Як замовити Steam Controller з Америки?

Думаю, у багатьох виникала необхідність у товарі, який не продається у вашій країні або коли ціна товару в США значно нижче. Більшість зарубіжних магазинів не доставляють свій асортимент до Росії, а ті, хто приносить, роблять це з великим небажанням.
Наприклад, магазин Steam теж не здійснює доставку нових девайсів Steam Link і Steam Controller в багато країн СНД. Однак, завдяки спеціальним сервісів, можливість отримати заповітний девайс від виробника все ж існує.
Суть даного методу полягає в використанні сервісу mail forwarding, тобто переадресації поштових відправлень. Іншими словами, ви робите замовлення в американському інтернет-магазині, вказуєте адресу складу в США, замовлення відправляється на цей склад, а далі з цього складу ваш товар відправляють в Росію або будь-яку іншу країну.

Мій вибір припав на Steam Controller. Я рекомендую робити замовлення з магазину Amazon, ніж з магазину Steam, тому що в разі Steam Store є безліч підводних каменів, які завадять оформити замовлення. Сам контролер можна знайти за цим засланні .
Але перш ніж зробити і оплатити замовлення, нам потрібно завести свою поштову адресу в США і розрахувати вартість доставки. Зробити це можна на цьому сайті , Вибравши опцію «Калькулятор розрахунку доставки» у верхньому правому кутку.
У пункті «Виберіть склад Shipito» я рекомендую склад в Каліфорнії (Torrance або Hawthorne). Використовуйте цифри, пов'язані з розміром і вагою посилки, зазначені на скріншоті нижче. Ці цифри відповідають моїй посилці з Steam Controller.

Якщо вартість і терміни доступних варіантів доставки вас влаштовують, і ви збираєтеся скористатися одним з них, то можете приступити до процедури реєстрації , Щоб отримати свій особистий адресу. Якщо ви не збираєтеся замовляти більше однієї посилки і використовувати консолідацію (об'єднання декількох посилок в одну), то вам цілком підійде безкоштовний тарифний план.

Для реєстрації вказуєте латинськими символами відповідні дані: e-mail, пароль, свій особистий адресу, номер телефону. ВАЖЛИВО! Не використовуйте липові дані, чужу адресу або чужий номер телефону. Якщо Shipito запідозрить в недостовірності поданих даних, і ви не зможете їх підтвердити, то вас заблокують в системі і ви не зможете відправити свою посилку.После того, як ви зареєструєтесь і зайдете в свій особистий кабінет, ви побачите приблизно наступне. Не забудьте уважно перевірити свою адресу доставки.

В особистому кабінеті для оформлення замовлення Steam Controller з Amazon нам знадобиться інформація про вашому віртуальному адресу, він буде виглядати приблизно так, як показано на скріншоті. Я рекомендую адреса в Каліфорнії, тому що тут найнижча вартість доставки і склади розташовуються в безпосередній близькості від аеропорту Лос-Анджелеса, звідки згодом відправляються всі посилки в Росію.

Переходимо на сторінку Steam Controller в Amazon . Натискаємо кнопку праворуч «Add to cart» і на наступній сторінці «Proceed to checkout». Далі вам потрібно увійти в свій аккаунт на Amazon або зареєструвати новий. Якщо аккаунта у вас немає, то реєструйте новий, в процесі реєстрації нічого складного немає (вводите ваше ім'я і прізвище, використовуючи латинські символи, e-mail і пароль).

Після реєстрації на новій сторінці вам буде потрібно ввести адресу доставки в США, той самий адреса, який нам надав сервіс Shipito. Знову латинськими символами вводите ваше ім'я і прізвище (важливо, щоб введені ім'я і прізвище збігалися з тими, які ви використовували при реєстрації в Shipito), і заповнюєте графу адресу.

 • Address line 1: Тут вводите адресу складу.
 • Address line 2: Номер вашої поштової скриньки в Shipito (приклад дивіться на скріншоті)
 • City: Місто складу в США
 • State / Province / Region: Штат складу в США
 • ZIP: Індекс складу в США
 • Country: United States
 • Phone number: Ваш номер телефону
 • Weekend Delivery: вибираєте опцію «No, do not deliver on weekends»
 • Is this address also your billing address (the address that appears on your credit card or bank statement)? - вибираєте No

Натискаємо кнопку Ship to this address або Continue. На наступній сторінці ви вводите дані вашої карти, з якою ви будете оплачувати замовлення. Також, можливо, вам буде потрібно ввести Billing Address вашої карти. Білінг-адреса (Billing Address) - це адреса, який ви використовували, коли укладали договір з банком на випуск своєї кредитної картки. Найчастіше це адреса вашого фактичного проживання або реєстрації. Ця електронна адреса вводиться латинськими символами.

