Топ 10 новинок від Xiaomi, про які ви 100% не знали з AliExpress / Частина 3

 1. Автомобільна зарядка з гарнітурою Xiaomi Coowoo Car Bluetooth Headset
 2. Автомобільне дзеркало Xiaomi 70 Steps Smart Rearview Mirror
 3. Ліхтарик з зарядкою Xiaomi Flashlight
 4. Домашній кінотеатр Xiaomi Bluetooth 4.1 Home Theatre
 5. Гарнітура Xiaomi Noise Cancellation In-ear Earphones
 6. Зволожувач повітря X iaomi Viomi Aromatherapy Machine
 7. Дозатор д ля рідкого мила Xiaomi Minij Auto Foaming Hand Wash Washer
 8. Електронна дошка Xiaomi Wicue 10 "
 9. Стельовий світильник Xiaomi Yeelight Panel Light
 10. Чемодан Xiaomi Smart Suitcase

Всім доброго часу доби, продовжуємо нашу екскурсію в світ незвіданих товарів від фірми Xiaomi і, як пишуть деякі коментатори »не Xiaomi". Однак ці товари все ще знаходяться в офіційному магазині додатки Mi Home поряд з пивом і локшиною. попередні перша і друга частини добірок багатьом сподобалися. Тому зустрічайте третю частину Xiaomi пристроїв, про які ви 100% не знали. До речі, на Telegram каналі TechnoReview новинки від Xiaomi і знижки на них з'являються ще швидше, тому підписуйтесь, щоб не пропустити. А тепер поїхали.

Кіберпонеділок давно пройшов, а ось ціни в популярних інтернет магазинах техніки і електроніки стрибають постійно, тому давно всім рекомендую браузерні розширення з Кешбек , Яке дозволяє не просто економити на покупках, а й здійснювати моніторинг цін на цікаві для вас товари, в загальному штука дуже придатна, сам дуже часто користуюся їй.

Автомобільна зарядка з гарнітурою Xiaomi Coowoo Car Bluetooth Headset

Починаємо з досить незвичайного товару, що поєднує в собі цілих дві функції, та що там функції, це взагалі два окремих пристрої. Ця незвичайна штука від Xiaomi на перший погляд просте зарядний пристрій на два USB виходу, що працює від прикурювача автомобіля.

Ця незвичайна штука від Xiaomi на перший погляд просте зарядний пристрій на два USB виходу, що працює від прикурювача автомобіля

Однак, як вже можна було зрозуміти з назви, звичайний зарядник вбирає в себе бездротову hands free гарнітуру, що працює по протоколу Bluetooth. Навіщо вона, при наявності практично в кожному сучасному автомобілі магнітоли підтримують бездротову технологію зі смартфоном, особисто мені до сих пір не ясно.

Навіщо вона, при наявності практично в кожному сучасному автомобілі магнітоли підтримують бездротову технологію зі смартфоном, особисто мені до сих пір не ясно

Навіть у мене в Грант є магнітола Pioneer AppRadio які підтримують бездротову технологію. Втім, ще один цікавий пристрій від Xiaomi в скарбничку незвичайних приблуд.

Вартість - +1766 рублів / 29 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ

Автомобільне дзеркало Xiaomi 70 Steps Smart Rearview Mirror

Не відходячи далеко від автомобільної тематики, аж ніяк не нове і деяким навіть знайоме, але непоширених в рамках російської дійсності, салонне дзеркало заднього виду з сенсорним дисплеєм, відеореєстратором, навігацією і купою різних булочок.

Не відходячи далеко від автомобільної тематики, аж ніяк не нове і деяким навіть знайоме, але непоширених в рамках російської дійсності, салонне дзеркало заднього виду з сенсорним дисплеєм, відеореєстратором, навігацією і купою різних булочок

У наших регіонах цей пристрій користується малою популярністю в зв'язку з відсутністю осудною русифікації. Ну, а розбиратися з величезною кількістю функцій, представлених в цьому дзеркалі, воюючи з китайськими ієрогліфами, мало хто захоче.

Ну, а розбиратися з величезною кількістю функцій, представлених в цьому дзеркалі, воюючи з китайськими ієрогліфами, мало хто захоче

Хоча може вже і допив цей косяк, тому потрібно моніторити простори інтернету в пошуках осудною прошивки.

Хоча може вже і допив цей косяк, тому потрібно моніторити простори інтернету в пошуках осудною прошивки

Вартість - 15017 рублів / 255 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ

Ліхтарик з зарядкою Xiaomi Flashlight

Цікавий ліхтарик від Xiaomi поєднаний з Power Bank-му. Устройcтво дуже компактне, тому і ємність акумулятора становить всього 3350 mAh.

