Модні зимові шапки

 1. Модні хутряні шапки
 2. В'язані жіночі шапки
 3. Шапка вушанка
 4. Шапка шарф - снуд або хомут
 5. Шапки з помпоном
 6. Шапки з вухами, берети, шапки з косами, чалма, шапка труба
 7. Без шапки Ви точно не залишитеся! Головне, знайти свою модель. Іноді колір грає величезну роль, одна...

Досить жертвувати заради краси взимку, вибирайте красиві модні шапки в сезоні осінь-зима, і носіть їх із задоволенням. Минув той час, коли дівчата носили взимку короткі спідниці або героїчно ходили без шапки. Прийшов час зігріватися і утеплятися. Такі різноманітність красивих шапок - з малюнками і однотонні, яскраві і приглушені кольори, різні моделі шапок.

Кожна дівчина знайде свою модель шапок - ту шапку, яка буде її зігрівати всю осінь і зиму. Головне, визначитися з фасоном шапки, яка модель підійде саме Вашим рисами обличчя. Ми покажемо найпопулярніші моделі шапок, і підкажемо, яка зимова шапка Вам підійде.

Модні хутряні шапки

Хутряні шапки - це класика сучасної моди. Це те, що ніколи не вийде з моди. І навіть, коли вашої хутряній шапці буде 3-5-7 років, то вона все одно буде залишатися стильною. Хутро завжди був і буде в пошані, і не важлива, яка модель шапки. Головне, щоб це моделі шапки підходила Вашим рисами обличчя, і хутро було в нормальному стані.

Найпопулярніші хутряні шапки - елітні норкові шапки. Не поступаються їм шапки з кролика, пухнасті шапки з песця, шапка з мутона, шапка з овчини. Ціна норковій шапки найвища, слідом йдуть всі інші хутра.

Кому підходять хутряні шапки? Жінкам з овальним типом обличчя підходять всі шапки. Тим, у кого кругле обличчя, краще звернути увагу на шапки витягнутої форми або хутряні шапки берети. Вам підійдуть шапки з короткого акуратного хутра, але фасони шапки повинні бути широкими або продовгуватими.

Вам підійдуть шапки з короткого акуратного хутра, але фасони шапки повинні бути широкими або продовгуватими

Модна хутряна зимова шапка Модна хутряна зимова шапка  Фото модною моделі хутряної шапки з норки  Модна хутряна шапка вушанка  Новинка - хутряна зимова шапка  Модна біла шапка вушанка з хутряною обробкою  Модна хутряна жіноча шапка  Біла жіноча шапка з хутра  Хутряна жіноча шапка їх чорного хутра  Хутряна шапка з вушками з чорнобурки Фото модною моделі хутряної шапки з норки Модна хутряна шапка вушанка Новинка - хутряна зимова шапка Модна біла шапка вушанка з хутряною обробкою Модна хутряна жіноча шапка Біла жіноча шапка з хутра Хутряна жіноча шапка їх чорного хутра Хутряна шапка з вушками з чорнобурки

В'язані жіночі шапки

Вічна молодість в'язаних шапок. Останні колекції в'язаних шапок підтверджують не тільки їх популярність, але і стирають стереотип тих жінок, які вважають, що їм шапки не підходять. У моді прості облягаючі фасони в'язаних шапок, їх ще називають шапки біні. Крім цього, популярні в'язані шапки своїми руками. Ви рукодільниця, тоді зробіть собі пару-трійку цікавих моделей шапок. Або купіть подібні готові варіанти шапок.

Ваш вибір в цьому році - це тепла і затишна м'яка в'язана шапка, з великої або дрібної в'язки. Однотонні, яскраві кольори, насичені фарби і цікавий орнамент.

В'язані шапки запропонували в своїх колекціях багато імениті будинки мод, наприклад, бренд Anna Sui, Ralph Lauren, Calvin Klein і багато інших.

Кому підходять в'язані шапки? Всім жінок. Але потрібно ретельно вибирати свою модель шапки. Якщо у Вас овальне обличчя, то все обтягуючі і необ'ємні моделі шапок Вам підійдуть. Дівчина з дуже худим обличчям берети краще не вибирати, їх залиште тим, у кого обличчя кругле або повненькі.

В'язані жіночі шапки в колекції Anna Sui В'язані жіночі шапки в колекції Anna Sui  Модна в'язана шапка - фото новинка від Anna Sui  Жіноча модна шапка в колекції Anna Sui  Модна в'язана жіноча шапка - фото новинки  Сіра жіноча шапка з помпоном - фото новинка  Синя в'язана шапка грубої в'язки  Модна в'язана жіноча шапка  Сіра жіноча в'язана шапка з помпоном  Сіра шапка з помпоном  В'язана шапка з довгим пальто  Коричнева в'язана шапка - фото новинки сезону  Стильна в'язана шапка - фото новинки сезону Модна в'язана шапка - фото новинка від Anna Sui Жіноча модна шапка в колекції Anna Sui Модна в'язана жіноча шапка - фото новинки Сіра жіноча шапка з помпоном - фото новинка Синя в'язана шапка грубої в'язки Модна в'язана жіноча шапка Сіра жіноча в'язана шапка з помпоном Сіра шапка з помпоном В'язана шапка з довгим пальто Коричнева в'язана шапка - фото новинки сезону Стильна в'язана шапка - фото новинки сезону

Шапка вушанка

Багато десятиліть шапка вушанка не користувалася популярність, її не визнавали, як модний аксесуар. Вона вважалася сільської шапкою. Але ситуація змінилася, ось уже кілька років шапка вушанка стала дуже популярною. Досить актуальні моделі шапки вушанки з натуральним або штучним хутром. І сьогодні хутряні шапки вушанки користуються популярністю і у чоловіків, і у жінок.

