Чим відрізняється аерогриль від мультиварки

Аерогриль або духовка

Дівчатка, підкажіть будь ласка. Чим відрізняється аерогриль від духовки (переваги і недоліки). Духовка у мене є. Тепер думаю чи потрібна мені аерогриль або, наприклад, мультиварка .... Дякую!

Читати повністю...

Мультиварка і аерогриль

Дівчата, а у кого є аерогриль, яка? за скільки купували? що вона вміє робити? чи задоволені ви їй? ще чим відрізняється від мультиварки? яка фунция у неї? задоволені? Що краще брати? Чим головні відмінності від мікрохвильовки?

Читати повністю...

аерогриль або мультиварка

Дівчатка, хотіли мені подарувати аерогриль, багато хто говорить, що краще мультиварка. Не можу зрозуміти що можна приготувати в МВ, що не можна в АГ. Сім'я вважає за краще більше запечені, смажені, гриль страви. Влітку готую виключно в печі або на мангалі тому і вибір спочатку впав на аерогриль. Розкажіть що і чим відрізняється.

Читати повністю...

домоведення

Обговоріть вашу тему в співтоваристві, дізнайтеся думку активних користувачів Бебіблога

Перейти до спільноти

Kima / Кімуша

29 грудня 2011, 11:00

Оптимізація кухонних процесів

Поміркувати полювання з метою економії, всяке - грошової, тимчасової, найголовнішою - маминих сил. Так що ж точно потрібно на кухні і що чим можна замінити або доповнити? Обнулив умови - немає плити і духовки. Що завести - мікрохвильовку, Аерогрилі, мультиварки, пароварку, хлібопічку, мантижніцу, Фільтр тостер, йогуртницю, рисоварку, що там ще буває? Скажімо, мікрохвильовку я використовую тільки, щоб гріти їжу, готувати точно не буду ніколи. У чому з перерахованого вище можна підігріти їжу і чи можна взагалі? ПАРОВАРКА використовувалася для дитячого ...

Читати повністю...
За скільки купували?
О вона вміє робити?
И задоволені ви їй?
? ще чим відрізняється від мультиварки?
Ка фунция у неї?
Задоволені?
Що краще брати?
Чим головні відмінності від мікрохвильовки?
Так що ж точно потрібно на кухні і що чим можна замінити або доповнити?
Що завести - мікрохвильовку, Аерогрилі, мультиварки, пароварку, хлібопічку, мантижніцу, Фільтр тостер, йогуртницю, рисоварку, що там ще буває?