Фастпрінт ERP

 1. Фастпрінт ERP. Навіщо потрібна система управління в друкарні?
 2. Основні можливості системи управління:
 3. Демо-версія ERP системи Фастпрінт
 4. установка
 5. авторизація
 6. Установка клієнтської desktop-версії Фастпрінт ERP, друкарня Фастпрінт®
 7. підключення
 8. Якість зв'язку з сервером
 9. Як придбати Фастпрінт ERP?
 10. Що це означає і як це працює?
 11. Переваги пропонованої моделі продажів
 12. Безпека даних

Фастпрінт ERP

Фастпрінт ERP. Навіщо потрібна система управління в друкарні?

Робота "правильної" друкарні нагадує конвеєр. Все працює чітко і злагоджено. Однак домогтися такого результату на ринку поліграфічних послуг дуже непросто. Адже асортимент продукції дуже широкий, нюансів при виробництві маса, багато нюансів також в комунікації з клієнтами. Забезпечити злагоджену роботу всіх відділів друкарні - завдання Системи управління.

Фастпрінт почав роботу в 2004 році використовуючи звичний усім Excel, де вівся примітивний облік замовлень. Поступово зі збільшенням кількості замовлень облік ускладнювався. Ми сформували первинні вимоги до системи управління і взялися за створення системи своїми силами, тому що готові рішення були занадто далекі від ідеалу по функціоналу і за вартістю. Таким чином, система, яка функціонує на даний момент має більш ніж 10-річну історію розвитку і забезпечує всі наші потреби на сьогодні.

Що ж дає нам система управління? Якщо сказати в загальному - чіткість в роботі. Система - це єдине інформаційне середовище для співробітників і клієнтів компанії. Система об'єднує в єдине ціле всі ділянки виробництва, а також бухгалтерію та відділ логістики. Це дозволяє звести до мінімуму "людський фактор", брак при виробництві, зробити роботу максимально комфортною для персоналу, а роботу друкарні по-справжньому оперативної.

Основні можливості системи управління:

• розрахунок вартості цифрового друку і післядрукарської (порізка, обрізка кутів, ламінування, різні види плетіння, біговка / фальцювання, плотерна порізка) обробки, розрахунок кількості розміщуваних виробів на аркуші, виходячи з розміру виробів і розмірів вильотів
• робота з проектами замовлень
• автоматизований розрахунок вартості складних виробів (журналів, книг, календарів і т.п.)
• автоматичний розрахунок ціни виробів (прості і складні) при різних тиражах
• автоматична індивідуальна цінова політика для різних замовників або груп замовників
• ведення складу паперу, її списання в міру роботи, облік вартості паперу і лічильників друкованих машин
• резервування паперу для майбутніх замовлень
• контроль кількість браку під час друку і післядрукарської обробці
• контроль проходження замовлень по етапах виробництва
• швидкий контроль завантаження ділянок друкарні, аналіз завантаження - пошук «вікон»
• конвеєр замовлень з сортуванням за датою, за типом друку, типу післядрукарської обробки
• ведення бази клієнтів, автоматична відправка повідомлень про хід виконання замовлень за допомогою e-mail і / або sms
• ведення балансів клієнтів з максимально гнучкою системою прийому оплат, контролю боргів і відстрочок платежу
• зручна і швидка система обліку прийому оплат клієнтів менеджерами, взаємодія з «1С»
• можливість повністю вести касу підприємства (виробничі, невиробничі витрати, особисті витрати) за допомогою системи
• функції швидкого контролю з боку керівництва за прийомом замовлень, ціноутворенням, строками виконання замовлень
• функція нагадувань про необхідні дії співробітникам компанії
• облік нецифрових замовлень, функції роботи з підрядниками (контроль оплат підрядникам, баланси підрядників)
• можливість, при необхідності, модульного розширення системи (модулі автоматизованого розрахунку ціни широкоформатного, офсетного, трафаретного друку, післядрукарської обробки і т.п.)
• робота з системою з будь-якого місця, де є інтернет
• опциональная можливість інтеграції системи в Web сайт друкарні для розширення взаємодії з замовником
• архітектура побудови системи має на увазі можливість впроваджувати замовлення в систему альтернативними способами (наприклад, web-сайт), при цьому замовлення будуть з'являтися на виробничому конвеєрі автоматично, без участі менеджерів.
• розвинена система звітів і статистики, яка може бути легко доповнена новими типами звітів
Результат нашої роботи безсумнівно може бути корисний іншим друкарням. Система управління Фастпринт готова до впровадження на інших підприємствах, вартість з етичних міркувань не оголошуємо, тому що в залежності від необхідних зусиль з доопрацювання продукту, вона може істотно відрізнятися. Однак, вартість у рази відрізняється від подібних систем іменитих розробників, а можливості з доопрацювання і адапатаціі до необхідних умов значно ширше. Ми здійснюємо інсталяцію, впровадження та підтримку системи для наших партнерів. Даємо рекомендації по впровадженню системи та оптимізації бізнес-процесів на підприємстві. Система постійно вдосконалюється і всі оновлення доступні для наших партнерів безкоштовно.

