Виведення грошей зароблених в Adsense

 1. PIN-код від AdSense
 2. Платіжна система Рапіда
 3. Вибір банківської карти
 4. вартість обслуговування
 5. Зняття готівки
 6. Нарахування відсотків на залишок коштів і кешбек
 7. поповнення карти
 8. Операції в Інтернеті
 9. клас карти

Якщо Ви є не просто читачем мого блогу, а й активно застосовуєте отримані знання на практиці, тоді за рік, протягом якого я пишу це керівництво, Ви вже мали щось заробити. Про те, як вивести зароблені гроші, піде мова сьогодні.

Відразу хочу зауважити, що дана стаття висвітлює мій особистий досвід, а не всі можливі варіанти переведення в готівку, яких незліченна безліч, тому що кінцевою ланкою є переклад на карту того чи іншого банку, для подальшого зняття готівки. Так само, моя стаття висвітлює російські реалії сьогодні, і для моїх читачів з України та інших країн дана стаття може виявитися просто марною.

У пошуках найбільш вигідних схем переведення в готівку грошей, я виходив з наступних критеріїв:

 • Відсутність комісій за переведення
 • Швидкість отримання грошей
 • зручність

PIN-код від AdSense

В першу чергу, набравши перші 100 $ на своєму акаунті (мінімальна сума для зняття), Вам необхідно підтвердити свою адресу, надіславши запит відправку PIN-коду поштою. Я це робив ще років 3-4 тому, і якщо мені не зраджує пам'ять, то лист йшло близько 3-4 тижнів.

Природно, що PIN-код Ви запитуєте на адресу свого проживання, або будь-якого іншого адреси, де Ви зможете отримати цей лист.

Платіжна система Рапіда

Я пам'ятаю ще ті часи, коли платежі доводилося отримувати на пошті, тому поява електронних гаманців Рапіда-Онлайн мною було сприйнято як манна небесна. Отримання коштів на гаманець Рапіди, а не в поштовому відділенні, має масу незаперечних плюсів:

 • Швидкість доставки грошей - гроші на гаманці Рапіди з'являються на 3-7 днів раніше, ніж їх можна отримати на пошті.
 • Зручність - не потрібно йти на пошту взимку по ожеледі, або влітку по спеці, сваритися з працівниками пошти та бабусями-пенсіонерок.
 • Можливість платежів з гаманця в різних напрямках - дозволяє відразу перевести частину грошей на карту банку, частина грошей в електронні платіжні системи або інші гаманці. Дуже зручно, коли частина зароблений коштів потрібно витратити на життя, а іншу - на реінвестування в свої проекти.
 • Швидкість перекладів з Рапіди - багато операцій виконуються моментально.
 • Відсутність комісій - за деякими напрямками виведення грошей, комісія не стягується.

Таким чином, реєстрація і підтвердження аккаунта в Рапіді-Онлайн є другим Вашим кроком. Реєстрація відбувається на номер свого телефону, і в подальшому, на нього ж будуть приходити перевірочні коди, тому даний номер телефону повинен бути завжди Вам доступний.

Після реєстрації, Вам необхідно підтвердити свої дані, детально процедура описана тут: https://pps.rapida.ru/f/help/personification/ - чесно кажучи, спочатку, процедура підтвердження полягала тільки в відправленні ськана паспорта, а необхідність платежу була введена пізніше, тому особисто у мене процедура підтвердження відрізнялася від того, що написано у них зараз.

Після того, як Ви зареєструвалися і підтвердили свій гаманець в Рапіді, Вам необхідно вказати його номер (який номер телефону) в акаунті AdSense в графі «Номер шаблону», що б гроші надходили на гаманець Рапіди. Так само перевірте, що б в налаштуваннях облікового запису AdSense не була включена затримка платежів. Всі ці дані потрібно вказати до 15 числа місяця.

Вибір банківської карти

УВАГА! У зв'язку зі зміною тарифів, інформація частково втратила актуальність. Огляд змін в кінці статті.