Устройcтво дуже компактне, тому і ємність акумулятора становить всього 3350 mAh

Втім, цього цілком вистачить для того, щоб зарядити смартфон і ще освітити дорогу до будинку. На зворотному боці ліхтарика є два роз'єми на microUSB для зарядки самого ліхтарика і повноцінний USB роз'єм для використання пристрою як Power Bank-а.

На зворотному боці ліхтарика є два роз'єми на microUSB для зарядки самого ліхтарика і повноцінний USB роз'єм для використання пристрою як Power Bank-а

Ліхтарик має можливість подавати сигнал SOS. Яскравість світлодіода встановленого в ньому становить 240 люмен. Компактність габаритів і вага в 100 грам з точки зору портативності і функціоналу не можуть не радувати.

Компактність габаритів і вага в 100 грам з точки зору портативності і функціоналу не можуть не радувати

Вартість - 1175 рублів / 20 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ або ТУТ або В РОСІЇ

Домашній кінотеатр Xiaomi Bluetooth 4.1 Home Theatre

Пам'ятайте саундбари, які компанія Xiaomi продавала окремо від своїх телевізорів, щоб наварити, пояснюючи це тим, що мізки в телевізорі замінити не вдасться, а ось постійно оновлювану по залізу довгу капелюх під ним викидай, хоч щороку і купуй нову?

Пам'ятайте саундбари, які компанія Xiaomi продавала окремо від своїх телевізорів, щоб наварити, пояснюючи це тим, що мізки в телевізорі замінити не вдасться, а ось постійно оновлювану по залізу довгу капелюх під ним викидай, хоч щороку і купуй нову

Витівка на терені маркетингу зазнала фіаско, тому що технології передачі зображення, теж крокують семимильними кроками.

Витівка на терені маркетингу зазнала фіаско, тому що технології передачі зображення, теж крокують семимильними кроками

Тому компанія вирішила не паритися і запив домашній кінотеатр. Система працює на базі процесора Cortex A53, встановленого в саундбаре.

Система працює на базі процесора Cortex A53, встановленого в саундбаре

Загальна вихідна потужність складає 100 Вт. Працює це чудо, природно, по бездротовому з'єднанню Bluetooth версії 4.1, так само присутній Wi-Fi з'єднання для перегляду мультимедіа контенту.

Вартість - 32073 рубля / 545 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ або ТУТ

Гарнітура Xiaomi Noise Cancellation In-ear Earphones

Продовжують тему звукових технологій, але вже в рамках розділу переносної електроніки, нові навушники від Xiaomi. Сам я є щасливим володарем Xiaomi Hybride, але купити Hybrid Pro якось руки не дійшли, а компанія вже випустила нові вуха.

Сам я є щасливим володарем Xiaomi Hybride, але купити Hybrid Pro якось руки не дійшли, а компанія вже випустила нові вуха

Тепер підключення здійснюється через усіма нелюбимий USB Type C. Навушники також, як і Hybrid Pro, мають три драйвера, а ось якість звуку, по ідеї, повинно трохи зміниться в кращу сторону з переходом на «цифру». Втім, помітно це буде тільки завзятим меломанам.

Втім, помітно це буде тільки завзятим меломанам

Матеріали, з яких виконані навушники теж радують. Капсули виточені з кераміки з металевими елементами. Провід прогумований і виглядає досить практичним, в комплекті йде гумова основа для акуратного зберігання укладені на неї навушників.

Провід прогумований і виглядає досить практичним, в комплекті йде гумова основа для акуратного зберігання укладені на неї навушників

Вартість - 2352 рубля / 40 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ або ТУТ або В РОСІЇ

Зволожувач повітря X iaomi Viomi Aromatherapy Machine

Рухаємося далі, і чергове досить цікавий пристрій від Xiaomi. Це домашній ароматизатор / зволожувач повітря.

Це домашній ароматизатор / зволожувач повітря

Є два варіанти: з можливістю сполучення зі смартфоном і, відповідно, без неї. Версія зі сполученням по протоколу Bluetooth має можливість виступати ще і як колонки, програючи музичні композиції.

Версія зі сполученням по протоколу Bluetooth має можливість виступати ще і як колонки, програючи музичні композиції

Цікава форма і красива контурне підсвічування роблять цей ароматизатор непоганим функціональним елементом дизайну інтер'єру.

Цікава форма і красива контурне підсвічування роблять цей ароматизатор непоганим функціональним елементом дизайну інтер'єру

Вартість - тисяча сімсот двадцять дві рубля / 29 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ або ТУТ

Дозатор д ля рідкого мила Xiaomi Minij Auto Foaming Hand Wash Washer

На п'ятому місці розташувався автоматичний дозатор для мила. Вже навіть я починаю сумніватися, що цей товар виробляє компанія Xiaomi або взагалі має до нього якесь відношення. Втім, завищена ціна і незвичайний підхід до вспениванию подається в руки рідкого мила знову схиляють мене до віри, що це черговий суббренд.