З чим носити шапку вушанку? Абсолютно з будь-якою верхнім одягом шапка вушанка виглядає стильно. Будь то пальто, куртка пуховик, дублянка і звичайно, шуба. Багато відомих модних будинків, як Ralph Lauren, показали в своїх останніх колекціях шапки вушанки.

Хутряна шапка вушанка - фото новинка в колекції Ralph Lauren Хутряна шапка вушанка - фото новинка в колекції Ralph Lauren  Модний жіночий шапка вушанка - фото новинка від Ralph Lauren  Модний жіночий шапка вушанка з коричневого хутра - колекція Ralph Lauren  Модний жіночий шапка вушанка з коричневого хутра - колекція Ralph Lauren  Модний жіночий шапка вушанка - фото новинка від Ralph Lauren Модний жіночий шапка вушанка - фото новинка від Ralph Lauren Модний жіночий шапка вушанка з коричневого хутра - колекція Ralph Lauren Модний жіночий шапка вушанка з коричневого хутра - колекція Ralph Lauren Модний жіночий шапка вушанка - фото новинка від Ralph Lauren

Шапка шарф - снуд або хомут

Наступна за популярністю шапка - це шапка-снуд, її ще називають шапка-шарф або хомут. Шапка, яка одночасно може бути і шарфом. Зазвичай така шапка виглядає, як кругова модель.

Які бувають снуди, і як їх носити, ми вже докладно розповіли в нашій статті - « Снуди - геніальне просто! Як носити шапку-шарф ? »

Кому підходять шапки снуди? Підходять всім дівчатам. Створюйте розкішні образи з цікавою шапкою снуд, вибирайте яскраві моделі, грайте на контрастах. Будь-яке, навіть найпростіше пальто, можна обіграти красивим шарфом снуд.

Будь-яке, навіть найпростіше пальто, можна обіграти красивим шарфом снуд

Блакитна в'язана шапка снуд - фото новинка сезону Блакитна в'язана шапка снуд - фото новинка сезону  Хутряної снуд-хомут - прекрасний варіант шапки і шарфа  Шапка-шарф з розкішним рожевим пальто - фото новинка  Бежеве пальто з шапкою снуд - фото новинки сезону  Фіолетова шапка снуд - фото новинка сезону Хутряної снуд-хомут - прекрасний варіант шапки і шарфа Шапка-шарф з розкішним рожевим пальто - фото новинка Бежеве пальто з шапкою снуд - фото новинки сезону Фіолетова шапка снуд - фото новинка сезону

Шапки з помпоном

Цікавий спортивний варіант головного убору - шапка з помпоном. Найкраще, якщо помпон з натурального хутра, інакше шапка буде виглядати не дуже дорого.

Спортивний стиль легко поєднати з повсякденним, особливо, коли модно поєднувати різні стилі. Тому, прекрасно буде виглядати шапка з помпоном з шубою, дублянкою, пальто. Ідеальне поєднання шапки з помпоном з курткою пуховиків і паркою. Із взуття ви можете вибрати і спортивні чоботи дутики, і стильні ботфорти, і замшеві чоботи.

Модний жіночий шапка з помпоном - фото новинка сезону Модний жіночий шапка з помпоном - фото новинка сезону  Біла шапка з помпоном - фото новинка сезону  Модний жіночий шапка з помпоном  Фото новинка модною шапки з помпоном Біла шапка з помпоном - фото новинка сезону Модний жіночий шапка з помпоном Фото новинка модною шапки з помпоном

Шапки з вухами, берети, шапки з косами, чалма, шапка труба

Є ще моделі шапок, які завжди актуальні. Це, звичайно, берети - причому останнім часом їх різноманіття все більше привертає увагу молодих дівчат. Шапки форми панчоху або шкарпетку - обтягуючі тонкі шапки. В'язані шапки з косами і котячими вухами - оригінальні грайливі моделі шапок. Останнім часом популярні моделі шапок із зображенням тварин - сови, тигра, ведмедя.

Шапки на все часу і поза часом - шапки форми чалка і шапка труба. Ці моделі шапок більше підходять жінкам постарше.

Модна шапка з вушками - фото новинка сезону Модна шапка з вушками - фото новинка сезону  Модний жіночий зимова шапка  Модна шапка форми панчоху або шкарпетку  Модний жіночий шапка - фото новинка сезону  Модний жіночий шапка - фото новинка сезону Модний жіночий зимова шапка Модна шапка форми панчоху або шкарпетку Модний жіночий шапка - фото новинка сезону Модний жіночий шапка - фото новинка сезону

Без шапки Ви точно не залишитеся! Головне, знайти свою модель. Іноді колір грає величезну роль, одна і та ж модель шапки в різних кольорах можна по-різному прикрасити Ваше обличчя. Приміряйте шапки, шукайте свій фасон. