Порядок розрахунку аліментів в Зеленограді

Як же здійснюється порядок розрахунку аліментів? Відповідно до російського законодавства батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей. Тому після розлучення, дитина залишається з одним з батьків, а другий повинен сплачувати йому аліменти, уклавши угоду про виплати, або ж стягнення здійснюється в судовому порядку.

Угода про сплату містить порядок розрахунку аліментів, форми і розміри платежів Угода про сплату містить порядок розрахунку аліментів, форми і розміри платежів. Розмір аліментного платежу не може бути менше передбаченого законодавством мінімуму. За допомогою якої методики буде здійснюватися розрахунок утримання аліментів, визначає суд, також він може збільшити або зменшити розмір частки виплати від заробітної плати або доходу відповідно до матеріальним становищем сторін і іншим вартим уваги обставинам.

Розрахунок виплати аліментів здійснюється з таких видів доходів:

  1. посадових окладів, тарифних ставок, відрядних розцінок, відсотків від виручки від продажу продукції, надання послуг, здійснення робіт;
  2. всіх видів надбавок і доплат до тарифних ставок, посадових окладів - за кваліфікацію, за стаж роботи, за роботу в нічний час та ін .;
  3. премій (винагород), що виплачуються регулярно або періодично, а також за результатами роботи за рік;
  4. оплати за роботу в святкові і вихідні дні, а також понаднормову роботу;
  5. надбавок до заробітної плати та сум районних коефіцієнтів;
  6. комісійних винагород.

Розрахунок аліментів за неповний місяць роботи здійснюється по-різному в залежності від причин, за якими ви не відвідували місце роботи. Наприклад, якщо через прогули, то розмір аліментів буде розрахований від повної заробітної плати, а якщо через хворобу, то від фактично заробленого вами доходу.

8 (916) 299-03-00 наш юрист в Зеленограді відповість
на ваші питання. Зателефонуйте самі або замовте дзвінок і вам зателефонують.
Ми гарантуємо кращі ціни в Зеленограді!
Просто зателефонуйте і порівняйте ...

Замовити дзвінок

При простроченні виплати аліментних платежів нараховується пеня. Розрахунок пені по аліментах здійснюється відповідно до законодавства. Якщо аліменти виплачуються за судовим рішенням, то неустойка буде в розмірі 1% від основної суми за кожен прострочений день.

У тому випадку, коли аліменти виплачуються за угодою, завіреним нотаріусом, пеня може не нараховуватися, якщо такий пункт зазначений в документі.

При відсутності такого пункту, платник аліментів зобов'язаний виплачувати пеню за прострочення виплат. З практики, пеня за заборгованість зростає, як снігова куля, тому з нею краще не затягувати.

Як же здійснюється порядок розрахунку аліментів?