Втім, завищена ціна і незвичайний підхід до вспениванию подається в руки рідкого мила знову схиляють мене до віри, що це черговий суббренд

Можливо незабаром побачимо більше товарів для ванної від Xiaomi. Обов'язково зроблю підбірку з даної тематики, якщо Xiaomi продовжать нас дивувати в цьому напрямку, тому підписуйтесь на мій особистий Лайв, щоб нічого не пропустити і дізнатися про це першими.

Обов'язково зроблю підбірку з даної тематики, якщо Xiaomi продовжать нас дивувати в цьому напрямку, тому підписуйтесь на мій особистий Лайв, щоб нічого не пропустити і дізнатися про це першими

Вартість - 2406 рублі / 40 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ

Електронна дошка Xiaomi Wicue 10 "

Ще одне нове і, на мій погляд, не дуже цікава пропозиція, більше займає нішу дитячих товарів. Це десятидюймові електронна дошка для письма та малювання.

Це десятидюймові електронна дошка для письма та малювання

В цілому штука досить прикольна, просто, при наявності практично у кожної людини смартфона і планшета, навряд чи подібна дрібничка стане затребуваним електронним аксесуаром, як і кинувши в Лету електронні книги і Yota Phone. Виповнюється в рожевому і зеленому кольорі.

Виповнюється в рожевому і зеленому кольорі

Вартість - 1547 рублів / 26 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ

Стельовий світильник Xiaomi Yeelight Panel Light

Яка добірка без чергового світильника від Xiaomi. На цей раз в неї потрапив вбудований світильник, виконаний у формі прямокутної панелі.

На цей раз в неї потрапив вбудований світильник, виконаний у формі прямокутної панелі

Існує кілька варіацій розмірів. Практично всю площу пристрою займає безпосередньо світлова панель і невелика рамка.

Практично всю площу пристрою займає безпосередньо світлова панель і невелика рамка

Існує два варіанти світіння - холодний і теплий. Товщина цієї панелі становить усього 1,3 сантиметри, що є особливістю цього пристрою в порівнянні з подібного роду пропозиціями на ринку.

Вартість - 1920 рублів / 32 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ або ТУТ

Чемодан Xiaomi Smart Suitcase

Підбірка підійшла до кінця, тому збираємо речі в чемодан від Xiaomi і вирушаємо в уявний новорічний відпустку.

Підбірка підійшла до кінця, тому збираємо речі в чемодан від Xiaomi і вирушаємо в уявний новорічний відпустку

Компанія відносно недавно почала виробляти товари для компонування і безпечного перевезення багажу і вже має в своєму арсеналі кілька валіз різних розмірів, габаритів і вартості.

Компанія відносно недавно почала виробляти товари для компонування і безпечного перевезення багажу і вже має в своєму арсеналі кілька валіз різних розмірів, габаритів і вартості

Цей, найдорожчий і габаритний, має також цікаву, але трохи марну процес створення пари зі смартфоном по протоколу Bluetooth, для замикання і відмикання валізи через додаток.

Цей, найдорожчий і габаритний, має також цікаву, але трохи марну процес створення пари зі смартфоном по протоколу Bluetooth, для замикання і відмикання валізи через додаток

Вартість - 40572 рубля / 674 $

Доставка - 6455 рублів / 107 $

Разом - 47028 рублів / 781 $

КУПИТИ МОЖНА ТУТ або ТУТ

Спасибі всім за перегляд, сподіваюся добірка сподобалася і багато товарів виявилися в новинку. На створення таких збірок йде велика кількість часу і зусиль, тому сподіваюся на вашу подяку в ключі підписки на мій YouTube канал тим більше, що там дуже багато всього цікавого. також в групі TechnoReview в ВК цікаві і незвичайні новинки від Xiaomi з'являються ще швидше, тому підписуйтесь, щоб не пропустити! Всім удачі і хорошого настрою. Поки що!

 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 27
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 26
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 25
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 24
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 23
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 22
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 21
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 20
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 19
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 18
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 17
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 16
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 15
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 14
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 13
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 12
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 11
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 10
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 9
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 8
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 7
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 6
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 5
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 4
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 3
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 2
 • ТОП 10 НОВИНОК ВІД XIAOMI, ПРО ЯКІ 100% НЕ ЗНАЛИ / # 1
 • ТОП 10 XIAOMI ПРИСТРОЇВ ДЛЯ розумного будинку