До теперішнього часу, я користувався (і користуюся) дебетовими картами Ощадбанку (карта Momentum) і банку Тінькофф (ТКС Банк, карта Tinkoff Black). Ощадбанком користувався спочатку, тому що це найпопулярніший банк в Росії, а на ТКС я перейшов відносно недавно, коли на форумах стали з'являтися повідомлення про блокування карток Ощадбанку (а пізніше і Російського Стандарту). Однак, причиною переходу на ТКС були не тільки блокування карт, але і умови обслуговування.

Якщо порівнювати карти Momentum від Ощадбанку і Tinkoff Black від ТКС, то можна відзначити наступні ключові відмінності:

вартість обслуговування

Карта Сбербанк Momentum абсолютно безкоштовна в обслуговуванні, і єдині витрати, які можуть бути з нею пов'язані - це повний пакет послуги «Мобільний банк», яка буде відправляти Вам СМС про кожну операцію поповнення і зняття грошей з карти. Коштує це 30 рублів / місяць.

У Тинькова вартість обслуговуючи становить 99 рублів / місяць і мобільний банк ще 39 рублів / місяць. Це, мабуть, єдиний мінус даної карти, який в повній мірі компенсується іншими плюсами.

Зняття готівки

Карта Momentum від Ощадбанку дозволяє знімати гроші без відсотків в будь-якому банкоматі Ощадбанку їх округу. У кожен такий округ входить один або кілька країв або областей (уточнити це можна тут: http://www.sbrf.ru/moscow/ru/about/territorial_banks/ ). Таким чином, якщо Ви оформили карту в Москві, а знімаєте гроші в Санкт-Петербурзі, навіть в банкоматі Ощадбанку, то з Вас буде стягуватися комісія. Мною це було перевірено особисто, коли я відкривав карту в Санкт-Петербурзі, а переводив у готівку гроші на Камчатці.

Що стосується карти ТКС, то Ви можете знімати готівку в банкоматах будь-якого банку без відсотків, якщо сума зняття більше 3000 рублів, а загальна сума за місяць не перевищує 300 тисяч рублів. Це дозволяє не тільки позбутися від оплати відсотків, а й істотно збільшує мережу банкоматів, яка тепер не обмежується тільки банкоматами Ощадбанку.

Нарахування відсотків на залишок коштів і кешбек

Карта Momentum просто зберігає Ваші гроші і все, що не множачи їх. Ви можете хіба що підключити бонусну програму «Спасибі від Ощадбанку», яка буде повертати Вам 0,5% від суми оплат по карті у вигляді бонусів «Спасибі». Простіше кажучи, якщо Ви купуєте товар в магазині за 10 тисяч рублів, при цьому розраховуєтесь по карті, то Ви отримуєте 50 спасибі у вигляді бонусів. Ці бонуси можна використовувати в якості оплати частини замовлення (як правило, не більше 30-40% від суми замовлення) у багатьох великих Інтернет-магазинах, на кшталт Озона і СотМаркет, а так же поповнювати рахунок мобільного телефону і оплачувати деякі інші послуги, за курсом 1 спасибо = 1 рубль.

На багато цікавіше в цьому плані справи йдуть у Тинькова, який пропонує 10% річних на залишок коштів на рахунку + 0,5% кешбек грошима. Простіше кажучи, баланс Вашої карти буде збільшуватися тільки тому, що на ній є гроші, а так само якщо Ви будете нею розраховуватися за покупки. Звучить, звичайно, заманливо, однак, суми Там не космічні. Так, для прикладу, якщо Ви кладете на карту близько 30 тисяч рублів (1000 $), і на протязі місяця рівномірно її витрачаєте обналічівая в банкоматах, тоді за місяць набіжить близько 100 рублів зверху (розрахунок відсотків відбувається раз на місяць). Якщо ж Ви не будете знімати гроші в банкоматах, а будете розраховуватися карткою, то при такому ж рівномірному витрачання коштів (близько 1000 рублів / день), за місяць Ви отримаєте близько 100 рублів відсотків і 150 рублів кешбек, тобто вже 250 рублів за місяць. І так з кожної тисячі доларів. Безсумнівним плюсом тут є нарахування саме рублів, а не бонусних балів, які приймають тільки партнери Ощадбанку. І саме за рахунок такого підходу, карта може повністю окупати своє обслуговування. Якщо резюмувати, то найвигідніше зберігати гроші на карті якомога довше, а розраховуватися за можливості самою картою, а не знімати гроші в банкоматах.

