автошкола Автоледі

/ м Москва

Категорія B - 45000 руб. (56 год. Практики)

Практики)

Маршрути водіння в місті, навчальний клас і навчальний майданчик: всі автошколи в м Москва
Маршрути водіння в місті, навчальний клас і навчальний майданчик:   всі автошколи в м Москва

автошкола Автоледі

Ми запрошуємо в автошколу всіх! Якщо у Вас є бажання навчитися водити автомобіль і немає медичних протипоказань. Навчання водінню в автошколі можливе як з нульового рівня, так і для тих, хто вже закінчив автошколу. Додаткові уроки водіння за індивідуальною програмою допоможуть Вам не просто освоїти автомобіль, а навчитися їм володіти - відчувати, бачити, прогнозувати, уміти миттєво приймати правильне рішення і управляти ситуацією на дорозі.
Автоінструктор автошколи зробить все, щоб Вас навчити, але навчитися повинні Ви самі - приклавши свою працю - як фізичний, так і розумовий. Ми Вас не лякаємо! Просто наша автошкола підходить з усією відповідальністю до процесу навчання водінню, і тому не дає нікому обіцянок, що буде легко і просто. Але якщо Ви налаштовані рішуче - ми чекаємо Ваших дзвінків, а інструктори автошколи будуть раді Вам допомогти.
І погодьтеся, адже приємно, коли Ваш інструктор з водіння - жінка!


І погодьтеся, адже приємно, коли Ваш інструктор з водіння - жінка

Машини, мотоцикли і ціни занять

Марка: Volkswagen Модель: Jetta Рік випуску: 2008 Коробка передач: механіка Машина обладнана другими педалями: так Вартість акад. години (45 хв): 650 рублів Всі автошколи з Volkswagen Jetta Марка: Hyundai Модель: Solaris Рік випуску: 2009 Коробка передач: автомат Машина обладнана другими педалями: так Вартість акад. години (45 хв): 750 рублів Всі автошколи з Hyundai Solaris