Що дадуть накопичувальні пенсії Україні по законопроекту 6677 - пояснили в ЄБА

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

13 серпня 2018, 15:43 Переглядів: 13 серпня 2018, 15:43 Переглядів:   Фото: nezhatin

Фото: nezhatin.com.ua.

Оптимальним вирішенням проблеми пенсійного забезпечення в Україні стало б введення другого рівня обов'язкового пенсійного страхування (т.зв. накопичувальної системи пенсій), вважають в Європейській бізнес-асоціації (ЄБА).

В ЄБА наголосили, що рішення запропоновано в законопроекті № 6677 про введення накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування , Який був схвалений профільним парламентським комітетом у березні 2018 року.

Цей законопроект має більше 10 позитивних звітів від вітчизняних і міжнародних експертів, а його положення відповідають профільної директиві Європейського парламенту і Ради ЄС, відзначають експерти ЄБА.

"Система мінімізує корупційні ризики. По-перше, за рахунок диверсифікації накопичень населення між десятками недержавних пенсійних фондів. Державний ПФ (Пенсійний фонд. - Ред.) Буде тільки адміністратором коштів, фактичне управління ними будуть здійснювати недержавні пенсійні фонди. По-друге, у кожного громадянина буде можливість щодня контролювати стан своїх накопичень, правильність нарахування прибутку ", - відзначили в ЄБА переваги запропонованої системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Європейська бізнес-асоціація звернулася до Міжнародного валютного фонду і директорату Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні з проханням підтримати введення другого рівня пенсійного страхування в Україні за схемою, запропонованою законопроектом № 6677.

"Сподіваємося, це допоможе комплексно запустити процес побудови другого рівня пенсійного страхування, стабілізувати пенсійну систему в принципі", - наголошується в повідомленні бізнес-асоціації.

Раніше пи писали про те, що прихильниками введення другого рівня стали українські чиновники, тоді як Міжнародний валютний фонд висловився проти такої затії. В експертному суспільстві відзначають, що головний фактор, який заважає впровадженню - це відсутність державної відповідальності перед вкладниками.

Більш докладно про те, що принесе українцям другий рівень пенсійної системи, читайте в матеріалі сайту "Сегодня": Пенсійна реформа: як буде працювати обов'язковий накопичувальний рівень і в чому проблеми .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В ЄБА пояснили, навіщо Україні накопичувальні пенсії". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