поповнення карти

Природно, що одним з головних питань є умови поповнення карти. Для наочності, я зробив наступну схему, де червоним відзначений найшвидший і безвідсотковий шлях виведення грошей.

На схемі, де термін перекладу не позначений як миттєвий, гроші доходять за 1-3 банківських дня.

Особливо варто розповісти про переклади від Qiwi на карту ТКС. Тут умови такі, що перші 4 перекладу в календарному місяці, Ви можете провести без відсотків. Оскільки сума переказу лімітована 15000 рублями, означає, Ви можете вивести моментально і без відсотків 60000 рублів, після чого буде стягуватися комісія 2%. Якщо ж виводити з Рапіди на карту ТКС, то комісія складає 0,55%, що набагато вигідніше, однак, терміни перекладу, становитимуть 1-3 банківських дня (як правило, за 1 день доходять). Таким чином, найоптимальнішим варіантом буде висновок 60 тисяч через Qiwi на карту ТКС, а решта через прямий платіж з Рапіди на карту.

Хочу відзначити одну особливість - що при перекладі з Qiwi на карту ТКС в п'ятий і більше разів за місяць, комісію стягує банк ТКС, а не платіжна система Qiwi. Нехай Вас не вводить в оману 0%, які Ви побачите в своєму Qiwi гаманці. В Інтернет-Банку ТКСа в свою чергу, є лічильник, який вказує на кількість доступних безвідсоткових перекладів в поточному місяці (під випискою по карті).

Якщо переводити гроші не через партнерів банку (наприклад, я перекладаю гроші зі свого розрахункового рахунку в Собинбанке), то переклад так само виявляється безвідсотковим.

Операції в Інтернеті

Для проведення операцій в мережі Інтернет, Вам потрібно:

 • Номер картки
 • Ім'я та прізвище власника картки Ембосування (видавлені) на карті
 • Термін дії карти ембосовану на мапі
 • CVC-код (3 цифри на зворотній стороні картки)

Оскільки карта Ощадбанку видається Вам відразу в день звернення, то зі зрозумілих причин, на ній не буде вказані Ваші ім'я та прізвище, а так само не буде CVC-коду. З цієї причини, єдине, що Ви зможете робити з цією картою - це переводити гроші в готівку в банкоматах і розраховуватися нею в магазинах.

Карта ТКСа має все, що потрібно для проведення транзакцій через Інтернет. Однак, необхідно підключити цю опцію в Інтернет-банку (безкоштовно).

клас карти

Тут потрібно дати невеличкий лікнеп. В даний час є дві основні платіжні системи: VISA і MasterCard. Перші, набули більшого поширення за океаном (Північна і Південна Америка, Австралія), а друга - в Європі. Але крім цього, кожна платіжна система пропонує карти різних класів. У VISA це: Electron, Classic, Gold, Platinum та Infinite, а у MasterCard це Standart, Gold, World і Platinum (класи розташовані від початкових до більш престижним). Карти вищого класу мають більш дороге обслуговування і видаються, як правило, людям з більш високими доходами і купівельною спроможністю, що в свою чергу, є показником довіри, з боку банку до Вас. Ця довіра виражається в надані знижки і вирішення Ваших проблем, як самим банком, так і його партнерами. Як це працює?

