FSP: універсальні блоки живлення для ноутбуків. Огляд адаптерів FSP NB90 і NB65

 1. FSP NB 65
 2. FSP NB 90

Для роботи ноутбука фірми-виробники настійно рекомендують використовувати тільки той блок живлення, який вказано в комплекті. Інакше - неприємності гарантовані. При покупці згорілого з різних причин блоку живлення ми зазвичай так і робимо. Але іноді не хочеться переплачувати за автентичні вироби, особливо якщо його ціна невиправдано вище, ніж у сумісних моделей.

Блоки живлення для ноутбуків FSP NB 90 і NB 65 - відмінна заміна фірмових зарядок. Та й їх вартість, особливо в порівнянні з цінами на оригінальні адаптери, не може не радувати. Для довідки: FSP виробляє і випускає весь спектр блоків живлення: для ноутбуків, для домашніх комп'ютерів, джерела безперебійного живлення для серверів. Купуючи блок живлення FSP ви можете бути впевнені, що це не дешева китайська брязкітка, а продукт пройшов перевірку якості і відповідний жорстким критеріям UL, CTDP, CSA, TUV, NEMKO. Основне зобов'язання FSP перед своїми клієнтами - виробляти продукти високої якості. Ну да повернемося до наших блоків живлення FSP NB 65 і FSP FSP NB 90 .

Почнемо, як завжди, з упаковки. Блоки живлення для ноутбуків поставляються в яскравій барвистій упаковці з прозорим віконцем, через яке можна не тільки оцінити розміри пристрою, але і подивитися чи підходить він до вашого ноутбука. Блоки живлення FSP комплектуються різними перехідниками під роз'єми для ноутбуків Acer, Asus, HP, Dell, Toshiba, Samsung, Lenovo і ін.

Блоки живлення FSP комплектуються різними перехідниками під роз'єми для  ноутбуків  Acer, Asus, HP, Dell, Toshiba, Samsung, Lenovo і ін

На лицьовій і зворотній стороні упаковки зазначені основні характеристики блоку живлення відразу на декількох мовах, включаючи російську. Всередині упаковки знаходиться сам блок живлення, силовий кабель, комплект перехідників, чохол для перенесення (опціонально).

Тепер про самих адаптери живлення FSP. Відзначимо відразу, що БП FSP сертифіковані і відповідають стандартам ISO 9001 і 14001. Основне зобов'язання FSP перед своїми клієнтами - виробляти продукти високої якості.

FSP NB 65

 • Вхідна напруга: 100 ~ 240 В (працює по всьому світу)
 • Сумісний з усіма і ноутбуками, які працюють від напруги 18 ~ 20 В
 • Адаптований для продукції IBM, Dell, ACER, COMPAQ, SONY, TOSHIBA, HP, ASUS і інших виробників
 • Має 8 змінних штекерів для максимальної сумісності
 • Сертифікований за CEC (California Energy Commission)
 • Економія енергії 87% (Energy Star Level V)
 • ККД> 87%, вбудований захист від стрибків напруги
 • Гарантія високої якості
 • Висока надійність і захист від перенапруги
 • Розміри (Д * В * Ш) 114.5 * 49.5 * 29.5 мм

Максимальний струм навантаження адаптера дорівнює 3,42 A при напрузі 19 В. FSP NB 65, також має високий ККД (більше 85%) і високим часом напрацювання на відмову - близько 100 тисяч годин. Можна відзначити високу стабільність вихідної напруги розглянутого адаптера при будь-якому навантаженні в заявленому діапазоні, аж до максимальної. При підключенні FSP NB 65 час заряду батареї ноутбука до рівня 100% виявилося приблизно таким же, як і при роботі від штатного блоку живлення.

Знімні насадки входять в роз'єм досить щільно і тримаються надійно. Так, і швидше за все, ви будете користуватися лише одним перехідником для вашого ноутбука, т.ч. смикати його туди-сюди вам навряд чи доведеться. «Захист від дурня» - неможливість переполюсовкі, виконана дуже просто, за рахунок виступу-ключа на роз'ємі і відповідного вирізу на знімній насадки.

Єдине, чим не може похвалитися блок живлення FSP - це відсутність індикатора зарядки на блоці. До плюсів адаптера слід віднести і порівняно невелике нагрівання блоку при піковому навантаженні, що важливо.

Якщо ви хочете скачати специфікацію FSP NB 65, перейдіть за посиланням: www.fsp-power.ru/uploads/files/NB%2065%20SPEC.pdf

FSP NB 90

FSP NB 90 можна приписати всі переваги моделі FSP NB 65. Відрізняє цей блок живлення більш висока потужність: 90 Вт проти 65 Вт у його молодшого брата. Через що на піковому навантаженні цей блок живлення і зовсім не гріється: корпус залишається ледь теплим.

 • Вхідна напруга: 100 ~ 240 В (працює по всьому світу)
 • Сумісний з усіма і ноутбуками, які працюють від напруги 18 ~ 20 В
 • Адаптований для продукції IBM, Dell, ACER, COMPAQ, SONY, TOSHIBA, HP, ASUS і інших виробників
 • Має 8 змінних штекерів для максимальної сумісності
 • Сертифікований за CEC (California Energy Commission)
 • Економія енергії 87% (Energy Star Level V)
 • ККД> 87%, вбудований захист від стрибків напруги
 • Гарантія високої якості
 • Висока надійність і захист від перенапруги
 • Розміри (Д * В * Ш) 134 * 58 * 32 мм

Вхідна напруга: 100 ~ 240 В (працює по всьому світу)  Сумісний з усіма і ноутбуками, які працюють від напруги 18 ~ 20 В  Адаптований для продукції IBM, Dell, ACER, COMPAQ, SONY, TOSHIBA, HP, ASUS і інших виробників  Має 8 змінних штекерів для максимальної сумісності  Сертифікований за CEC (California Energy Commission)  Економія енергії 87% (Energy Star Level V)  ККД> 87%, вбудований захист від стрибків напруги  Гарантія високої якості  Висока надійність і захист від перенапруги  Розміри (Д * В * Ш) 134 * 58 * 32 мм

Товщина блоку живлення FSP NB 90 поза конкуренцією в порівнянні з оригінальними зарядними пристроями такої ж потужності: всього трохи більше 3 см. Вражає? А значить, він легше і набагато компактніше фірмових зарядок.

Завантажити специфікацію FSP NB 90 можна за посиланням: www.fsp-power.ru/uploads/files/NB%2090%20SPEC.pdf

Купити універсальний блок живлення для ноутбуків в Мінську від FSP ви можете в магазинах «Алгоритм - світ комп'ютерів». Стаття підготовлена ​​за матеріалами: 3dnews.ru і fsp-power.ru

Вражає?