Висота пральної машини стандарт

  1. Висота пральних машин з фронтальним завантаженням
  2. Висота пральної машини з вертикальним завантаженням
  3. Чи ввійде пральна машина по висоті під кухню або раковину

Багато, вибирають пральну машину, не звертаючи на її розміри належної уваги. Однак, якщо ви затіяли ремонт і хочете, щоб машинка вписувалася в ваш інтер'єр, то обов'язково потрібно врахувати її розміри. Тут ми не будемо розглядати всі розміри машинки (Висота, глибина) - зупинимося тільки на стандартній висоті пральної машини автомат.

Висота пральних машин з фронтальним завантаженням

Найпоширенішими пральними машинами є машинки з фронтальним завантаженням. Стандартна висота такої пральки становить 85 см. Але обов'язково потрібно враховувати те, що ніжки пральних машин регулюються, і тому загальна висота пральної машини також може коливатися від 85 до 90 см.

Також, якщо ви будете використовувати додаткові гумові антивібраційні підставки під пральну машину , То загальна висота збільшиться на висоту цих ніжок. Враховуйте це.

Є більш маленькі пральні машини, висота яких починається від 60 см. Але стандарт, зазвичай, 85 см.

Пральні машини з фронтальним завантаженням відмінно підходять для того, щоб вбудувати їх в кухонний гарнітур або ж розташувати під раковиною
Пральні машини з фронтальним завантаженням відмінно підходять для того, щоб вбудувати їх в кухонний гарнітур або ж розташувати під раковиною. Але залишається питання як же машинка з висотою 85 см влізе в стандартний гарнітур.

Висота пральної машини з вертикальним завантаженням

Висота пральної машини стандарт з вертикальним завантаженням складає також 85 см, що дозволяє її поставити врівень з іншими меблями як у ванній кімнаті, так і на кухні. Висота може бути збільшена за рахунок підкручування ніжок або використання додаткових підкладок під них.

У таких пральним машинах є велика відмінність від машин з фронтальним завантаженням - це відкидається вгору кришка для завантаження білизни. Саме через це відмінності таку пральну машину не вийде вбудувати всередину кухні під стільницю або під раковину, т. К. Для завантаження білизни вам доведеться відкривати пральну машину і тим самим збільшувати її висоту. Висота вертикальної пральної машини з відкритою кришкою може становити до 130 см.
У таких пральним машинах є велика відмінність від машин з фронтальним завантаженням - це відкидається вгору кришка для завантаження білизни

Є більш низькі пральні машини з вертикальним завантаженням, висота яких починається від 60 см, але їх помітно менше стандартних.

Чи ввійде пральна машина по висоті під кухню або раковину

Найкраще розташувати пральну машину під стільницею, вмонтувавши в кухню, але вона може не влізти по висоті. Тому у багатьох сучасних пральних машин передбачена можливість знімати верхню кришку для вбудовування, що дозволяє без праці «увіткнути» її всередину кухні. Якщо вас цікавить цей момент, то обов'язково запитуйте у продавця-консультанта про наявність такої можливості. Також не забувайте звертати увагу на ширину пральної машини , Яка повинна відповідати ніші в кухонному гарнітурі.
Найкраще розташувати пральну машину під стільницею, вмонтувавши в кухню, але вона може не влізти по висоті

Якщо ж ви не збираєтеся вбудовувати пралку під стільницю, то навіть без зняття кришки вона повинна практично зрівняли з верхом стільниці. Якщо що, то можна підкрутити ніжки, для більш точного налаштування.

Під раковину увійде далеко не кожна пральна машина, та й раковина потрібна також спеціальна. Тому висота таких пральних машин становить 60 см, максимум 70 см. Також використовується спеціальна раковина і спеціальний сифон, які дають більше простору для техніки.
Під раковину увійде далеко не кожна пральна машина, та й раковина потрібна також спеціальна

Звичайна пральна машина зі стандартною висотою не увійде під раковину у ванній кімнаті. Нижче на відео ви можете побачити як розташовується пральна машина під раковиною.