Труси з ефектом пуш-ап - візуальна корекція фігури

Жінки, які прагнуть виглядати ефектно, завжди стежать за фігурою, але, на жаль, не всі недоліки можна пропрацювати за допомогою дієти або кропітких занять в залі. На щастя, на такий випадок є інші, нехай лише виключно візуальні, але все ж рішення.

Наприклад, всім відомо, що якщо є бажання збільшити маленькі груди, потрібно вибирати ліфчик з ефектом пуш-ап. Але чи знаєте ви, що для тих, хто мріє про апетитних сідницях, також була придумана паличка-виручалочка - труси з ефектом пуш-ап, які миттєво перетворюють ваші тили, надаючи сідницях бажаною округлості і обсягів.

Ефект трусиків з пуш-ап

Накладки, що формують пуш-ап в таких трусиках, виготовляються з силікону або поліадіма, вони не помітні під одягом, тому фігура виглядає природно і сексуально. Звичайно, скептики можуть сказати, що труси з ефектом пуш-ап - це дурість, але ж ніхто не дивується з того, що мільйони жінок носять ліфчики з пуш-ап, щоб підняти і збільшити груди і ніхто це не висміює. Завдання таких варіацій нижньої білизни в тому, щоб візуально скоректувати фігуру і надати дівчині впевненості.

Завдання таких варіацій нижньої білизни в тому, щоб візуально скоректувати фігуру і надати дівчині впевненості

До того ж, ефект при використанні таких трусиків помірний і реалістичний - сідниці злегка піднімають і стають більш привабливої ​​форми. Якщо це якісні трусики, вони будуть максимально комфортні, легкі й непомітні. Якщо правильно підібрати модель трусиків пуш-ап, можна вигідно скоректувати пропорції фігури, що особливо актуально для жінок з чоловічим типом статури.

Кому можуть стати в нагоді трусики з ефектом пуш-ап

  • Нареченій, яка у весільній сукні хоче виглядати більш сексуально.
  • Будь-якій жінці, яка збирається на свято або прийом, коли для вибраного вечірньої сукні не вистачає обсягів, через що модель виглядає не так ефектно.
  • Всім жінкам і дівчатам, які від природи мають плоскі сідниці і маленькі стегна.
  • Для дівчат творчих професій - актрис, танцівниць, моделей, які зобов'язані завжди виглядати ефектно.
  • Для тих, хто з віком або через різке схуднення втратив колишню пружність сідниць.

Для тих, хто з віком або через різке схуднення втратив колишню пружність сідниць

Не варто думати, що труси з пуш-ап - це чергова модна нісенітниця. Насправді, цей інтимна річ гардероба допомогла багатьом дівчатам відчути себе більш впевнено і розпрощатися з багаторічними комплексами.

Вибирайте коригувальні трусики в Intimo: