Поборотися за кубок Президента РТ в Татарстан з'їхалися найкращі гольфісти країни

(Верхнеуслонскій район, 25 серпня, «Татар-інформ», Арсеній Маврін). Восьмий за рахунком благодійний турнір з гольфу на кубок Президента Татарстану стартував сьогодні в Верхнеуслонскій районі республіки. У його відкритті взяв участь сам Рустам Мінніханов. У числі почесних гостей також глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу та голова Асоціації гольфу РФ Віктор Христенко.

Всього на «Свіяжского пагорбах» - єдиному в республіці професійному полі - зібралися 52 спортсмена з Москви, Йошкар-Оли, Єкатеринбурга, Уфи, Казані та інших міст Росії. Грати вони мали в командах, в форматі «скрембл», де тактику визначає капітан.

«Дуже приємно, що все це робиться на благо людей, яким потрібна допомога. Я дуже вдячний всім вам, командам, які прибули сюди », - підкреслив Рустам Мінніханов, вітаючи учасників та гостей кубка. Він також зазначив, що рік від року в республіці зростає популярність і самого кубка, і гольфу як виду спорту.

«Особливо приємно вітати міністра закордонних справ Туреччини, який приїхав сюди відразу із зустрічі з Президентом Росії», - доповнив його Віктор Христенко. Він подякував Президенту Татарстану за активну підтримку гольфу в республіці, а учасників турніру за участь у благій справі.

Він подякував Президенту Татарстану за активну підтримку гольфу в республіці, а учасників турніру за участь у благій справі

Чек на 3 млн 300 тис. Рублів - все, що було зібрано спонсорами і спортсменами - прямо на сцені був переданий директору Будинку Роналда Макдоналда в Казані Юлії Маркової. У цій безкоштовної готелі мають можливість жити батьки дітей, що проходять тривале лікування в ДРКБ.

«Спасибі вам за те, що вже восьмий рік поспіль цей благодійний турнір проходить і зібрані кошти йдуть на підтримку нашого унікального проекту. Ми з вами допомагаємо цим людям жити в комфортних умовах і хоча б на час забувати про лікарняних буднях », - звернулася до присутніх Маркова.

Організаторами турніру виступили Асоціація гольфу Росії, гольф-клуб «Свіяжского пагорби», Будинок Роналда Макдоналда і Міністерство спорту Татарстану. Керівник Мінспорту РТ Володимир Леонов, який сьогодні святкує свій день народження, також зазначив зростаючу популярність гольфу в республіці.

Керівник Мінспорту РТ Володимир Леонов, який сьогодні святкує свій день народження, також зазначив зростаючу популярність гольфу в республіці

«Звичайно, гольф в нашій країні імпульс до розвитку отримав не так давно і не дуже багато поки є необхідних об'єктів інфраструктури. Але грань між елітним спортом і доступним поступово розмивається. Ми запустили в ряді шкіл проект - встановили симулятори. Намагаємося на державному рівні підтримувати цей вид спорту », - підкреслив міністр.

Успіхи є. На недавньому першості Росії з гольфу юний татарстанец Ілля Кабанов став срібним призером. «Є у нас і інші перспективні вихованці. Є хороший тренерський склад. Є умови для тренувань », - поділився Леонов. І те, що увагу цьому виду спорту приділяє Президент Татарстану і що наочний приклад гарної гри демонструють учасники турніру, також додає інтересу молоді, впевнений глава Мінспорту РТ.

Самі спортсмени відразу після церемонії відкриття, озброївшись ключками, вирушили завойовувати перемогу. До них приєдналися і голова МЗС Туреччини, і Рустам Мінніханов. А Володимир Леонов поділився з журналістами планами: «Ми ведемо переговори, в тому числі з Асоціацією гольфу Росії про те, щоб провести тут, в Татарстані, великий турнір з гольфу. Думаю, це питання найближчої перспективи ».

Благодійний турнір з гольфу на кубок Президента Татарстану триватиме два дні. Завтра будуть підведені підсумки, і відбудеться церемонія нагородження. Кращою командою дістануться сам кубок, медалі, шана і повага колег по захопленню і щира подяка від жителів Будинку Роналда Макдоналда.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.