Тримач Mpow CA096 з функцією бездротової швидкої зарядки - корисний аксесуар в автомобілі

 1. Упаковка, комплектація
 2. Технічні характеристики
 3. Зовнішній вигляд, конструкція і кріплення
 4. зарядка
 5. переваги

У наш час без додаткових аксесуарів - власників телефонів не обійтися, оскільки в салоні кожного автомобіля під час його руху по вулицях і дорогах знаходиться мобільний пристрій - телефон або смартфон водія. І водієві доводиться вирішувати задачу вибору такого місця його розміщення, щоб мати швидкий і зручний доступ до нього, тим більше, що багато водіїв часто використовують смартфон як навігатор. І власник повинен бути якісним, надійно утримувати телефон / смартфон на будь-яких дорогах. Він не повинен бути стороннім предметом в салоні автомобіля і добре вписуватися в його інтер'єр.

Доводиться постійно піклуватися і своєчасної підзарядки акумулятора. А в цьому нам допоможуть власники, наділені можливістю заряджати девайс при його приміщенні на установчу майданчик.

Хочу зауважити, що ідеального власника не може бути за визначенням. Те, що подобається одному водієві, добре працює і виглядає пристойно в одній машині, може виявитися зайвою деталлю інтер'єру в салоні іншого автомобіля (або не подобатися водію!).

Упаковка, комплектація

У сіро-білої коробці після її розтину виявив в розібраному вигляді сам власник MPOW CA096, адаптер живлення від прикурювача на 2.1 А, кабель USB - microUSB і керівництво користувача.

1 А, кабель USB - microUSB і керівництво користувача

У комплекті йде також спеціальна гумова самоклеюча підкладка (у вигляді кола), яка забезпечує максимальний контакт і зчеплення з рельєфною поверхнею і при цьому дозволяє використовувати її багаторазово.

У комплекті йде також спеціальна гумова самоклеюча підкладка (у вигляді кола), яка забезпечує максимальний контакт і зчеплення з рельєфною поверхнею і при цьому дозволяє використовувати її багаторазово

Технічні характеристики

бренд

Mpow

Модель

CA096

колір

чорний

поворотний Довжина

7,2 см-12,1 см / 2.8in-4.8in

колиска Ширина

5,4 см-9,8 см / 2.1in-3.9in

Діаметр присоски

7,0 см / 2.8in

Діаметр присоски Pad

8,0 см / 3.2in

зарядка

10 Вт

зарядка

5 Вт

сумісність

iPhone / samsung / Xiaomi / huawei / sony / htc / Nokia Lumia920 / Google Nexus 4 і т. д.

Зовнішній вигляд, конструкція і кріплення

У процесі складання вже переконуєшся, що деталі власника виготовлені з високоякісного матового пластика чорного кольору, а остов (нога) оснащений засувкою і вакуумної гумової присоскою, яка надійно фіксується на будь-якій поверхні.

У процесі складання вже переконуєшся, що деталі власника виготовлені з високоякісного матового пластика чорного кольору, а остов (нога) оснащений засувкою і вакуумної гумової присоскою, яка надійно фіксується на будь-якій поверхні

Для більш зручного розміщення і комфортного користування смартфоном установча майданчик (знімна голова), завдяки кульовому шарніру має два ступені свободи кутового переміщення, тобто може в зібраному вигляді може змінювати кут нахилу і обертатися перпендикулярно лінії погляду практично на 360 ° (якщо не підключений до живлення!). Щоб наблизити до себе або видалити від себе смартфон, довжину висувної телескопічної штанги (руки) можна збільшувати / зменшити в межах, зазначених в технічних характеристиках з подальшою фіксацією гвинтом (регулювання по вильоту).

Регулювання вгору-вниз здійснюється за допомогою шарнірного механізму, який знаходиться у верхній частині остова і утримує задане положення штанги за допомогою фіксуючого гвинта з накатаною пластикової головкою.

Установча майданчик для смартфона має прямокутну форму з округленими кутами, покриття soft-touch, і по центру майданчика нанесений напис Fast Change.

Установча майданчик для смартфона має прямокутну форму з округленими кутами, покриття soft-touch, і по центру майданчика нанесений напис Fast Change

Праворуч є microUSB роз'єм для зарядки, світлодіодний індикатор, нижні висувні опорні ніжки (гріпси кріплення з м'якими подушечками) для смартфона, які в сукупності з рухомими бічними охоплюють кронштейнами надійно фіксують смартфон на настановної майданчику.

Завдяки такій конструкції смартфон міцно утримується всередині пристрою, навіть при різкому розгоні і екстреному гальмуванні.

З тильного боку установчої майданчика є посадочне місце для кульового наконечника штанги. Звісно ж воно у вигляді порожнього циліндра з різьбленням з зовнішньої поверхні, в якому є чотири пропила, і на який накручується чотирьохзірковий накидна обтискна гайка, що забезпечує фіксацію наконечника штанги в посадковому місці.

