Новини Одеси - Одеського активіста зловили на контрабанді рекордної партії сигарет

цею материал Доступний по-русски

В ході перевірки серед вантажу туалетного паперу правоохоронці виявили дуже велику кількість ящиків з тютюновими виробами.

В ході перевірки серед вантажу туалетного паперу правоохоронці виявили дуже велику кількість ящиків з тютюновими виробами

В Одеському порту правоохоронці запобігли спробі контрабанди сигарет / фото sfs.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба ДФСУ.

"Тютюнова продукція (сигарети Marlboro) була виявлена ​​під час митного контролю контейнера з вантажем" туалетний папір ", який одне з вітчизняних підприємств експортувало до Ізраїлю. Під час проведення митного огляду вантажу виявилося, що тільки перші чотири ряди 40-футового контейнера займають коробки з туалетним папером. Далі - видніються тільки сигарети. Орієнтовна кількість виявлених тютюнових виробів - від 500 до 600 тисяч пачок сигарет. За попередньою оцінкою, вартість партії вилучених сигарет може досягати 15-17 млн грн. ", - повідомляє ДФСУ.

Як повідомило джерело на Одеській митниці, відправником і декларантом виступало ПП "Лібра" з Чернівців, одержувачем - компанія Ramil Basairzade з Ізраїлю. А ось експедитором контрабандного товару виступила досить відома компанія ТОВ "Інтер Транс Лоджистік". На сайті Європейської бізнес асоціації повідомляється , Що засновником компанії є Віктор Берестенко.

Віктор Берестенко, який очолює місцевий громадську раду при УКРІНФОРМ, неодноразово виступав з викриттям контрабандних схем на Одеській митниці. Влітку цього року на основі інформації, яку надав "активіст Берестенко", в німецькому виданні Süddeutsche Zeitung з'явилася інформація, нібито Україна втрачає на контрабанді 4,8 млрд доларів щорічно, а Одеська митниця є однією з найпроблемніших. В той же час, за інформацією ЗМІ , Метою "активістської діяльності" Берестенко було лобіювання інтересів власного бізнесу. З 2017 роки після зміни керівництва митниці він фактично втратив всі преференції. І шляхом "інформаційного тиску" намагався їх повернути. Це не перший випадок, коли компанії Берестенко ловлять на контрабанді . У квітні цього року прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила про схему сірого імпорту в Україну автомобілів Porsche з ОАЕ, до якої була причетна компанія "Інтер Транс Лоджистік".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter