Коди Росстату. Дізнатися коди статистики по ІПН або свідоцтво про Державну. Отримати коди статистики онлайн і роздрукувати Повідомлення.

Раніше організації (юридичні особи) і індивідуальні підприємці могли отримати Повідомлення про кодах ОКПО, ОКАТО, ОКТМО, ОКОПФ, ОКФС, ОКОГУ на паперовому носії лише при безпосередньому зверненні до органів державної статистики, надавши виписку з ЕГРЮЛ або ЕГРІП Раніше організації (юридичні особи) і індивідуальні підприємці могли отримати Повідомлення про кодах ОКПО, ОКАТО, ОКТМО, ОКОПФ, ОКФС, ОКОГУ на паперовому носії лише при безпосередньому зверненні до органів державної статистики, надавши виписку з ЕГРЮЛ або ЕГРІП.

Тепер же юридичним особам і індивідуальним підприємцям можна отримати коди статистики онлайн і роздрукувати Повідомлення з Статрегістра Росстату самостійно без особистого звернення до територіального органу Росстату Тепер же юридичним особам і індивідуальним підприємцям можна отримати коди статистики онлайн і роздрукувати Повідомлення з Статрегістра Росстату самостійно без особистого звернення до територіального органу Росстату. Інформація щодо ідентифікації кодами ОК ТЕІ знаходиться у вільному доступі і її можна отримати в базах територіальних органів Росстату.

Для отримання кодів статистики та друку Повідомлення Виберіть регіон у списку ліворуч Для отримання кодів статистики та друку Повідомлення Виберіть регіон у списку ліворуч. Для більш швидкого пошуку цифрами позначені коди суб'єктів Російської Федерації. Надаються коди статистики безкоштовно.

Увага Увага! Сервіс може не працювати у вихідні і святкові дні.

Після державної реєстрації інформація надходить з податкових органів в територіальний орган Федеральної служби державної статистики, де вноситься в бази даних Після державної реєстрації інформація надходить з податкових органів в територіальний орган Федеральної служби державної статистики, де вноситься в бази даних. Інформація в базах оновлюється кілька разів на місяць, як правило це відбувається після 15 і 30-31 числа кожного місяця. Якщо даних в базі ще немає, а Повідомлення Вам потрібно терміново, Ви можете особисто з випискою з ЕГРЮЛ або ЕГРІП звернутися до територіальної статистику за місцем Вашої реєстрації. Дізнатися адреси районних відділів статистики можна перейшовши за посиланням Вашого територіального органу Федеральної служби державної статистики в списку ліворуч.

Багато банків досі вимагають коди статистики для відкриття банківського рахунку Багато банків досі вимагають коди статистики для відкриття банківського рахунку. Повідомлення, отримане онлайн і роздруковане самостійно банки приймають без питань, однак повідомлення про коди ОК ТЕІ не включене до складу переліку документів, необхідних для:

1. відкриття банківських рахунків ( лист Центробанку від 27.10.2011г. № 011-31-1 / 4394 );
2. надання учасниками ЗЕД під час митного декларування товарів ( лист ФТС від 19.12.2011г. № 01-18 / 62041 );
3. позабюджетних фондів ( Федеральний закон від 23 грудня 2003 № 185-ФЗ ).

З цього випливає, що вимоги вищезазначених організацій про надання відомостей з органів державної статистики про коди ОК ТЕІ неправомірні З цього випливає, що вимоги вищезазначених організацій про надання відомостей з органів державної статистики про коди ОК ТЕІ неправомірні.

Так, дійсно Так, дійсно. Беручи до уваги, що Повідомлення носить інформаційно-довідковий характер і не входить в систему організаційно-розпорядчої документації, певну Класифікація управлінської документації (ОКУД), на нього не поширюються вимоги щодо підготовки та оформлення документів, встановлених ГОСТ Р 6.30-2003 "Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації ", тобто Повідомлення не роздруковується на бланку організації, не підписується посадовою особою та не завіряється печаткою.

Відомості про види економічної діяльності по   КВЕД   в Повідомленні відсутні, у зв'язку з тим, що є складовою частиною даних державної реєстрації та містяться в Виписуванню з ЕГРЮЛ і ЕГРІП в блоці Відомості про види економічної діяльності Відомості про види економічної діяльності по КВЕД в Повідомленні відсутні, у зв'язку з тим, що є складовою частиною даних державної реєстрації та містяться в Виписуванню з ЕГРЮЛ і ЕГРІП в блоці "Відомості про види економічної діяльності".

Відповідно до Федерального закону від 08 Відповідно до Федерального закону від 08.08.2001 № 129-ФЗ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальних підприємців» з 1 січня 2004 року коди видів економічної діяльності (КВЕД) є частиною відомостей про державну реєстрацію юридичних осіб та індивідуальних підприємців, визначаються юр. особами та ВП самостійно і заявляються в податкових органах при державній реєстрації.

На виконання Наказу Федеральної служби державної статистики від 13 На виконання Наказу Федеральної служби державної статистики від 13.12.2011г. за № 495 з 1 січня 2012 року Повідомлення про коди ОК ТЕІ повторно не видаються. Повторно Повідомлення видаються органами державної статистики тільки при внесенні змін до облікових даних, які вимагають внесення змін до ідентифікаційні коди:

1. зміна найменування;
2. зміна місцезнаходження;
3. зміна організаційно-правової форми;
4. змін складу засновників (акціонерів).

Повторне Повідомлення про кодах статистики можна отримати і роздрукувати онлайн самостійно без особистого звернення до територіального органу Росстату на даному ресурсі Повторне Повідомлення про кодах статистики можна отримати і роздрукувати онлайн самостійно без особистого звернення до територіального органу Росстату на даному ресурсі.

Використання матеріалів сайту можливо тільки при публікації активного посилання на джерело кодиросстата.рф