Пральна машина 80 см заввишки

 1. Особливості вузьких пральних машин
 2. Переваги та недоліки вузьких пральних машин
 3. переваги
 4. недоліки
 5. Типи завантаження вузьких пральних машин
 6. Моделі з фронтальним завантаженням
 7. Вертикальні вузькі машинки
 8. Оптимальне рішення для малогабаритних квартир
 9. Рейтинг кращих пральних машин компактних розмірів
 10. Модель Zanussi FCS 825 C:
 11. Машина Indesit IWSB 5085:
 12. Модель Renova WS-30ET
 13. Відеоматеріал

У наш час вже нікого не здивуєш присутністю в будинку багатофункціональної пральної машини-автомат, адже така техніка вже давно перестала бути розкішшю і вважається найбільш необхідною річчю в будь-якому будинку. Але коли справа стосується вибору і покупки таких пристроїв, виникає відразу маса питань, адже їх асортимент просто вражає своїм різноманіттям. Величезну роль відіграє і розмір місця у вашому будинку, яке ви відвели під установку цього приладу, адже не всі мають можливість проживати в багатокімнатних квартирах, де вільного місця дуже багато. Якщо ви обмежені в цьому плані, і збираєтеся розмістити всю техніку в будинку максимально компактно, то ідеальним варіантом для вас стане пральна машина 80 см заввишки. Встановити її можна не тільки прямо під раковиною у ванній, а й під стільницею на кухні. Детальніше про машинках такого плану ми поговоримо в цій статті. до змісту ↑

Особливості вузьких пральних машин

Звичайно ж, поява пральних машин істотно полегшило життя багатьом господиням, адже вони отримали можливість перекласти частину своїх щоденних турбот, що стосуються прання, полоскання і сушіння одягу на свою нову і вірну техніку, що стала справжньою помічницею. Але відразу виникли інші труднощі з місцем її установки.

Важливо! Кращими за якістю є пральні машини німецьких виробників. Але не всі прилади збирають в Німеччині. Чи не прогадати з правильним вибором вам допоможе наш огляд «Німецькі пральні машини вузькі німецької збірки» .

Оскільки не всі жителі міста живуть в просторих квартирах, то варіантів для установки машини залишається небагато, а точніше всього два - ванна кімната або кухня. Та й ці приміщення не відрізняються великими габаритами, а монтаж нової техніки може зробити їх ще менше. Тому виробники подбали про власників невеликих квартир і стали випускати невисокі і вузькі машинки, здатні вміститися навіть у найменшому приміщенні.

Важливо! Найчастіше пральна машина висотою до 80 см має ширину не більше 45 см, і тому такі моделі дійсно можна назвати найбільш компактними.

до змісту ↑

Переваги та недоліки вузьких пральних машин

Щоб вибрати з представленого модельного ряду в магазині якусь одну машинку, потрібно детальніше ознайомитися з позитивними і негативними сторонами вузьких моделей.

переваги

Отже, до плюсів таких компактних пристроїв можна віднести наступне:

 • Найбільший плюс полягає в зовнішньому вигляді такої техніки, її габаритні розміри дійсно вражають, зокрема глибина. Вузькі моделі мають глибину від 30 до 45 см.

Важливо! Стандартні машинки, що називаються повноцінні, досягають глибини понад 60 см.

 • Незначна витрата електроенергії і води. Оскільки вони мають зовсім невеликий бак, то і води для прання і полоскання багато не потрібно. Користуючись лише місяць такою машинкою, можна помітити зниження рівня витрати електрики.

Користуючись лише місяць такою машинкою, можна помітити зниження рівня витрати електрики

недоліки

Мінусами вузьких пральних машин вважаються:

 • Оскільки баки вони мають невеликі, то і білизни в них завантажити багато не вийде. Тому багатьом господиням доводиться прати брудну білизну партіями. Але навіть цей фактор зовсім не говорить про те, що прати припаде до невелика кількість речей, адже такі моделі мають максимальне завантаження до 6 кілограм.
 • Відносно висока ціна. Багато хто вважає, що компактні моделі з меншим за обсягом барабаном повинні коштувати дешевше стандартних машинок. Насправді, це - помилка. Коштують вони в реальності досить дорого.

Важливо! Перш, ніж йти в магазин за покупкою пральної машини, слід розібратися з пред'являються до неї вимог. Ми докладно розглянули цю тему в нашому окремому пості «Підбір пральної машини за параметрами» .

