Книга Алмаз Раджі, Стівенсон, 978-5-699-59806-9, купити, ціна

зазирнути всерединуРоберт Льюїс Стівенсон

паперова книга

0 (0 голосів)

Це книга на папері. А ще можна Це книга на папері

видавництво: Ексмо серія: Зарубіжна класика Дата виходу: жовтень 2012 ISBN: 978-5-699-59806-9 Тираж: 3 000 примірників Обсяг: 576 сторінок Обкладинка: тверда

З 2003 року книга «Алмаз Раджі» перевидавалася 7 разів. Дата першого видання «Алмаз раджі»: январь 2003 року, останнє, 7-е видання вийшло в жовтні 2012 року.

У книзі текст твору мовою оригіналу повторюється двічі: спочатку з лексико-граматичним коментарем і дослівним перекладом деяких фраз, потім без будь-яких підказок. Починають вивчати мову рекомендується спочатку ознайомитися з коментованим текстом, а потім переходити до оригінального. Тим же, хто вже має досвід читання іноземною мовою, краще надходити навпаки: читати текст без коментарів і підказок, при необхідності заглядаючи в адаптований варіант для контролю ...

У книзі текст твору мовою оригіналу повторюється двічі: спочатку з лексико-граматичним коментарем і дослівним перекладом деяких фраз, потім без будь-яких підказок. Починають вивчати мову рекомендується спочатку ознайомитися з коментованим текстом, а потім переходити до оригінального. Тим же, хто вже має досвід читання іноземною мовою, краще надходити навпаки: читати текст без коментарів і підказок, при необхідності заглядаючи в адаптований варіант для контролю розуміння прочитаного. Через деякий час навчається зможе вільно читати мовою оригіналу, без зубріння запам'ятає багато слів і вирази і звикне до правил вживання граматичних конструкцій в природних умовах функціонування мови. Книга є відмінним навчальним посібником для всіх, хто вивчає іноземну мову, незалежно від рівня володіння ним.

У книзі пропонується повість Р. Л. Стівенсона «Алмаз раджі», адаптована (без спрощення тексту оригіналу * по методу Іллі Франка®. Унікальність методу полягає в тому, що запам'ятовування слів і виразів відбувається за рахунок їх повторюваності, без заучування і необхідності використовувати словник .
Посібник сприяє ефективному освоєнню мови, може служити доповненням до навчальної програми. Призначено для студентів, для тих, хто вивчає англійську мову самостійно, а також для всіх, хто цікавиться англійською культурою.

Ці історії розповідають про те, як принц Флорізеля, знову опинившись у потрібний час у потрібному місці, розгадав загадку дивних подій, пов'язаних з сім'єю сера Томаса Венделера, а також з безцінним скарбом - Алмазом Раджі.