Батарейка LR20: характеристики, фото

  1. Популярні виробники
  2. Інші елементи живлення і батарейка «Космос»

батарейки D - це не що інше, як знайомі всім елементи живлення, які мають форму барильця. Великі круглі акумулятори до сих пір успішно використовуються в різних побутових приладах, починаючи від «говорять» іграшок і закінчуючи газовими колонками. Короткий технічний опис такого акумулятора під фото в різних рекламних джерелах часто виглядає як D-LR20. Найчастіше його називають «батарейка LR20», маючи на увазі під цим відповідні характеристики та параметри.

Популярні виробники

Мабуть, найбільш популярні АКБ цього типу - це Energizer і Duracell. Незважаючи на високу вартість будь-якого акумулятора цих фірм, такі елементи живлення виправдовують себе повністю. Звичайно, одним з важливих умов є їх правильне зберігання і своєчасне використання.

Наприклад, батарея Energizer D-LR20 прекрасно підходить для побутових приладів як із середнім, так і з високим споживанням енергії. Саме їх часто застосовують для газових колонок, радіоприймачів і акустичних системних блоків із середніми показниками потужності.

Саме їх часто застосовують для газових колонок, радіоприймачів і акустичних системних блоків із середніми показниками потужності

Працювати така батарейка LR20 може в широкому температурному діапазоні. Виробник стверджує, що вона здатна витримувати температури від -30 до + 55 ° С, тому елементи Energizer без побоювання можна використовувати не тільки вдома, а й на вулиці. це Алкалинова тип елементів. Джерело енергії Energizer - хімічний склад, поміщений всередину. Так зване «паливо» складається з цинку і марганцю, із застосуванням електроліту у вигляді лугу.

Така технологія отримала назву Alkalin power. Завдяки їй і стало можливим збільшити ємність традиційних «діжок» майже в 5 разів у порівнянні з іншими елементами живлення. Вважається, що один елемент від Energizer здатний замінити від 1 до 5 дешевших лужних батарейок іншого виробника.

Зазвичай в комплектацію елементів від Energizer входять два акумулятора, що дуже зручно.

Елементи живлення від Duracell виробляються на основі лужних компонентів і прекрасно підходять для тих пристроїв, яким необхідна додаткова потужність. Такі елементи не псуються і не розряджаються навіть в разі тривалого зберігання протягом 10 років.

Головне - щоб умови зберігання були правильними: сухе і прохолодне місце. Вони чудово підійдуть для великих «говорять» іграшок, годин, портативних електронних ігор і будь-якого пристрою, який використовується часто і інтенсивно.

Інші елементи живлення і батарейка «Космос»

Незважаючи на популярність і привабливість імпортних брендів, у споживача часто виникає питання про те, чи можна вибрати серед більш дешевих «діжок» ті, які б відрізнялися гарною якістю, скромною ціною і хорошою «продуктивністю». Звичайно, з одного боку можна не замислюватися над цим і просто купити «бочонок» навмання. Але якщо покластися на досвід тих людей, які мають певні технічні знання, можна і серед менш розрекламованого товару знайти той, який буде працювати непогано і задовольнить потреби покупця.

Існують фірми, які спеціалізуються на тестуванні елементів живлення різних фірм на предмет їх енергоємності та тривалості терміну служби. Тестування батарейок проводиться на спеціальному обладнанні. Вимірюються такі показники, як рівень віддається енергії і внутрішній опір, який чинить батарейка LR20. Виходячи з цих показників, проводиться розрахунок питомої ціни віддається енергії, яка і впливає на продуктивність того чи іншого «барильця». Коротко: чим менше останній показник, тим вигідніше для споживача.

У процесі такого тестування різні батарейки розряджалися за допомогою струмів певної величини. Це дозволяло зрозуміти, які елементи найкраще годяться для використання в електронних пристроях з різним ступенем споживаної потужності. Відомо, що для невеликих предметів (наприклад, переносні метеорологічні станції, годинник або ліхтарики) буде достатньо придбати недорогі акумулятори (такі, як Panasonic або Eastpower), які непогано показали себе при тестуванні в плані ємності.

Однак для великих пристроїв, яким буде потрібно більше енергії, потрібні елементи живлення, в яких грає велику роль не тільки ємність, а й поняття внутрішнього опору. Якщо внутрішній опір батарей буде великим, вони стануть швидко нагріватися. Енергія буде затримуватися всередині АКБ і розсіюватися всередині неї, замість того, щоб бути відданою приладу з потужною лампою (наприклад, великим ліхтаря). Також і телескопи з електричними приводами, і забавні іграшки великих розмірів потребують батарейках, які мали б найменший показник того, що називається внутрішнім опором.

В даному випадку тестування показало, що найкращим джерелом харчування для будь-якого пристрою великих розмірів є батарейка Космос R20. Це бочонок яскраво-блакитного кольору, який часто виділяється на тлі інших «побратимів» привабливою кольоровою гамою. З недорогих варіантів рекомендується купувати саме її, і тоді у виборі АКБ для великого пристрою, який вимагає багато енергії, можна не помилитися.

З недорогих варіантів рекомендується купувати саме її, і тоді у виборі АКБ для великого пристрою, який вимагає багато енергії, можна не помилитися

Таким чином, батарейка LR20 - це той самий круглий бочкоподібний елемент. Серед їх безлічі є можливість вибрати непогані варіанти як від імпортних, так і вітчизняних виробників. Головне - не переплутати елементи і не купити замість «великої бочки» батарейку LR14 .