до змісту ↑

Типи завантаження вузьких пральних машин

Автоматичні пральні машини, що відрізняються найбільш компактними габаритами, зокрема глибиною і висотою, бувають двох різновидів - з вертикальним і фронтальним завантаженням. Причому, кожна група має свої особливості і відмінні характеристики, які ми розглянемо далі.

Моделі з фронтальним завантаженням

У таких пристроях завантажувальний люк розташовується на передній панелі і являє собою герметичну дверцята круглої форми, виконану з товстого скла. Відкривається він вперед, що обов'язково необхідно врахувати під час установки, адже завжди в запасі повинно бути кілька сантиметрів перед пристроєм. Вони вважаються більш зручними і досить популярні серед споживачів, в порівнянні з вертикальними машинками.

Вертикальні вузькі машинки

Моделі з вертикальним завантаженням мають люк на верхній панелі, через який і відбувається закладка брудної білизни. Зовні він нагадує прямокутник і займає майже всю верхню поверхнею. Вони мають менші габарити, ніж фронтальні моделі, тому їм віддають перевагу покупці, для яких дорога кожна вільний сантиметр в будинку.

Важливо! Встановити таку машинку під умивальник або стільницю не вийде, оскільки відкриватися вона буде вгору.

Встановити таку машинку під умивальник або стільницю не вийде, оскільки відкриватися вона буде вгору

до змісту ↑

Оптимальне рішення для малогабаритних квартир

Ідеальним вибором для покупців, які потребують самому продуктивному і одночасно компактний пристрій для щоденного прання, вважається пральна машина 80 см заввишки, хоча зустрічаються і моделі поменше. Знайти в магазині пристрій для прання висотою від 60 до 80 см не проблема.

Фахівці вважають ці цифри ідеальної висотою, оскільки тоді машинку можна буде встановити і у ванній, і в кухні врівень з іншими меблями. До речі, можна трохи збільшити висоту, якщо підкрутити ніжки або скористатися спеціальними підкладками.

Важливо! Через відкидається вгору кришки, таку машинку можна вбудувати прямо в кухню, але вона і так буде відмінно виглядати на тлі сучасного гарнітура.

Важливо! Хорошим вибором для малогабаритних і навіть крихітних квартир буде покупка мініатюрної пральної машини-автомат. Її докладний опис читайте в нашій окремій статті «Пральна машина Daewoo» .

до змісту ↑

Рейтинг кращих пральних машин компактних розмірів

Якщо ви все-таки визначилися з рішенням і зрозуміли, що вам потрібна пральна машина висотою до 80 см, то не зайвим буде ознайомитися з трійкою найкращих моделей такого розміру.

Модель Zanussi FCS 825 C:

 • Вона має 23-сантиметровий люк з фронтальним завантаженням, розрахована на прання не більше трьох кілограмів білизни.
 • Її корпус зовні можна назвати простим.
 • Її висота дорівнює 67 см, а глибина 51 см, за рахунок чого вона поміститься навіть в самій маленькій ванній.
 • Вона також відрізняється мінімальною витратою води.

Важливо! Її безсумнівними плюсами вважаються мінімальний рівень шуму і високий рівень надійності.

Машина Indesit IWSB 5085:

 • Вона має величезний вибір автоматичних програм для прання, а також такі додаткові функції, як економія води, відкладений старт.
 • Висота цієї моделі не перевищує 80 см, але завантажувати її можна максимально на 5 кілограм.
 • Її зовнішнє виконання можна назвати цілком класичним, оскільки вона виконана в білому кольорі.

Її зовнішнє виконання можна назвати цілком класичним, оскільки вона виконана в білому кольорі

Модель Renova WS-30ET

Пральна машина висотою до 80 см, а точніше всього 64 см, що відрізняється доступною ціною, простотою у використанні. Це - найкращий варіант за умови невеликого бюджету і нестачі місця для розміщення більшої техніки.

Важливо! Не забудьте підібрати спеціальні засоби для прання. Розібратися у всьому їх різноманітті вам допоможуть наші окремі статті:

до змісту ↑

Відеоматеріал

Тепер ви маєте уявлення про пральних машинках 80 см заввишки, їх плюси, мінуси і функціональні можливості. Сподіваємося, вам вдасться вибрати найнадійніший агрегат і користуватися ним довгий час, не відчуваючи незручностей.