Батарейка Renata CR2016, аналог 2016 недорого.

Літієва батарейка Renata CR2016 призначена для застосування в електронному годиннику і інших пристроях. Батарейки аналоги: CR2016, BR2016. Особливістю літієвих елементів живлення є дуже низький саморозряд і тривалий термін зберігання.

В позначенні літієвих дискових батарейок присутній чотири цифри В позначенні літієвих дискових батарейок присутній чотири цифри. Перші дві це діаметр в міліметрах, а два друга товщина в міліметрах, але кому втратили для краси. На питання - батарейка 2016 і 2032 чому різниця? Відповідь - в товщині. Віднімаємо з 32х 16, отримуємо 16 і повертаємо загублену кому на місце. Різниця в 1,6 міліметра. Дві батарейки CR2016 мають товщину батарейки CR2032, але така підміна приведе до проблем із виробом через те, що напруга буде 6V замість 3V.

Для вибору товару, вкажіть кількість і натисніть пункт «В Корзину». Перехід в модуль оформлення замовлення в правому верхньому куті сайту. У діалоговому режимі заповніть необхідні розділи. За вказаною в замовленні телефону і адресу електронної пошти Вам прийде повідомлення про прийняття замовлення до виконання і повідомлення з номером картки Ощадбанку для оплати. Після отримання перерахованих вами коштів ми відправимо товар рекомендованим листом. Повідомлення про надходження рекомендованого листа на Ваше ім'я прийде в вашу поштову скриньку.

Купити батарейку Renata CR2016 від однієї штуки з доставкою Поштою Росії безкоштовно, транспортною компанією, або самовивозом з нашої точки видачі Нижнього Новгорода.

При покупці великої кількості, ціна за одиницю товару зменшується (сайт вираховує знижку автоматично)

Артикул: Renata_CR2016

На питання - батарейка 2016 і 2032 чому різниця?