Далі на сторінці огляду замовлення ви побачите приблизно наступне. В правому куті ви побачите фінальну ціну, що включає податок на продаж. У методі доставки я рекомендую вибрати FREE Standard Shipping. Після того, як ви переконалися в правильності введених даних і вартості, вам потрібно натиснути кнопку «Place your order». Після цього ваше замовлення буде опрацьовано співробітником Amazon, списана відповідна сума з вашої картки, а товар передано в службу доставки. Також через деякий час на вашу електронну адресу надійде лист з номером для відстеження посилки в США.
Через кілька днів посилка надійде на склад в США в Shipito. Ви отримаєте повідомлення на електронну пошту, а в особистому кабінеті побачите приблизно наступне.


Для відправлення вантажу на Вашу електронну адресу в Росію вам потрібно буде заповнити митну декларацію та вибрати спосіб доставки. Стандартна митна декларація заповнюється просто:

 • Товар: Steam Controller
 • Кількість: 1
 • Загальна сума (USD): $ 49.99
 • Походження: US
 • Посилка містить Li-ion батарею? - Ні
 • Який характер вмісту цієї посилки? - Товари

Перед вибором способу доставки, будь ласка, ознайомтеся з докладною інформацією про перевізника. Я рекомендую використовувати «USPS Express Mail» або «Boxberry Local Pickup».
USPS Express Mail: вартість доставки досить висока, швидкість доставки найвища серед інших способів, за Росії доставляється службою «EMS Пошта Росії». Трек-номер для відстеження надається. Для доставки в регіони найчастіше використовується авіатранспорт. Імовірність втрати низька, EMS все ж сумлінніше, ніж Пошта Росії (це різні організації, хоч і називаються майже однаково). З США посилки відправляються кожен день, крім вихідних.
Boxberry Local Pickup: вартість доставки майже найнижча, швидкість доставки до регіонів середня (до Москви швидка), по Росії доставляється власними силами, Пошта Росії доступу до посилці не отримує. Трек-номер є, однак статус треку рідко оновлюється, доводиться дзвонити в службу підтримки, щоб дізнатися актуальну інформацію. Для доставки в регіони в 80% випадків використовується наземний транспорт. Імовірність того, що посилка загубиться вкрай низька. З США посилки відправляються щотижня тільки по п'ятницях.
Airmail Economy: не рекомендую, доставка може затягнутися на місяць або більше, трек-номера для відстеження посилки не надається, по Росії доставляється службою «Пошта Росії». Висока ймовірність, що посилка загубиться.
Якщо ви оберете Boxberry Local Pickup, то вам буде потрібно заповнити додаткову інформаційну форму про отправляемом товар, там нічого складного немає, сторінка буде відображатися російською мовою. В останньому пункті на цій сторінці галочку ставити НЕ треба.
Після того, як ви заповните всю інформацію та виберіть спосіб доставки, на сторінці докладного опису вашої посилки у вас з'явиться повна вартість доставки. У моєму випадку (я вибрав Boxberry Local Pickup) це виглядало приблизно так:

Далі вам необхідно внести відповідну суму на ваш рахунок в Shipito, використовуючи кнопку «Додати депозит». Відкриється вікно, там ви вводите потрібну суму і натискаєте кнопку «Continue». Вибираєте спосіб оплати.
ВАЖЛИВО! Ім'я власника кредитної карти або аккаунта PayPal має збігатися з вашим ім'ям облікового запису Shipito. Якщо ви використовуєте чужу кредитну карти або аккаунт PayPal, то дія вашого облікового запису Shipito буде призупинено і ви не зможете відправляти посилки.

Не використовуйте неправдиву інформацію, карту, рахунок paypal або аккаунт qiwi, який зареєстрований на інших людей (ваших родичів, друзів і т.п.). Ім'я на карті або номер телефону повинні збігатися з ім'ям облікового запису Shipito або / та номером відповідно.
Ви можете використовувати кілька джерел для поповнення рахунку Shipito.
Після внесення необхідної кількості грошей ви можете натиснути кнопку «Відправити посилку», після чого ваша посилка буде відправлена ​​(зазвичай це займає не більше доби). У випадку з Boxberry, посилки відправляються тільки по п'ятницях (за місцевим каліфорнійським часом).
Після відправки вам на електронну адресу надійде трек-номер для відстеження посилки і вам залишається тільки дочекатися її отримання в своєму місті.

PS Якщо якісь моменти щодо використання сервісу Shipito вам залишаються незрозумілі або щось не виходить, то завжди можна звернутися до консультанта зі служби підтримки (кнопка Chat Now в нижньому правому куті), або запитати у мене.