виявлена ​​під час тестових польотів в режимі планера, була усунена шляхом додавання додаткових сонячних панелей на горизонтальний стабілізатор.

На сьогоднішній день, як повідомляє Solar Flights, літак володіє відмінними характеристиками як в повітрі, так і на землі, перевершуючи свого попередника, Sunseeker II, у всіх аспектах. Компанія стверджує, що Duo здатний пересуватися в повітрі в крейсерському режимі на сонячній енергії з двома людьми на борту більше 12 годин.

Двоє людей в літаку Sunseeker Duo

Розмах крил Sunseeker Duo становить 22 метри, вага 280 кг. 1510 сонячних елементів покривають поверхню крил і хвоста літака, збираючи сонячну енергію, яка зберігається в блоці літій-полімерних батарей, розташованому усередині фюзеляжу. Максимальна потужність двигуна літака становить 25 кВт - більше, ніж команда розраховувала встановити спочатку.

«Літієві батареї сьогодні мають в сім разів більше потужності, ніж нікель-кадмієві, які ми використовували в Sunseeker I», розповідає Реймонд. «Під час нашої першої накидали концепт для літака, ми не могли навіть уявити батареї з більш ніж 20% ефективністю. Ця мрія про технології, яка стала реальністю ».

У центрі уваги компанії розробка Sunseeker Duo не тільки для того, щоб випередити кілька дизайнерських і технологічних досягнень, але для того, щоб зробити щось, що зможе служити в якості діючого високопродуктивного літака.

«Ми дуже посилено працюємо, щоб літак був повністю протестований і готовий до пасажирських рейсів вже до цього літа», говорить Ірен Реймонд, дружина і проект-партнер Еріка. «Ні видовища більш захоплюючого, ніж спостерігати за Землею зверху. Це буде ще гарніше з кабіни літака на сонячній енергії ».