 1. Знаючи, що Ви заможна людина, з високою купівельною спроможністю, продавці товарів і послуг - партнери банку, надають Вам знижки, знаючи, що Ви, будучи не обмежені у фінансах, напевно витратите у них більше грошей, ніж середній покупець, проте, знижка, яку Ви отримуєте, напевно схилить Ваше рішення на покупку саме в цьому магазині. Таким чином, продавець отримує Вас в особі свого клієнта, а Ви отримуєте товар зі знижкою, і все це завдяки зусиллям Вашого банку. В якості продавців може виступати хто завгодно, від мережі точок швидкого харчування (на кшталт Макдональдса), гіпермаркетів і мега-молів (на кшталт «Стрічки» і «Мегі») до елітних столичних ресторанів. Знижки у партнерів банку становлять не символічні 1-2%, а часто 10, 15 і навіть 20%. Так само, партнерська знижка часто може надаватися не боку партнера банку (продавця), а з боку самого банку, у вигляді збільшеного кешбек.
 2. Наявність кешбек (про який ми вже говорили раніше), як правило, є привілеєм преміум-карт. Що б внести ясність, слід знати, що банк отримує комісію в розмірі 2% від суми транзакції від продавця. Тобто якщо Ви витрачаєте в магазині 1000 рублів, розраховуючись карткою, то банк на цьому заробляє 20 рублів. Якщо ж Ви витрачаєте 10 тисяч, то банк заробляє вже 200 рублів. Природно, що банку вигідно, коли Ви розраховуєтесь карткою всюди, де це можливо. Саме з цієї причини, для преміум-карт робиться якийсь відсоток кешбек, який стимулює використання для взаєморозрахунків саме карту, а не готівку. Кешбек зустрічається рідше на картах низького класу, тому що суми, що проходять через них, в середньому, значно нижче, ніж з карт високого класу, і повертати щось ще власнику карти - просто не вигідно для банку.
 3. У разі виникнення технічних проблем при оплаті картою, власники карток низького класу будуть змушені самі вирішувати ці проблеми, а не банк. Так, наприклад, якщо Ви перекусили в кафе і, розраховуючись по карті, в результаті технічних проблем, проведення платежу залишається нез'ясованим (не буде отриманий відповідь від банку), тоді власники карт нижчого класу будуть змушені, швидше за все, заплатити готівкою. У свою чергу, власники карт високого класу, які не будуть про це турбуватися, і турбота про з'ясування долі платежу лягає на плечі банку. Так, банк може понести деякі витрати зі свого боку, але, вони покриваються за рахунок вартості обслуговування карти і головне - це те, що банк не втратить свого заможного клієнта, який принесе йому ще більше грошей.

Розібравшись в різниці між класами карт, слід зазначити, що карта Ощадбанку Momentum є картою низького класу (навіть її обслуговування бере на себе банк), а карта Тінькофф банку - є картою MasterCard Platinum, якій притаманні всі плюси для даного класу карт.

UPDATE від 01.07.2013: з 1 серпня 2013, поповнення дебетових карт через партнерів банку відбувається без відсотків при сумі до 100 тисяч рублів / місяць (а не 4 транзакції на місяць, як описувалося). Таким чином, тепер можна виводити до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з Рапіди на дебетову карту ТКС-банку моментально і без відсотків про описаній вище схемі через QIWI-гаманець. Новина на сайті ТКС-банку: https://www.tcsbank.ru/about/news/01072013-tcs-raised-limit/

UPDATE від 19.12.2013: з 30 грудня 2013, поповнення дебетових карт через партнерів банку відбувається без відсотків при сумі до 150 тисяч рублів / місяць. Відсоткова ставка на залишок коштів по рахунку знижена з 10 до 8% річних. В цілому, це все найбільш вагомі зміни. Детальніше на сайті банку: https://www.tcsbank.ru/about/news/29112013-tcs-new-debit-rates/

Сподобалася стаття?


Статті по темі

Як це працює?