Virtual Servers

  1. Глобальні переваги розгортання
  2. Спеціальне обладнання та білінг

Працюйте з RackCorp для розробки графічних процесорів і обчислювальних інфраструктурних бізнес-моделей для роботи у вашій компанії.
Працюйте з RackCorp для розробки графічних процесорів і обчислювальних інфраструктурних бізнес-моделей для роботи у вашій компанії

Параметри хмарного Обчислення від RackCorp означають, що клієнти можуть створювати хмарні екземпляри з потрібними ресурсами і оплачувати тільки час, що витрачається цими ресурсами. Ціна розраховується в 30-хвилинних блоках, тому ресурси можуть використовуватися протягом періодів часу від півгодини, до декількох годин або навіть днів, тижнів або місяців. Використання повністю залежить від ваших вимог, і коли ви закінчите, просто вимкніть і завершите роботу з хмарним екземпляром і ваші біллінгові зупинки.

Ви також можете мати доступ до ряду опцій GPU і SSD для виділених обчислень. RackCorp може входити в різні моделі оплати в міру необхідності, щоб найкращим чином відповідати моделі виставлення рахунків вашого застосування. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися, як ми можемо надати вам інфраструктуру на вимогу в білінгової моделі, яка буде працювати для вашого конкретного додатка.

Глобальні переваги розгортання

Завдяки можливості розгортання вашого застосування в декількох місцях створення вашого застосування на хмарної платформі RackCorp дає вам глобально масштабируемую бізнес-модель.

Спеціальне обладнання та білінг

Попрацюйте з нами, щоб проектувати і створювати для користувача платформу на вимогу. Незалежно від того, чи використовує він більш дешеве обладнання, більш дороге обладнання, графічні процесори, недороге сховище, RackCorp - це працюючий постачальник інфраструктури, який буде працювати з вашої бізнес-моделлю. Якщо ми зможемо змусити його працювати, ми це зробимо.