Як застосування хмарних технологій дозволяє скоротити витрати бізнесу

Люди постійно шукають нововведення, які могли б принести в їх житті максимум користі і комфорту. У цій статті ми постараємося розповісти про зміни, які відбудуться в вашому бізнесі, якщо ви почнете використовувати хмарні технології.

Чи замислювалися ви про оптимізацію логістики в ланцюжку процесів вашої компанії? Логістика, як мистецтво обчислювати, організовувати рух товарів і послуг від людей, які їх виробляють, до людей, які їх споживають, особливо бурхливо розвивалася в періоди воєн, коли від рішення задач постачання армії залежали життя багатьох людей. Схожа ситуація відбувається в економіці і від ефективності логістики залежить успішність розвитку і здатність перенести кризу.

Наш час - вік інформації, час, коли інформаційний потік кожної компанії відчутно зріс і прискорився. Значна частина зусиль витрачається на те, щоб інформація про кожний факт життя компанії була надійно збережена і виявилася доступна в потрібному місці і потрібний час. В умовах, коли офіс компанії «живе» за комп'ютерами, оптимізація інформаційної логістики є і буде головною дорогою до підвищення ефективності бізнесу, скорочення витрат і створення нових можливостей для зростання.

Порівняємо традиційний аналіз ефективності транспортної логістики з аналізом логістики в вашій інформаційній інфраструктурі, щоб зрозуміти оптимальний спосіб зниження витрат на ІТ не тільки без втрати можливостей для бізнесу, а й з прискоренням його зростання.

Погляньте на Сім правил транспортної логістики, перевірені часом. Тільки хмарні технології здатні працювати за всіма цими правилами.

Правило № 2. Продукт повинен бути відповідної якості.

При укладанні договору про надання послуг в хмарному сервісі між покупцем і постачальником хмарних послуг підписується угода з якісним і кількісним описом сервісів зрозумілим, як з точки зору провайдера, так і з точки зору клієнта. Чи задоволений покупець? Чи відповідають хмарні послуги очікуванням клієнта? Провайдери гарантують доступність сервісів не нижче 99,9%!

Це означає, що 1С в хмарі , Сховище даних або корпоративна пошта будуть недоступні для використання не більше двох хвилин в день. Чи встигне ваш системний адміністратор перезавантажити сервер в разі збою за 2 хвилини, пішовши на обід? А що станеться в разі поломки сервера в період відпустки або хвороби відповідального за інформаційні технології працівника? Рішення проблем бере на себе ваш хмарний провайдер. Забезпечення такого рівня надійності без різкого зростання вартості обслуговування IT-інфраструктури можливо лише при передачі ризику. Ви з ймовірністю 99,95% отримаєте не менше ніж очікуєте! Значить, хмарні сервіси - це новий еталон відповідності якості послуг очікуванням.

Правило № 3. Продукт повинен бути в необхідній кількості.

Оплата за реально використовувані ресурси - такий принцип роботи хмарних сервісів. Ви орендуєте тільки те, що потрібно і платите після використання. Хотіли б ви, щоб ваш бізнес "з'їдав" рівно стільки, скільки потрібно йому для "здорового життя"? Хмарний хостинг дозволяють не обростати «жирними» серверами, які простоюють більшу частину часу, і не користуватися «худим» віртуальним хостингом, який не витримає навантаження і «ляже». Якщо провести паралель між хмарних сховищем і складом підприємства, то місткість «хмарного» складу завжди використовується на 100%, при цьому персонал складу миттєво збільшується і скорочується відповідно до потреб. Щоб ви не сильно відволіклися думками про такому ідеальному складі для ваших товарів, відразу перейдемо до наступного правила ефективної логістики.

Правила № 4 і 5. Продукт повинен бути доставлений в потрібний час і в потрібне місце.

Нікого не здивує практика замовлення транспортних послуг при необхідності термінової доставки вантажу замість покупки власного вантажівки. Такий аутсорсинг давно і успішно застосовується, дозволяючи зосередитися на тому, що компанія робить краще за всіх на ринку, економлячи час і гроші на другорядних процесах. Так чому не використовувати це в сфері технологій? Хмарна IT-інфраструктура розгортається в найкоротші терміни і дає можливість віддаленої роботи з офісними системами, використовуючи будь-які пристрої, в тому числі мобільні. Ця технологічна послуга швидко стане доступною для вас в потрібному місці і при необхідності буде з вами скрізь, де є доступ в Інтернет.

Оренда або покупка тільки потрібних послуг, оплата за використані ресурси без капітальних вкладень і гарантія їх доступності - це ідеальні умови для мінімізації витрат і хмарні технології здатні їх стабільно створювати. А тому працює і Правило № 6. Продукт повинен бути доставлений з мінімальними витратами.

Правило № 7. Продукт повинен бути для конкретного споживача.

Хмарне рішення може бути зібрано з окремих технологічних елементів і повністю відповідати потребам компаній з різних галузей. Для клієнтів з підвищеними вимогами до безпеки існує можливість створення приватних ізольованих мереж.

Тепер, коли ми уявляємо собі якою має бути ІТ-інфраструктура, щоб бути ефективною, повернемося до Правила №1. Продукт повинен бути необхідний споживачеві.

При тяжких економічних умов бізнесу потрібні гнучкі і ефективні рішення. Багато вже усвідомили цю потребу і скоро ми не будемо уявляти собі життя без хмарних технологій, ефективних з точки зору логістики, яка допоможе виграти не одну війну того, хто перший зрозумів її правила.

завантажити статтю в форматі .pdf (0,4 Мб)

pdf (0,4 Мб)


Чи замислювалися ви про оптимізацію логістики в ланцюжку процесів вашої компанії?
Чи задоволений покупець?
Чи відповідають хмарні послуги очікуванням клієнта?
Чи встигне ваш системний адміністратор перезавантажити сервер в разі збою за 2 хвилини, пішовши на обід?
А що станеться в разі поломки сервера в період відпустки або хвороби відповідального за інформаційні технології працівника?
Хотіли б ви, щоб ваш бізнес "з'їдав" рівно стільки, скільки потрібно йому для "здорового життя"?
Так чому не використовувати це в сфері технологій?