Демо-версія ERP системи Фастпрінт

Для всіх, хто бажає познайомитися ближче з ERP системою Фастпрінт ми надаємо доступ до демонстраційної версії нашої системи. Фактично ми надаємо доступ до повноцінної версії з максимальними (за винятком права створювати інших користувачів і права створювати звіти) правами користувача. Ця версія не налаштована (користувачі, ціни, вартість матеріалів, список послуг, служба повідомлень і т.п.) під будь-якого конкретного клієнта, тому ми і називаємо її "демонстраційною".

установка

З інструкцією по установці Ви можете ознайомитися тут .

авторизація

Для демонстраційних цілей ми створили трьох користувачів. Кожному з них дозволено мати тільки одну активну сесію, іншими словами кожен з них в кожен момент часу може бути підключений тільки один раз до системи (варто зазначити що в звичайній версії цього обмеження немає і кожен користувач може мати довільне кількість підключень до системи, це буває дуже зручно в деяких ситуаціях). Для підключення виберіть дані одного з користувачів, напишіть їх у відповідні поля і натисніть кнопку "Підключитися".

№ Логін Пароль 1 public_demo_01 public_demo_01 2 public_demo_02 public_demo_02 3 public_demo_03 public_demo_03

Якщо при спробі підключитися Ви отримаєте повідомлення, що для даного користувача перевищено ліміт підключень, це означає що хтось інший вже "пробує" нашу систему під обраним Вами логіном і паролем. У цьому випадку просто виберіть інший логін і пароль.

Установка клієнтської desktop-версії Фастпрінт ERP, друкарня Фастпрінт®

Увага!

дилерам компанії Фастпрінт не обов'язково потрібна установка desktop-версії системи, для них існує WEB-версія, яка доступна за адресою https://erp.fastprint.ua . Установка desktop-версії також можлива!

Даний розділ адресований кільком категоріям користувачів Фастпрінт ERP:

 • Комерційні користувачі системи Фастпрінт ERP, з базою даних розміщеної на сервері Фастпрінт
 • Дилери Фастпрінт, бажаючі отримати функціонал native-додатки для платформи Windows (версії від XP до 10)
 • Користувачі бажаючі ознайомитися з демонстраційною desktop-версією Фастпрінт ERP

Комерційні користувачі Фастпрінт ERP, що використовують автономну базу даних, повинні слідувати інструкціям отриманим від Фастпрінт в процесі впровадження системи в їхніх підприємствах.

Щоб встановити desktop-версію Фастпрінт ERP потрібно виконати кілька дій:

 1. Встановити на свій комп'ютер скорочену версію програми MS Access 2010. Це безкоштовна "урізана" версія широковідомого додатки, установка якої дозволяє виконувати створені для роботи в цьому середовищі програми без придбання повної ліцензії на Microsoft Office. Якщо на вашому комп'ютері вже є MS Access 2010 року (32-бітна версія) - цей крок можна пропустити.
  Для завантаження та встановлення потрібно перейти на сайт Microsoft . Вибирайте звичайну (НЕ 64-х бітну) версію для установки.
 2. Інсталювати пакет оновлень (Service Pack 1) для MS Access 2010. Завантажити його можна з сайту Microsoft або з нашого сайту .
 3. Встановити драйвер підключення до бази даних. Наша система працює за технологією клієнт-сервер. Додаток, який буде виконуватися на вашому комп'ютері, буде працювати з віддаленої базою даних. Драйвер бази даних, він же ODBC драйвер, забезпечує можливість взаємодії між середовищем MS Access, в якій виконується клієнтська частина системи, і віддаленої базою даних, що розташована, в даному випадку, на сервері Фастпрінт в Києві.
  Завантажити драйвер можна з сайту розробника або з сайту Фастпрінт .
 4. Все готово для запуску системи. Тепер потрібно завантажити сам виконуваний файл системи. Його розмір в архіві складає близько 2 МБайт. У розгорнутому вигляді близько 8 МБайт. Система постійно вдосконалюється і в міру виходу оновлень користувачі отримують сповіщення про необхідність завантажити новий виконуваний файл. Здійснювати інших дій для виконання оновлення не потрібно! Остання версія виконуваного файлу завжди доступна у вигляді архіву (після завантаження потрібно розпакувати його вміст) за наступним посиланням:
  http://fastprint.ua/fastprint_erp_latest.zip

підключення

Для запуску виконуваного файлу два рази клікніть на ньому мишкою, як на звичайному додатку. Перед Вами відкриється середу MS Access. Система видасть попередження безпеки, дозвольте виконання натиснувши кнопку "Відкрити".
Якщо у вас є досвід роботи з реєстром Windows, попередження безпеки можна відключити. Для цього в реєстрі в розділі HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Office \ 14.0 \ Access \ Security \ створити, якщо його немає, параметр типу DWORD з ім'ям VBAWarnings і встановити значення параметра рівним 1

Перед вами з'явиться вікно авторизації.

Введіть Ваші логін і пароль, далі натисніть кнопку "Підключитися".

Якість зв'язку з сервером

Важливим фактором якості роботи системи є час доступу до даних. У разі роботи системи в локальній мережі підприємства цей час обчислюється одиницями мілісекунд. Тимчасові витрати на "спілкування" клієнтської і серверної частин додатка несуттєві і не помітні.

Однак якщо клієнт і сервер рознесені територіально, можуть виникати суттєві затримки при передачі інформації між сервером і клієнтом. Варто сказати про те, що такі затримки не завжди залежать тільки від відстані між клієнтом і сервером. Велике значення має топологія мережі Інтернет на шляху клієнта до сервера. Деякі з способів підключення до мережі Інтернет самі по собі мають на увазі значні затримки в передачі сигналів. Часто буває так, що час доступу від клієнта до провайдера в рази більше, ніж від провайдера до сервера. Хоча провайдер знаходиться через квартал, а сервер на іншому континенті.

Перевірити затримку в каналі між вашим комп'ютером і сервером Фастпрінт Ви можете скориставшись вбудованою процедурою діагностики, запустити яку можна з вкладки "Препресс" в головному вікні системи.

Оцінити отриманий результат можна за наступною таблицею:

Затримка Характеристика Коментарі до 10 мс Ідеально Ви практично "біля сервера". до 20-30 мс Відмінно Хороша швидкість доступу до даних. Це звичайно більше ніж 1 мс в локальній мережі, але все одно досить для того, щоб зробити витрати на обмін даними практично непомітними. до 100-150 мс Добре Прийнятна швидкість. Не найкращий варіант, але працювати можна. більше 150 мс Задовільно Система буде працювати, але ймовірно шансів зробити на Вас враження в такій конфігурації у неї не багато. Або сервер з базою даних "ближче" до Вас потрібно переносити, або канал міняти ... В особливо важких випадках і то, і інше разом :) більше 250 мс Погано Швидкість подібна до тієї, яка виходить при з'єднанні через 3G модем або GRPS інтернет. Система працює, але про забезпечення зручності користування можна навіть не думати.

Ви завжди можете приблизно оцінити, скільки часу ви втрачаєте на ділянці від вас до провайдера. Як ми вже згадували, часто цей час становить половину (іноді більше) втрат.

Для перевірки натисніть кнопку "Пуск" на робочому столі, далі "Виконати". У вікно, що з'явилося впишіть команду англійськими літерами ping -t www.provider.com, де www.provider.com - це адреса сайту вашого провайдера. Далі натисніть "ОК", перед вами відкриється чорне вікно, в якому будуть відображатися результати тестування.

Що стосується розміщення нашого сервера, то час доступу від нього до відомого ua-ix.com становить менше 1 мс. Так що, як то кажуть, "все в ваших руках" :)

Як придбати Фастпрінт ERP?

Ми пропонуємо інноваційну модель продажів нашої системи. Це модель оренди сервісу ERP.

На відміну від переважної більшості CRM / ERP-систем, Фастпрінт ERP пропонується до використання за ідеологією хмарного сервісу.
Ми пропонуємо два варіанти реалізації оренди:

 • база даних розташовується на сервері Фастпрінт ERP
 • база даних розташовується на сервері орендаря

Що це означає і як це працює?

варіант №1

При варіанті оренди №1 - сервер ERP-системи знаходиться в датацентрі в місті Києві. Компанії-клієнти Фастпрінт ERP (в тому числі і сама компанія Фастпрінт) працюють з сервером системи через додатки-клієнти. Для кожної компанії-клієнта створюється своя база даних на сервері. Додаток-клієнт не містить в собі будь-яких даних, воно використовується тільки як засіб доступу до даних на сервері. Єдиною вимогою є наявність більш-менш якісного доступу в інтернет.
До переваг такого рішення можна віднести його простоту, тому що орендар не повинен піклується про налаштування сервера, його профілактиці, обслуговуванні, резервне копіювання і т.п.
Головними недоліками є можливі суттєві затримки в каналі зв'язку між офісом замовника і сервером, необхідність постійного доступу в інтернет.
варіант №2

При варіанті оренди №2 - сервер ERP-системи, а отже і вся інформація, знаходиться в офісі (або будь-якому іншому місці) орендаря. При цьому підключення до центрального серверу Фастпрінт ERP відбувається тільки при запуску системи, 1-2 рази на день. Підключення до центрального серверу необхідно для отримання підтвердження можливості оренди та отримання оновлень.
Перевагою рішення з власним сервером є, безумовно, висока швидкість роботи з даними (тому що сервер може знаходитися в локальній мережі вашого підприємства), менша залежність від наявності і якості інтернет з'єднання.
Поряд з цим, не можна не відзначити, що в такому разі орендар повинен піклуватися про сервер, резервних копія даних і т.п.

Переваги пропонованої моделі продажів

В цілому, оренда ERP-системи, не залежно від місця розміщення сервера, має ряд переваг:

 1. Не потрібно думати про те, хто, як і коли буде проводити оновлення програми-клієнта системи та / або структури бази даних. Додаток-клієнт вміє сама себе оновлювати і постійно стежить за виходом нових версій.
 2. Висока швидкість реакції на можливі несправності сервера, виявлення помилок в коді і т.п. Додаток-клієнт однакове для всіх користувачів (включаючи користувачів представляють компанію Фастпрінт). Це означає, що, наприклад, якщо ми виправляємо помилку, знайдену кимось із компаній-клієнтів (включаючи Фастпрінт), вона вже ніколи не проявиться у інших клієнтів.
 3. Колективна робота над системою, дозволяє зробити її дуже надійною, комфортною та функціональною. На сьогоднішній день, сервіси разрабативаеми за подібною ідеології, від поштових служб (gmail) до цілих операційних систем (iOS, Android), набули широкого поширення і довели свою ефективність.

Безпека даних

 1. Зв'язок додатків-клієнтів з сервером Фастпрінт ERP проводиться по SSL-протоколу, що забезпечує шифрування даних в обох напрямках.
 2. Для авторизації конкретного користувача в системі використовуються логін, пароль і ip-адреса. Це означає, що для входу в систему крім логіна і пароля необхідно, щоб на сервері для даного користувача був відкритий доступ з того чи іншого ip-Адерса або групи ip-адрес. Установкою даних дозволів займається відповідальний адміністратор кожної компанії-клієнта Фастпрінт ERP. Застосування такої схеми авторизації робить систему дуже гнучкою і, одночасно, безпечною.

ціни

Фастпрінт ERP

Basic

Фастпрінт ERP

Standart

Фастпрінт ERP

Pro

Базовий функціонал,

включає все те, що не описано в наступних нижче пунктах,

без обмеження на кількість користувачів і географію підключень

+ + +

Система автоматичного повідомлення клієнтів про готовність замовлень за допомогою e-mail і sms.

Вбудований генератор листів з прорахунками тиражів, нагадуваннями про заборгованість, оформлених листів для відправки рахунків і т.п.

+ + Підтримка роботи з дилерами + Надання доступу до БД для реалізації послуг подібних Online статус + Ціна оренди, USD за місяць 50 * 100 200

* - для версії "Фастпрінт ERP Basic" можливий тільки варіант оренди №1 (без свого сервера).

Знижка за оплату відразу декількох місяців

Кількість місяців Розмір знижки 12 і більше 30%

Навіщо потрібна система управління в друкарні?
Що це означає і як це працює?
Навіщо потрібна система управління в друкарні?
Що ж дає нам система управління?