Висота раковини: стандарт установки у ванній -Блог TAM.BY

  1. стандартні параметри
  2. Раковина і пральна машина
  3. Монтаж готових шафок
  4. Раковина плюс система зберігання
  5. вузькі моделі

Ремонт у ванній кімнаті завжди пов'язаний з труднощами вибору: віддати перевагу ванну або душову кабіну, чи ставити в ваной пральну машинку, яку плитку укласти, чи потрібно поєднувати санвузол. Серед цих "або" питання, якою має бути висота раковини, розчиняється і гостро постає лише безпосередньо в магазині сантехніки. Пропонуємо не відкладати відповідь на нього в довгий ящик і розібратися.

стандартні параметри

стандартні параметри

Типового показника висоти раковини немає. Все залежить від рівня кромки мийки, а не установки подстолья. Зазвичай подстолье закріплюється на 10-15 см нижче, ніж передбачувана висота монтажу мийки.

Фахівці рекомендують купувати тумбу одночасно з накладною мийкою, заміряючи сумарну висоту і таким чином визначити майбутній рівень установки.

Раковина і пральна машина

Раковина і пральна машина

Трапляється, що висота раковини і подстолья залежить від пральної машини, так як мийка розміщується зверху. Стандартна висота машинки - 82 см (якщо знизу немає піддонів, білизни). Іноді зустрічаються моделі до 85 см. Конструкція спільно з товщиною подстолья виходить 90-98 см, що незручно навіть для високих людей.

Якщо ви все ж хочете встановити пральну машинку під мийку, то рекомендується вибирати техніку, у якій знімна верхня кришка, а стільниці краще купувати з тонкого матеріалу. Оптимальний варіант - раковина, розрахована під монтаж з різними моделями пральних машин.

Монтаж готових шафок

Монтаж готових шафок

Висота раковини, якщо для її монтажу застосовують готові шафи (підлогові) залежить від параметрів таких меблів. В процесі монтажу не вдасться відрегулювати необхідний рівень гарнітурів, а різниця стільниць іноді коливається від 1 до 10 см. При сумнівах, краще віддайте перевагу більш низьким шаф, ніж високим.

При виконанні туалетної кімнати в дамському стилі встановлюється мініатюрна мийка, яка буде частиною столика для макіяжу, тоді обов'язково враховуйте параметр цього столу. Тут краще відштовхуватися від стандартів столів для роботи (приблизно 76-80 см). Головне правило - за столом повинно бути комфортно перебувати в сидячому, а не стоячому положенні.

Раковина плюс система зберігання

Раковина плюс система зберігання

Висота подстолья ретельно виміряється, якщо плануються додаткові полки, шафи. Якщо більшість членів сім'ї мають зростання до 180 см, висота подстолья може бути збільшеною. При середньому зрості 165 см і наявності дітей в родині не рекомендується робити високу мийку. Дітям доведеться використовувати підставки при умовно, дорослим - нахилятися.

Низький рівень подстолья (менше 85 см) виходить, якщо монтуються підвісні конструкції без ніжок. Визначення висоти відбувається по ніжкам раковини, рівнем підлоги. Часто майстри поєднують краю столиків і плитки, що призводить до зниження раковини на 3-4 см. Саме ці кілька сантиметрів вплинуть на зручність, оскільки доведеться нахилятися нижче комфортного рівня для спини.

вузькі моделі

вузькі моделі

Висота раковини не має великого значення, якщо це стосується вузьких консолей і стільниць. Доступ до змішувача отримують через глибину конструкції, що буде максимально комфортно всім членам сім'ї. Фахівці рекомендують вибирати для вузьких раковин змішувачі, що мають низький виливши, це запобігатиме потраплянню бризок навколо.

Як ми з вами зрозуміли, висота раковини - той параметр, яким не варто нехтувати. Знайти магазини, де представлена ​​сантехніка в Мінську, просто з каталогом TAM.BY .