Компанія Tenneco опублікувала новий каталог амортизаторів Monroe® для легкових автомобілів

У новому каталозі з'явилися продукти, що охоплюють ще 25 мільйонів експлуатованих в даний час автомобілів

Компанія Tenneco Inc. (NYSE: TEN), глобальний постачальник рішень для систем підвіски і вихлопних систем на конвеєр автовиробників і на вторинний ринок, опублікувала новий каталог амортизаторів Monroe® для легкових автомобілів. В каталог додано більше 800 нових одиниць продукції, які збільшили його охоплення на 25 мільйонів легкових автомобілів, фургонів і інших транспортних засобів. Тепер кількість продуктів під маркою Monroe® перевищує 3400 найменувань.

Крім запасних частин в новому каталозі представлений повний спектр амортизаторів і стійок преміум-класу Monroe® OESpectrum®. Завдяки запатентованій технології Monroe R-TECH2® Rebound Valving ™ амортизатори OESpectrum практично миттєво реагують на дії водія, забезпечуючи високу маневреність, швидкість реакції, курсову стійкість і інші переваги. Також в новому каталозі з'явилися 60 додаткових комплектів пиляків і 33 нових комплекту опор амортизаторів і стійок.

І нарешті, в новий каталог Monroe® додано розділ з докладною інформацією про запчастини, де пояснюється важливість своєчасної заміни амортизаторів і їх підтримки в належному стані.

Цифрова версія каталогу доступна в форматі PDF і електронної книги на сайті www.monroecatalogue.eu на 10 мовах: англійській, іспанській, італійській, німецькій, нідерландській, польською, португальською, російською, турецькою та французькою. В інтерактивній версії каталогу передбачена можливість перегляду деталі під будь-яким кутом для швидкого і точного підбору необхідних запчастин. Крім того, для завантаження доступна PDF-версія каталогу з високою роздільною здатністю.

Крім поставки продукції з каталогу, Tenneco підтримує дистриб'юторів запчастин і сервісні компанії, надаючи навчання і інформацію про ремонт автомобілів по телефонній лінії Techline, через онлайн-платформу Technicians Advanced Digital Information System (TADIS) і за допомогою інших корисних ресурсів на сайті www.training. tenneco.com.

Детальніше: https: //monroe.ru/? Utm_source = pt & utm_medium = cpm & ut ...

Ru/?