установка телевізора

Варіантів установки на підставку або підвісу телевізора на стіну існує багато. Але є основні нюанси, які слід враховувати. Отже ...

7 основних правил установки телевізора на стіну або стелю.

1. Вибір місця розташування телевізора.

Установка телевізора вимагає комплексного підходу до процесу. Щоб вибрати оптимальне місце на стіні для цього телевізору, враховуються такі параметри як розташування диванів, крісел і всіх інших місць, з яких планується перегляд. Але дуже часто зустрічаються обставини, які створюють ліміт простору для монтажу TV, в зв'язку з заздалегідь зробленої нішею в стіні, меблями або, наприклад, розташуванням каміна. В даному випадку, вже саме місце розташування диктує свої умови в виборі телевізора, кріплення та інших аксесуарів для установки.

2. Відстань до екрану.

Оптимальна відстань до екрану це еквівалент трьох діагоналей телевізора. Але якщо телевізор виконує роль екрану в домашньому кінотеатрі, то допускається і меншу відстань. А, скажімо, виробники телевізорів з 3D форматом рекомендують переглядати 3D відео, скорочуючи загальноприйняте відстань до монітора в 2 рази. Тому в кожному конкретному випадку відстань вимірюється індивідуально. Але, природно, головне, це не виходити за рамки розумного і довіритися почуттю комфорту.

3. Висота при установці телевізора на стіну.

Ідеальна висота телевізора на стіні це рівень очей на середині монітора при розслабленому місцезнаходження дивиться. При такому положенні не напружуються очі і м'язи шиї. Це наша рекомендація, але вирішальне слово залишається за користувачем телевізора. Спираючись на наш великий досвід установки на стіну телевізорів різних конфігурацій, ми вирахували усереднений діапазон висоти від підлоги до низу корпусу TV. Він склав від 70 до 120см при установці діагоналей від 32-60 дюймів. І головний чинник, який встановлює цей показник в кожному конкретному випадку, це побажання замовника. До того ж, існують обставини, на які не можна вплинути і вони самі встановлюють висоту монтажу. Це завчасно зроблені ніші в стіні, спеціальні меблі, каміни та інше. Але тут важливо дотримуватися наступного правила-якщо телевізор планується кріпити на висоту, що перевищує рекомендовану, то кріплення потрібно вибирати з механізмом вертикального нахилу.

4. Оцінка сумісності ваги, габаритів телевізора і типу стіни.

Мабуть, головний етап при установці TV. Від нього залежить збереження телевізора і стіни. Повісити телевізор на стіну. Здавалося б, що може бути складного в цьому. Але, щоб не хвилюватися за безпеку свого телевізора і стіни в процесі експлуатації, потрібно аналітичний підхід до справи.

Сучасні телевізори, в силу своїх невисоких показників маси, можна встановити практично на будь-які стіну або стелю. Причому телевізори різних діагоналей, від найменших до найбільших. Але і тут є свої обставини і нюанси. Стіни наших будинків, офісів та інших приміщень зроблені з різних матеріалів. Ці матеріали і диктують певні обмеження і важливі правила при монтажі телевізора на стіну.

- Цегла силікатна, бетон або дерево. Обмежень немає. Можлива установка телевізора будь-діагоналі на кріплення різноманітної функціональності.

- Саман, гіпсокартонна стіна. Обмеження при установці телевізорів на поворотне кріплення. Потрібно дослідити характеристики стіни. Якщо за гіпсокартоном є капітальна стіна, і відстань між ними не більше 10см., То з великою ймовірністю можна встановити телевізор до 30кг. на поворотне кріплення. На звичайне статичне кріплення встановлюється будь-який телевізор. Якщо гіпсокартонна стіна в ролі перегородки, необхідно зробити аналіз і порівняти габарити, вага телевізора і вибрати відповідне кріплення. Також, перевірити наявність в стіні профілю, до якого для більшої стійкості кріпиться пристінна панель кронштейна. У деяких випадках, на зворотному боці стіни робиться спеціальна кріпильна плита для більш міцного монтажу. Але обов'язково в будь-якому випадку зіставити всі параметри.

