Пральні машини Електролюкс - купити на electrolux-rus.ru

  1. функціональні особливості
  2. Пральні машини з доставкою додому

Шведська побутова техніка вважається еталоном якості і ергономічності. Якщо ви збираєтеся купити пральну машину, зверніть увагу на моделі з логотипом Electrolux. Ви можете замовити як класичні моделі пральних машин, так і модні новинки від компанії Electrolux.

функціональні особливості

Пральні машини Електролюкс користуються попитом в 150 країнах світу, адже їх технічна досконалість проявляється в кожній деталі. До переваг пральних машин Electrolux відносяться:

  • приваблива вартість;
  • висока енергоефективність;
  • економічне використання води і миючих засобів;
  • низький рівень шуму;
  • інтуїтивно зрозуміле управління;
  • широкий вибір програм прання;
  • ретельно продуманий дизайн.

Купити пральну машину Electrolux - вдале рішення, оскільки термін її служби довгий, а надійна система управління і унікальний електромотор забезпечують безаварійну роботу пристрою.

Компанія випускає цілу лінійку моделей з завантаженням від трьох до десяти кілограм білизни. Серед пральних машин Електролюкс зустрічаються не тільки стандартні, але і компактні вбудовані моделі - знахідка для власників невеликих квартир.

Щоб орієнтуватися в каталозі було простіше, скористайтеся фільтром: це дозволить згрупувати техніку за ціною, габаритами, швидкості віджиму і іншими показниками. Детальну інформацію про кожну модель можна прочитати в описі, а якщо виникнуть труднощі - зверніться до менеджера за консультацією.

Пральні машини з доставкою додому

Купівля великої побутової техніки - радісна подія, і ми прагнемо зробити його якомога більш комфортним. Наші постійні покупці вже встигли оцінити можливість самостійного вибору системи оплати і швидку доставку пральних машин та іншої побутової техніки Electrolux в різні регіони Росії. Якщо ви проживаєте в Москві або Підмосков'ї, доставку замовлення забезпечить надійний кур'єрська служба, а в інші населені пункти покупку перевезуть транспортні компанії. Розрахувати вартість транспортування і узгодити її дату ви можете під час бесіди з менеджером.

Довірте свої речі якісної техніці зі Швеції , І вона порадує вас ідеальною чистотою білизни і дбайливим поводженням з найтоншими тканинами.