Гороскоп на 17 грудня: У Львів прокинеться нюх на гроші, а Дівам варто бути максимально обережними

 1. Овен
 2. Телець
 3. Близнюки
 4. рак
 5. Лев
 6. Діва
 7. ваги
 8. Скорпіон
 9. Стрілець
 10. Козеріг
 11. Водолій
 12. риби

Хтось вірить в астрологічні прогнози, а хтось ставиться до них з гумором. Однак навіть скептики зазначають, що кожній людині притаманні яскраво виражені риси його знака. Вірте в себе - нехай зірки вам прихильні.

Овен

Сьогодні ви будете схильні до містицизму. У вас виникне особливий спосіб розуміння і сприйняття світу, заснований на емоціях, інтуїції і ірраціоналізм.

Телець

Сьогодні у вас буде достатньо енергії для провертання досить грунтовних справ, однак може не виявитися бажання. У будь-якому випадку, удача знаходиться на відстані витягнутої руки, витягати її чи ні - ваша справа.

Близнюки

Сьогодні ви не будете страждати зайвим терпінням. Страждати будуть оточуючі, так що, щоб уникнути непотрібних конфліктів, краще з самого ранку попередити їх, щоб даремно вас не дратували.

РЕКЛАМА

рак

Сьогодні йти на будь-який ризик, навіть самий мінімальний, для вас практично рівносильно самогубству. Переходьте дорогу в призначеному місці, будь ласка.

Лев

Сьогодні у вас раптом прокинеться винятковий нюх на гроші. Будемо сподіватися, що вам вдасться рознюхати достатню кількість.

Діва

Сьогодні вам слід бути максимально обережним. Недбалість дорого вам обійдеться, якщо не накличе пряму небезпеку. Нехай та неприємність, якої вам з працею, але чи вдасться уникнути на початку дня, послужить попередженням.

ваги

Якщо вам здається, що ваші принципи лише ускладнюють вам життя, значить, прийшов час їх переглянути. Так чи все з ними усе гаразд? Більшість ваших проблем такими навіть не є.

Скорпіон

Сьогодні вам доведеться більше піклуватися про чиїсь інші інтереси, зовсім закинувши свої власні потреби. Звинувачувати в цьому особливо нікого, хіба що себе самого.

РЕКЛАМА

Стрілець

Ви можете потрясти людей тим, що говорите. Ваше вільнодумство перевершить всі розумні межі. Ніщо для вас не буде настільки важливо, як новизна в усьому. За один день ви досягнете того, чого багато хто не може зробити за роки - репутація трохи божевільного ексцентрика вам забезпечена.

Козеріг

Сьогодні ваші амбіції не дадуть вам сидіти спокійно. Ви з шумом і помпою будете просуватися вперед, і ніякі перешкоди не зможуть вас зупинити. Залишається вас тільки привітати і побажати подальших успіхів.

Водолій

Хтось вірить в астрологічні прогнози, а хтось ставиться до них з гумором

Виграш - штука, звичайно, хороша і ніколи не зайва, проте при чесній грі він приємніше. Сьогодні не час вправлятися над совістю, вона буде як не можна більш ранима.

риби

Якщо ви терміново не почнете найактивнішим чином займатися щосили відкладати питання, ви ризикуєте накликати на себе досить похмурий період життя. І, що особливо неприємно, досить тривалий.

junona.pro

Автор: Intex-press

Так чи все з ними усе гаразд?