Автомобільний тримач Deppa Crab Qi позбавить від проводів

Компанія Deppa представила автомобільний тримач для смартфонів Deppa Crab Qi з функцією бездротової зарядки. Тим, хто часто використовує смартфони як навігаторів, більше не доведеться кожного разу підключати кабель живлення до гаджету, встановлюючи смартфон в автомобільний тримач. Універсальний дизайн гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля. Новинка підтримує режим швидкої зарядки (Fast Charge) і моментально наповнить сумісний смартфон життєвою енергією - в 1,4 рази швидше в порівнянні з аналогічними пристроями без підтримки даної технології. Модель Crab Qi може бути встановлена на лобовому склі або на вентиляційну решітку - обидва кріплення йдуть в комплекті. Ширина смартфона може бути від 55 до 85 мм, що означає сумісність Crab Qi з моделями, оснащеними екранами з діагоналлю від 3.5 до 5.9 дюймів. Присоска з PU-матеріалу зберігає свої клейкі властивості навіть в умовах низьких температур, що вкрай важливо в умовах російського клімату.

Crab Qi

Протокол зарядки Qi гарантує сумісність з величезною кількістю смартфонів, серед яких, наприклад, Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, LG G6 Plus. При цьому технологію швидкої зарядки підтримують такі моделі, як Samsung Galaxy Note 5, Note 8, S6 edge / Duos / Plus, S7 / S7 edge, S8, S8 +, S8 Active, S9, S9 +, LG V30, V30 + та інші.

При цьому технологію швидкої зарядки підтримують такі моделі, як Samsung Galaxy Note 5, Note 8, S6 edge / Duos / Plus, S7 / S7 edge, S8, S8 +, S8 Active, S9, S9 +, LG V30, V30 + та інші