Три нових об'єктива в серії Z від Nikon

Компанія Nikon повідомила про випуск трьох нових об'єктивів, сумісних з полнокадровими беззеркальной фотокамерами формату FX від Nikon, що входять до складу фотосистем з байонетом Z, а також нового перехідника байонета FTZ. Стандартний зум-об'єктив NIKKOR Z 24-70mm f / 4 S , Ширококутний об'єктив з постійною фокусною відстанню NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S і стандартний об'єктив з постійною фокусною відстанню NIKKOR Z 50mm f / 1.8 S сумісні з новим байонетом більшого діаметра даної фотосистеми.

Об'єктиви NIKKOR серії Z - це новий рівень оптичних характеристик. Завдяки байонету Z зі збільшеним внутрішнім діаметром (55 мм) і короткому робочому відрізку (16 мм) ці об'єктиви надають більш широкі можливості використання. Вони забезпечують високу роздільну здатність при фото- і відеозйомці, безшумну роботу, а також пропонують фотографам безліч функцій і переваг. У їх числі - компенсація дихання фокуса (зміщення кута зору під час фокусування), зручні контроль експозиції і кільце управління. Крім того, об'єктиви мають відмінні робочими характеристиками, ідеально відповідними для зйомки відео.

Інженери Nikon також розробили перехідник байонету FTZ. Він відкриває новий спектр можливостей власникам об'єктивів NIKKOR з байонетом F, дозволяючи використовувати їх з фотокамерами з байонетом Z.

Розробка об'єктива NIKKOR Z 58mm f / 0.95 S Noct

В даний час інженери компанії Nikon працюють над створенням стандартного об'єктива NIKKOR Z 58mm f / 0.95 S Noct з постійною фокусною відстанню і ручним фокусуванням. Він буде відповідати найвищим стандартам оптичних характеристик і стане головним продуктом лінійки S. Крім цього, планується випуск цілого ряду нових об'єктивів. Лінійка NIKKOR Z компанії Nikon поповниться новими об'єктивами з відмінними робочими характеристиками і привабливим дизайном, які нададуть фотографам більше можливостей для творчого самовираження.

Основні особливості об'єктива NIKKOR Z 24-70mm f / 4 S:

• Стандартне фокусна відстань варіюється від 24 мм в ширококутному режимі до 70 мм в режимі телеоб'єктива середнього діапазону. Це дозволяє знімати найрізноманітніші сцени і об'єкти, а неймовірно чітка деталізація завдяки максимальна діафрагма f / 4 переверне уявлення про зум-об'єктивах.

• Оптична конструкція зменшує аберації при зйомці на різній відстані - від макро- до телефото. Завдяки цьому досягається висока роздільна здатність навіть по краях кадру, якщо максимальна діафрагма. Цей об'єктив також відрізняється мінімальним відстанню фокусування 0,3 м у всьому діапазоні збільшення і гарантує чудову передачу точкових джерел світла.

• В об'єктиві використовуються лінза зі скла з наднизькою дисперсією (ED), асферична лінза зі скла ED і три асферичні лінзи.

• нанокристалічним покриття Nano Crystal Coat пригнічує двоїння і відблиски.

• Оптичні характеристики відповідають найвищим стандартам, при цьому об'єктив залишається компактним. Він володіє механізмом втягування, що приводиться в дію без натискання кнопки, що скорочує довжину NIKKOR Z 24-70mm f / 4 S і дозволяє брати його в подорожі.

• Об'єктив оснащений захистом від пилу і крапель води, а поверхня передньої лінзи має Фторсодержащєє покриття.

Основні особливості об'єктива NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S:

• Висока деталізація, яка перевертає уявлення про об'єктиви з діафрагмою f / 1,8.

• Висока роздільна здатність навіть по краях кадру при зйомці з максимальною діафрагмою. Завдяки ефективному зниженню сагиттальних коматіческіх засвічень забезпечується чудова передача точкових джерел світла, наприклад при зйомці нічних пейзажів, а також м'який і натуральний ефект боке, властивий светосильним об'єктивам.

