10 речей, які 100% потрібно взяти при виписці з пологового будинку | Що потрібно на виписку з пологового будинку | Що потрібно дитині на виписку | Що потрібно дитині на виписку з пологового будинку | Що потрібно новонародженому на виписку

Ви чекаєте дитину і зовсім скоро станете мамою? Звичайно, ви не вчора про це дізналися, і час на підготовку було, але чи готові Ви насправді? Чи готові Ви стати мамою наступного тижня, через пару днів, завтра?

Це трапляється з кожною вагітною жінкою, здається, що все продумано для дрібниць, все передбачено, але чи так це? Чи знаєте ви відповідь на питання, що взяти на виписку з пологового будинку?

Підіб'ємо підсумок: найкраща коляска - є, ідеальна ліжечко - є, меблі і навіть фарба на стінах пройшла всі тести і абсолютно точно допоможе дитині стати великим генієм. Куплені підгузники всіх марок, тому що «раптом не підійдуть», подаровані іграшки, пляшечки, сорочечки, повзунки. Укомплектовано чи все, що потрібно дитині на виписку з пологового будинку?

Знаючи, в якій метушні можуть пройти останні дні перед пологами і випискою, ми вирішили підготувати для Вас список того, що потрібно новонародженому на виписку.

Виписка з пологового будинку. Що потрібно?
1. Одяг для малюка. Незалежно від пори року і прогнозу погоди на час виписки з пологового будинку, всю дитячий одяг слід випрати і попрасувати. Це перша обов'язкова правило.

• Виписка взимку в холод і мороз, мабуть, сама клопітна, як для мами, так і для тата. Перед виходом надіньте чистий підгузник, зверху теплий наряд, ковдру, утеплений, а краще хутряний конверт, тепла шапочка. Це перша зустріч дитини з екстремально холодної для нього температурою, доведеться перестрахуватися.

• Весна найнепередбачуваніше і оманливе пору року, коли здається, що вже тепло, але це лише відчуття, коли ви дивитеся у вікно. Бійтеся вітру і сонечка. Намажте щічки дитини кремом. Одяг вибирайте з утеплювачем.

• Якщо Ваша дитина народилася влітку, то вся одяг повинен бути легким. Трикотажні або бавовняні костюми, комбинезончики (або, як їх ще називають сліпи), боді, чепчики підійдуть, як не можна краще. Конверт теж можна підібрати з легких матеріалів або використовувати бавовняне ковдрочку.

Докладні рекомендації про те во, що одягнути дитину на виписку влітку і взимку, ми зробили в статті .

2. Автокрісло. Заздалегідь подбайте про те, хто буде забирати вас з дитиною, якщо немає особистого автомобіля. Наявність автокрісла категорії «0 від народження дітей» строго обов'язково навіть для таксі. Щоб не витрачатися на покупку автокрісла, якщо воно вам не потрібно, візьміть його напрокат або вкажіть в службі таксі, що авто має бути укомплектований ім. Зараз це абсолютно не проблема. Важливо відзначити, що, якщо ви упакували дитини в ковдру, то перевозити його в кріслі буде дещо проблематично, тому скористайтеся комбінезоном «зі штанцями».

3. Косметика для мами. Мами повинні бути красивими. Так було важко, та після пологів відчуваєш себе «розвалюхи», та бандаж і антітромбозние панчохи не змушують відчувати себе сексуальною, але сяюча посмішка і іскристі щастям очі зроблять Вас чарівною. Фото з виписки залишаться на все життя, будьте красивими. Щоб виглядати привабливо і бути в формі, вивчіть наш список «Що взяти в пологовий будинок мамі і малюкові».

4. Квіти, кульки, феєрверки, камера і фотоапарат - невід'ємні складові кожної виписки. Щоб не бігати похапцем в останній день, замовте виписку з пологового будинку заздалегідь.


І не забудьте документи:

1. Паспорт.
2. Поліс.
3. Результати аналізів.
4. Родовий сертифікат.
5. Договір з пологовим будинком або напрямок.
6. Контакти лікаря.

Ми бажаємо Вам легких пологів і щасливого виписки. Якщо ви хочете
  • Виписка в пологовому будинку №8 (с) Прості Радості

    Подивитися

  • Виписка з пологового будинку в центрі акушерства ім. академіка В.І.Кулакова! © Прості Радості

    Подивитися

Наступна ідея> Ви чекаєте дитину і зовсім скоро станете мамою?
Звичайно, ви не вчора про це дізналися, і час на підготовку було, але чи готові Ви насправді?
Чи готові Ви стати мамою наступного тижня, через пару днів, завтра?
Це трапляється з кожною вагітною жінкою, здається, що все продумано для дрібниць, все передбачено, але чи так це?
Чи знаєте ви відповідь на питання, що взяти на виписку з пологового будинку?
Укомплектовано чи все, що потрібно дитині на виписку з пологового будинку?
Що потрібно?