Виплата аліментів батькам

Сімейне законодавство Росії встановлює взаємну аліментну обов'язок дітей і батьків. Поняття «аліменти» вже поняття «зміст».

Аліменти - це виплата коштів на утримання особи за рішенням суду або відповідно до угоди про аліменти. А зміст - це може бути покупка продуктів харчування, одягу та іншого за рахунок своїх власних коштів.

Виплата аліментів батькам можлива при наявності певних умов: Виплата аліментів батькам можлива при наявності певних умов:

  • якщо діти досягли повноліття і є працездатними громадянами
  • не є інвалідами
  • не досягли пенсійного віку

Стягнення аліментів на утримання батьків можливо навіть без наявності постійного офіційного заробітку, т. Е. Наявність доходу не вважається обов'язковою умовою;

  1. батьки повинні бути пенсійного віку або бути інвалідами, тобто бути непрацездатними громадянами;
  2. обов'язково умова для виплати аліментів - потреба батьків. Це визначає суд.

Діти можуть звільнятися від обов'язків утримувати своїх потребують допомоги і непрацездатних батьків, якщо буде доведено в судовому порядку, що батьки ухилялися від своїх обов'язків по вихованню дітей. Від виплати аліментів батькам звільняються діти, чиї батьки позбавлені батьківських прав або скоїли неправомірні дії по відношенню до них.

Можна зробити висновок обопільне угоду про виплату аліментів. Якщо угоди такого немає, то аліменти на користь батьків стягуються в суді. Розмір аліментів також визначає суд. Аліменти підлягають до виплати у твердій грошовій одиниці щомісяця.

У нашому повсякденному житті виникають різні ситуації, в тому числі і бувають випадки, коли батьки подають на аліменти на дітей. У таких ситуаціях і в багатьох інших не завадять юридичні знання. Але більшість з нас діють самостійно на свій розсуд. А це може призвести до серйозних проблем.

Щоб уникнути подібних ситуацій, краще звернутися за допомогою до сімейного адвокату або в юридичну фірму для виплати аліментів батькам.

8 (916) 299-03-00 наш юрист в Зеленограді
відповість на ваші запитання. Зателефонуйте самі або замовте дзвінок і вам зателефонують.
Ми гарантуємо кращі ціни в Зеленограді!
Просто порівняйте ...

Замовити дзвінок

Ми зможемо вирішити всі Ваші юридичні проблеми. Ми готові прийти на допомогу і надати висококваліфіковану юридичну консультацію.

Наші послуги допоможуть Вам відчути себе захищеними і впевненими, заощадять Ваш час і кошти.