• Нова система мультіфокусіровкі гарантує тиху, швидку і точну роботу механізму АФ, а також бездоганний захоплення зображення при будь-якій відстані фокусування.

• Об'єктив включає дві лінзи зі скла з наднизькою дисперсією (ED) і три асферичні лінзи.

• нанокристалічним покриття Nano Crystal Coat пригнічує двоїння і відблиски.

• Об'єктив, в тому числі його рухомі частини, повністю герметичний з метою захисту від пилу і крапель води.

Основні особливості об'єктива NIKKOR Z 50mm f / 1.8 S:

• Чітка деталізація відкриває більше творчих можливостей і змінює уявлення про те, на що здатний об'єктив 50 мм f / 1,8.

• Скорочення поздовжньої хроматичної аберації гарантує чудове дозвіл зображення і реалістичне відтворення найтонших структур об'єктів при зйомці з максимальною діафрагмою.

• Чітка і різка промальовування кожної деталі від центру до країв кадру, незалежно від відстані зйомки.

• М'який ефект боке при будь-якій фокусній відстані, доступний тільки за допомогою светосильних об'єктивів.

• Об'єктив включає дві лінзи зі скла з наднизькою дисперсією (ED) і дві асферичні лінзи.

• нанокристалічним покриття Nano Crystal Coat пригнічує двоїння і відблиски.

• Новий потужний кроковий двигун забезпечує точну і безшумну автофокусування при фото- і відеозйомці.

• Об'єктив, в тому числі його рухомі частини, повністю герметичний з метою захисту від пилу і крапель води.

Основні особливості перехідника байонета FTZ:

• Зйомка з АЕ або АФ / АЕ з використанням більше 360 моделей об'єктивів NIKKOR F, починаючи з типу AI

• Завдяки переходнику унікальні характеристики об'єктивів NIKKOR з байонетом F можуть застосовуватися в фотосистеми з байонетом Z для досягнення відповідної якості зображення.

• При підключенні об'єктива NIKKOR F без вбудованої системи придушення вібрацій (VR) діє вбудований механізм VR фотокамери, в тому числі при відеозйомці.

• При підключенні об'єктива NIKKOR F з вбудованою системою придушення вібрацій (VR) обидві системи (об'єктива і фотокамери) працюють злагоджено, усуваючи тремтіння фотокамери по трьох осях.

• Всі елементи перехідника надійно загерметизовані, тому він захищений від пилу і крапель води так само надійно, як і об'єктиви NIKKOR F.

• Перехідник має міцну, але легку конструкцію, яка забезпечує виняткову зручність використання в складі фотосистеми.

Розробка нового об'єктива NIKKOR Z 58mm f / 0.95 S Noct з бездоганними оптичними характеристиками

Об'єктив NIKKOR Z 58mm f / 0.95 S Noct, над яким в даний час працюють інженери Nikon, - це стандартний об'єктив з постійною фокусною відстанню 58 мм, великою діафрагмою і ручним фокусуванням, який стане флагманом лінійки S. Він ознаменує вихід оптичних характеристик фотосистем Nikon з байонетом Z на новий рівень.

Концепція його дизайну успадкована від оригінального стандартного об'єктива AI Noct-Nikkor 58mm f / 1.2 з постійною фокусною відстанню, випущеного в 1977 р Через здатність відмінно відтворювати точкові джерела світла він отримав свою назву від слова «ноктюрн» (музичний твір, на створення якого композитора надихнула ніч). Завдяки байонету Z новий об'єктив Noct буде відрізнятися розширеними можливостями використання і чудовими оптичними характеристиками. Наступна мета інженерів - добитися неймовірно високій світлосили f / 0,95, якщо максимальна діафрагма, що забезпечить найкращі серед об'єктивів NIKKOR деталізацію, промальовування і різкість. Крім цього, розробники ставлять перед собою завдання отримати ідеально плавний ефект боке, а також видатну передачу точкових джерел світла для створення зачаровують тривимірних знімків.