Реальний гороскоп знака зодіаку Діва

  1. Гороскоп сумісності знаків зодіаку Діва - найкращі партнери
  2. Любовний гороскоп знаку зодіаку Діва - як Діва сприймає любов

Гороскоп знака зодіаку Діва в першу чергу показує найяскравіші риси, властиві представникам цього знаку: грунтовність, практичність, розум, любов до точності, порядку, системі. За гороскопом Діва - складний і багатий знак зодіаку. У неї багато позитивних рис, гідних захоплення, старанна, бездоганно виконує свій обов'язок, турботлива, тяжіє до культури, відчуває потребу в самовдосконаленні та поліпшення навколишнього світу, який вона розуміється не через чуттєві сприйняття, а через логіку і системний аналіз.

Виконання боргу в гороскопі знака зодіаку Діва є однією з головних цілей, що, так чи інакше, веде її до обмеженості, вона часто спотикається на дрібницях, застряє в маловажному, не вміє відрізняти головне від другорядного, не бачить проблему в її цілісності.

Люди, народжені під гороскопом знака зодіаку Діви - це скептики і нігілісти, вони думають, що не володіють інтуїцією і не вірять в неї, магія, передчуття і одкровення - все це заперечується ними, вони не схильні вірити в те, чого не знають, вони дивляться, аналізують і думають, розриваючись між цікавістю і страхом. За гороскопом знака зодіаку Діви розумні, і можуть бути великими мислителями, філософами і геніям, так само як і безликої посередністю.

Також заперечують романтику, мрії про кохання їм не властиві, та й взагалі любовні пригоди знаку зодіаку Дівам байдужі. До шлюбу не тяжіють, але якщо союз укладений, Діва поставиться до нього не як до подарованому щастя, а як до нових обов'язків, які виконуватиме бездоганно.

  • Жінка зодіаку знаку Діва часто активніше чоловіка, займає чільну позицію, командує не тільки чоловіком і дітьми, а й іншими родичами, що потрапляють в її полі діяльності.
  • Чоловік зодіаку знак зодіаку Діва також бере на себе відповідальність за будинок і всіх членів сім'ї, все бачить, все помічає і нищить близьких своєю критикою і нескінченними дріб'язковими причіпками.

Гороскоп сумісності знаків зодіаку Діва - найкращі партнери

Тому вогненний Лев ніколи не буде жити з Дівою, власне як і Скорпіон, який відносно ліжку знаходиться з Дівою на різних полюсах: Скорпіон - це втілення ідеї інтимних задоволень, в той час як по гороскопу знак зодіаку Діва відноситься до інтиму як до огидною необхідності для продовження роду. Для Овна Діва занадто прісна.

Що стосується середньої сумісності, то гороскоп сумісності знака зодіаку Діва говорить наступне: Діва може створити хороший союз з представником свого знака , А також з Водолієм і Рибами. Знак зодіаку Діва може знайти взаєморозуміння в особі Тельця і ​​Терезів, і це, мабуть, будуть найкращі союзи.

З вогненним Стрільців Діва може створити союз, коли вона вже прожила половину свого життя і розвинулася духовно. Стрілець - знак розумовий і ідеалістичний, він володіє чеснотами знака зодіаку Діви, але без заборонних обмежень.

Астрологи вирахували які знаки зодіаку зможуть залучити удачу в цьому місяці. Персональний гороскоп покаже що допоможе залучити до Вас багатство і достаток. безкоштовно дізнайтеся тут ....!
Астрологи вирахували які знаки зодіаку зможуть залучити удачу в цьому місяці

Любовний гороскоп знаку зодіаку Діва - як Діва сприймає любов

Взагалі сумно, що за гороскопом знак зодіаку Діви, які мають настільки хорошими якостями для любові і шлюбу, коханці не самі підходящі. Їх дратує блиск, дратують прояви чуттєвості, вони вважають, що любов - це старомодна нав'язлива ілюзія, холодні і стримані в постільних задоволеннях.

Така клінічна точка зору пояснюється їх юнацьким розчаруванням в любові. Якщо інші знаки це переживають відносно спокійно, то по любовному зодіаку знака зодіаку Діва зациклюється на цьому, і зрушити її з точки замерзання вже практично неможливо, їх утримує страх перед новим розчаруванням.

У любові вони бачать:

  • тільки біль
  • і страждання,
  • але не ніжність,
  • захват,
  • захват.

На думку деяких астрологів, гороскоп знаку зодіаку Діва гідний титулу оппортуниста і злого маніпулятора. & 1


З тегами: майбутнє ворожіння гороскоп знаки зодіаку поворожити передбачення

ЦЕ ТРЕБА ПРОЧИТАТИ

ЦЕ ТРЕБА ПОЧИТАТИ