З чим носити в'язані туніки

  1. Прості правила ідеального образу з тунікою
  2. Які аксесуари можна поєднувати з тунікою?

Напевно кожна дівчина стикалася з проблемою, коли взимку хочеться більше затишку і тепла. А виглядати красиво і елегантно, але при цьому відчувати себе затишно ніяк не вдається. Це проблема, над якою дизайнери розмірковують вже не перший рік. Тому, найкращим вирішенням цієї проблеми є теплі в'язані туніки від 53Mission.

Якщо у вас в гардеробі немає такої речі, то вам терміново необхідно виправляти цю ситуацію! Але при цьому важливо ретельно підходити до питання вибору моделі, адже за цим посиланням: 53mission.com/catalog/tuniki/ купити туніки в'язані можна в багатьох випадках. В принципі, як і будь-яка річ, вона повинна красиво сидіти на вас і підкреслювати ваші достоїнства, а не навпаки.

Прості правила ідеального образу з тунікою

Перше і найголовніше, що необхідно запам'ятати - це те, що туніка носиться поверх одягу. Її не в якому разі не можна заправляти в штани або спідницю. Враховуйте цей момент при виборі моделі в'язаних тунік. Якщо ж ви володарка стрункої фігури, то туніка може цілком замінити вам тепле зимове плаття. Але зверніть увагу, що з-під неї не повинна визирати смужка колгот. Це виглядає непристойно і неестетично.

Варто подбати і про поєднання. Оскільки красиві в'язані туніки можуть бути як великою так і дрібної в'язки. Тому необхідно враховувати той факт, що з великою в'язкою НЕ будуть поєднуватися тонка і витончена взуття, найкраще в цьому випадку підібрати грубі черевики. І навпаки під дрібну в'язку найкраще підійдуть елегантні чобітки на підборах.

Більш жіночно і витончено виглядатимуть дівчата в туніках з тонким паском, який буде підкреслювати їх талію і форми. Це особливо актуально, коли мова йде про в'язані туніки зимові. Оскільки в силу свого призначення, вони іноді можуть виглядати грубо.

Які аксесуари можна поєднувати з тунікою?

Якщо ви зупинилися на виборі туніки без хомута, то вам необхідно подбати про додаткові прикрасах, які будуть підкреслювати індивідуальність вашого образу Якщо ви зупинилися на виборі туніки без хомута, то вам необхідно подбати про додаткові прикрасах, які будуть підкреслювати індивідуальність вашого образу. Перш ніж в'язані туніки купити, необхідно визначитися не лише з фасоном, але і з кольором або принтами. Від цього будуть залежати і аксесуари. Так ви будете готові і впевнені на всі сто в своєму цибулі. Завжди вибирати простіше, коли є вже готовий план.

Якщо ви схильні до прийняття спонтанних рішень, то ось вам кілька порад, які допоможуть у вдалому виборі. Зверніть увагу на виріз горловини туніки, який він форми. Це підкаже вам правильний вибір прикраси. Також не варто забувати, що додаткові принти та малюнки беруть на себе багато уваги і в такому випадку не варто перевантажувати образ прикрасами. Тому український виробник жіночого одягу 53 Mission пропонує кілька варіантів.

Образ з тунікою можна доповнити капелюхом з широкими полями в тон, що додасть додаткової елегантності. вигідним буде і поєднання туніки з дрібної в'язкою і капелюхи, окулярів або тоненького шарфика на шиї.

Які аксесуари можна поєднувати з тунікою?