Звісно ж воно у вигляді порожнього циліндра з різьбленням з зовнішньої поверхні, в якому є чотири пропила, і на який накручується чотирьохзірковий накидна обтискна гайка, що забезпечує фіксацію наконечника штанги в посадковому місці

Конструкція MPOW CA096 оптимальна. Є можливість встановити тримач в будь-якому місці - на лобовому склі, торпедо автомобіля або інших (навіть шорсткуватих) поверхнях завдяки спеціальній вакуумній присоску, яка має липку структуру. Крім того, виробник позиціонує держатель як відповідний не тільки для автомобіля, але і для інших місць - столу, наприклад.

Розміри установчої майданчика і механізм фіксації дозволяють закріпити практично будь-який сучасний смартфон. З урахуванням наявної технології бездротового швидкої зарядки (Wireless Fast Charger) виробник рекомендує використовувати iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Note 8, Samsung Galaxy S, Samsung S8 і Samsung S9.

Іншими словами, бездротове зарядний пристрій сумісний абсолютно з усіма аксесуарами, які підтримують технологію Qi і за габаритами поміщаються між фіксують елементами.

Іншими словами, бездротове зарядний пристрій сумісний абсолютно з усіма аксесуарами, які підтримують технологію Qi і за габаритами поміщаються між фіксують елементами

зарядка

Вбудований модуль Qi харчується від комплектного адаптера, який підключається за допомогою кабелю USB - microUSB до гнізда на настановної майданчику. Якщо смартфон підтримує функцію бездротової зарядки, то після фіксації він відразу почне заряджатися і при цьому загориться червоний світлодіодний індикатор.

Є індикатор, який світиться трьома кольорами і показує режими роботи: синій - очікування, червоний - зарядка, зелений - зарядка завершена.

Можна, звичайно, смартфон і безпосередньо підключити до адаптера. Але в цьому і полягає основна перевага бездротової зарядки, що при постійній фіксації і вилучення смартфона з держателя не потрібно відключати кабель, яке викликає підвищений знос його основного порту.

Але в цьому і полягає основна перевага бездротової зарядки, що при постійній фіксації і вилучення смартфона з держателя не потрібно відключати кабель, яке викликає підвищений знос його основного порту

За допомогою USB-тестера було встановлено, що зарядка йде при 5В / 1.5А, що вельми непогано для бездротового зарядного пристрою.

переваги

 • Деталі виготовлені з якісного високоміцного пластика, вдала конструкція, безліч регулювань і безконтактна зарядка Qi.
 • У зібраному вигляді люфти відсутні.
 • Модель компактна, виглядає стильно і шикарно, надійно кріпиться до лобового скла або торпедо автомобіля, і після притиснення до контактної поверхні замикається на присоску. У разі необхідності можна швидко і легко перевстановити, не залишивши сліду на старому місці установки.
 • Широкий хват утримуючих елементів дозволяє утримувати великі за габаритами смартфони.
 • Два шарнірних механізму і розсувні штанга дозволяють знайти комфортне місце розташування смартфона в салоні будь-якого автомобіля.

недоліки

 • На настановної майданчику власника відсутня центральна кнопка (немає механізму автофіксації) для автоматичного змикання бокових охоплюють кронштейнів для фіксації смартфона в один дотик.
 • Знімати і ставити смартфон на установчу майданчик однією рукою все-таки не дуже зручно.
 • При великому вильоті штанги, нерівній дорозі і швидкості більше 60 км / год розгойдування смартфона помітно.

висновки

Універсальний автомобільний тримач телефону оснащений потужною вакуумною присоскою, що дозволяє надійно встановлювати його на будь-які (навіть на рельєфні) поверхні, оскільки в комплекті поставки присутній гумова м'яка самоклеюча підкладка, за допомогою якої його можна встановити і на нерівну поверхню.

Конструкція держателя надає зручний доступ до його регулювань, а також до всіх роз'ємів і функціональних клавіш смартфона.

У ньому застосований стандартний механізм фіксації смартфона з опорою внизу і бічним затискачем без автоматичної фіксації.

З точки зору механіки конструкція утримувача забезпечує надійне фіксування девайса на настановної майданчику і впевнено його утримувати при будь-яких дорожніх умовах. Він оснащений функцією бездротового зарядного пристрою і підходить для різних смартфонів з підтримкою Qi.

Тримач дуже компактний і не займає багато простору в автомобілі, а також підходить для утримування не тільки смартфонів, але і GPS-навігаторів. Потужна присоска утримає багато пристроїв в потрібному положенні.

Всі дотичні зі встановленим пристроєм елементи тримача мають гумове покриття, що виключає зовнішнє ушкодження першого.

Водіям - мандрівникам рекомендую звернути на нього увагу!

Aliexpress