Батарейки Renata - загальні відомості

фірма RENATA SA - один з провідних світових виробників якісних кнопкових елементів живлення для годинників та мікроелектроніки. Тільки батарейки RENATA повністю відповідають всім технічним вимогам Асоціації Виробників Часів Швейцарії (група SWATCH ). Renata також є OEM постачальником нестандартних літієвих і літій-полімерних джерел живлення для світових виробників хай-тек електроніки. Майже вся продукція RENATA проводиться на заводі в м ітінг, Швейцарія. Компоненти і матеріали (окрім листового металопрокату) розробляються і виробляються всередині компанії. В даний час RENATA випускає близько 1.3 мільйона батарейок в день. З огляду на постійно високий попит на продукцію RENATA, абсолютно весь вироблений тираж відвантажується споживачам за попередніми замовленнями. У компанії RENATA на сьогоднішній день працює 450 осіб.

Якість продукції

Стабільний рівень якості гарантується суцільним технологічним контролем на всіх етапах виробництва, а також вибіркової візуальної перевіркою перед відвантаженням готової продукції - загалом понад 90 видів тестування. Кожна партія батарейок проходить статистичний контроль за показниками початкової ємності, ступеня збереження ємності і герметичності, а також на напругу без навантаження, під навантаженням.


Інформація для споживача

RENATA маркує кожну годинну батарейку зрозумілим для споживача кодом дати виготовлення RENATA маркує кожну годинну батарейку зрозумілим для споживача кодом дати виготовлення. Код наноситься на ребро батарейки. Відповідно до єдиних європейських стандартом N 60086-3, дата має 2-х значний формат, де перший розряд - рік, а другий розряд - місяць виробництва. Таким чином, споживач завжди може переконатися в придатності батарейок RENATA. Детальна інформація ТУТ

Підвищена ємність, низький саморозряд Підвищена ємність, низький саморозряд

Номінальна ємність батарей RENATA розрахована на підставі строгих випробувань на повний розряд. При звичайних умовах експлуатації значення ємності, як правило, вище номінальної. Іншими словами, батарейки RENATA можуть прослужити довше ніж передбачено в технічних характеристиках.
Завдяки запатентованій системі багатошарових сепараторів батарейки RENATA володіють низьким рівнем саморозряду. При кімнатній температурі (20 ° С) саморазряд становить менше 5% від початкової ємності в рік (батарейки Low Drain для годин з малим енергоспоживанням). Навіть через 2 - 3 роки зберігання батарейки RENATA зберігають істотну ємність. Слід зазначити, що саморазряд збільшується при високій температурі (від 30 ° C) і підвищеної вологості (більш 60%), отже, дуже важливо зберігати батарейки в прохолодному і сухому місці. Також необхідно відзначити, що процес саморозряду посилюється з плином часу. Інформація "придатний до" нанесена на упаковку батарейок - детальна інформація ТУТ

Професійна спеціалізація і глобальний ринок

RENATA SA - єдина в світі компанія, що спеціалізується тільки на кнопкових елементах харчування для годин і мікроелектроніки RENATA SA - єдина в світі компанія, що спеціалізується тільки на кнопкових елементах харчування для годин і мікроелектроніки. Такий вузький профіль діяльності (на відміну від інших виробників, що працюють за принципом універсалізації) дозволяє розробляти і випускати продукцію, максимально адаптовану до параметрів роботи якісних кварцових годинникових механізмів.

Всі швейцарські виробники кварцових годин і механізмів використовують тільки батарейки RENATA.

Присутність RENATA на глобальному ринку постійно зростає. Після Європи, найбільшими споживачами продукції RENATA стали США, Бразилія та Японія (!) - країни де традиційно сильні позиції таких відомих марок як Energizer, Sony, Maxell. У США, наприклад, в середньому продається 70 мільйонів елементів RENATA в рік. В останні роки швидкими темпами зростають продажі RENATA в південно - східному регіоні, перш за все в Китаї.

Основні переваги елементів живлення RENATA