-Гіпсоблок. На статичні кронштейни обмежень практично немає. Будь-TV до 90 кг можна встановити. При установці ж на поворотне кріплення, враховується вага телевізора і вибирається правильний кронштейн.

Одне з основних правил яке потрібно враховувати при монтажі на гіпсокартон це вибір кронштейна до конкретних умов монтажу. Він грає важливу роль. Якщо, наприклад, у вас телевізор 42 дюймів, а стіна гіпсокартонна, то категорично не рекомендується купувати кріплення з пристенной панеллю у вигляді вертикальної смуги. В даному випадку потрібно зупинити свій вибір на кронштейні з пристенной панеллю максимального периметра. Таким чином, вага розподіляється рівномірно на більшу ділянку стіни.

5. Вибір кріплення.

На цьому етапі ви вже визначилися з місцем установки і характеристиками стіни, а тепер необхідно вибрати в якому становищі повинен бути закріплений телевізор і чи потрібен поворот або нахил.

Існує багато кріплень з різною функціональністю для установки телевізора на стіну або стелю.

-Статічние. Телевізор на стіні подібний картині.

-З вертикальним нахилом

-З можливістю повороту і нахилу

-Моторізованние. Повертається або нахиляється за допомогою пульта дистанційного керування.

-Стельовий. Серед стельових кріплень теж є різноманітні особливості.

Кріплення потрібно підбирати до певної моделі телевізора, враховуючи необхідну функціональність і відповідні умови для установки. Найголовніше це взаємна сумісність параметрів телевізора до виду кріплення і міцності стіни.

6. Розетка 220В

Для того щоб телевізор функціонував потрібна, по-перше, розетку 220. Якщо планувалося встановлювати TV в певне місце до ремонту, то природно, Ви подбали про це. В іншому випадку доведеться протягувати кабель 220В до самого телевізору. Це можна зробити декількома способами. Якщо стіна гіпсокартонна, то тягнути в ній. Найголовніше в даному випадку це простір за стіною. Якщо такої можливості немає, то можна використовувати спеціальний дизайнерський або декоративний кабель канал для приховання проводів. На ринку зараз є великий вибір коробів різних форм і колірних виконань. Установка телевізора це не тільки сам телевізор, але і інша техніка, яка передає сигнал. Тому заздалегідь потрібно подбати і про розетках для всіх пристроїв.

7. Джерело сигналу.

Так само, як і з розеткою 220В, необхідно продумати заздалегідь які джерела сигналу Ви будете використовувати і спочатку закласти відповідні дроти від самого джерела до телевізора.

Джерелом сигналу служить будь-який пристрій, що відтворює відеосигнал.

-Антенна (ефірна, кабельна, супутникова, Інтернет TV)

-DVD, домашній кінотеатр, мультимедійний програвач, ігрова приставка, комп'ютер і т.д.

В сучасних телевізорах існує можливість отримувати сигнал за допомогою бездротового зв'язку WI-FI, з роутера або іншого передавального WI-FI пристрої. Але для безперебійної передачі інформації і якісної картинки повинні бути певні технічні умови. Головне, це висока швидкість Інтернет і пропускна здатність роутера. Тому, щоб мати альтернативний варіант перегляду контенту з Інтернет, рекомендуємо закладати, якщо це можливо завчасно, кабель LAN (кручена пари).

Ми щиро сподіваємося, що ця інформація може стати в нагоді Вам.

У разі, якщо у Вас виникне бажання скористатися послугами наших фахівців, ми будемо дуже раді познайомитися і гарантуємо збереження Ваших телевізора і стіни.

Установка телевізора на стіну фахівцями компанії КіевІнсталл