КОМПЛЕКТ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНОГО на виписку | Збираємо речі в пологовий будинок і комплект для новонародженої дівчинки або новонародженого хлопчика для виписки

Сьогодні ми поговоримо про те, як завчасно зібрати комплект для виписки новонародженого з пологового будинку і які   речі в пологовий будинок   обов'язково потрібно підготувати перед тим, як відправитися туди (   список речей для пологового будинку   ви знайдете в кінці статті) Сьогодні ми поговоримо про те, як завчасно зібрати комплект для виписки новонародженого з пологового будинку і які речі в пологовий будинок обов'язково потрібно підготувати перед тим, як відправитися туди ( список речей для пологового будинку ви знайдете в кінці статті).
Пологи позаду, хвилююча перша зустріч з малюком теж, наступне важливе дійство - виписка з пологового будинку . Попередньо складіть список речей знадобляться на цей особливий день і дитині (комплект одягу і речей для новонародженого на виписку), і породіллі, щоб молодий тато від надлишку емоцій не забув щось придбати. виписка відбувається через 5-6 доби після пологів , Дату узгоджують педіатр і акушер-гінеколог. Рідних і знайомих попередьте про виписку завчасно: процедура триває годину-півтори і спізнитися на таку подію неприпустимо, адже в житті дитини воно не постане два рази.


Комплекти для виписки новонародженого хлопчика або новонародженої дівчинки складаються виключно з потрібних і комфортних речей: конверта для немовляти , Штанців, боді, повзунків і крихітної шапочки. Якщо народження дитини довелося на зимовий час, конверт для новонародженого малюка повинен бути утеплений, полегшений варіант підійде навесні або восени, влітку потрібен зовсім легкий тип. нарядні конверти можуть бути оформлені вишивками, дизайнерськими елементами. різноманітна колірна гамма речей дозволить батькам вибрати що-небудь особливе для донечки або синочка. Трохи нижче ми розповімо вам про те, чим можна доповнити комплект на виписку для новонародженого хлопчика або новонародженої дівчинки.
Крихітці в день виписки знадобиться пара підгузників тієї ж марки і розміру, що використовувалися в пологовому будинку. Ще потрібно кілька речей, які є в комплекті для новонародженого на виписку: комбінезон з трикотажу , боді (пісочник) , носочки (пінетки) , Шапочка, що облягає голівку, вона повинна закривати вушка крихти. Речі робляться з натуральних тканин, ніжну дитячу шкіру не зашкодять грубі шви або елементи декору.
Якщо виписка відбудеться взимку, враховуйте, що в крихітки швидкість обміну речовин значно вище, ніж у дорослої людини, де мамі тепло, там дитині жарко. Організм немовляти переносить переохолодження легше, ніж перегрів. Тому не дуже закутують новонародженого малюка .
Нерідко мами скаржаться, що дитя на прогулянці не спить, а постійно плаче. Швидше за все, новонародженого малюка надто тепло одягли, якщо підібрати йому комфортний наряд, він буде спокійно спати на свіжому повітрі.
Ось один з варіантів комплекту для новонародженого немовляти на виписку з пологового будинку , Де зібрані такі речі: пелюшка ситцева, фланелева, або мадаполамовая, розмірами 0,8х1,1 метра і 0,75х1,1 метра; чепчик з ситцю або мадаполаму; фланелевий мереживний чепчик ; проста ситцеве або мадаполамовая сорочечка ; фланелева сорочечка , В якій ручки закриті.
В деяких комплектах для дівчаток є шапочка рожевого відтінку, царапки і штани на гумці; ажурне плаття; комбінезон і кофточка на кнопках ; боді; плед з бавовни.
Далі ми докладно розповімо вам про те, які корисні речі ще деякі батьки додають в комплект для новонародженого на виписку. Ви дізнаєтеся, чим ще до моменту виписки з пологового будинку можна доповнити комплект для новонародженої дівчинки і наскільки практичні конверти трансформери, з яких пізніше можна зробити теплі ковдри в ліжечко немовляти .
А для тих майбутніх матусь, які ще тільки готуються до народження малюка, ми розповімо, які речі в пологовий будинок треба завчасно підготувати, щоб пологи не застали вас зненацька.


Тепер ви зможете самостійно зібрати потрібні речі в пологовий будинок і підготувати комплект для новонародженого хлопчика або новонародженої дівчинки на виписку.

НАСТУПНА СТАТТЯ:
Яку вибрати коляску для новонародженого?

Повернутися на головну сторінку

ТАКОЖ ДІЗНАЙТЕСЯ ...

Наступні матеріали:

Попередні матеріали: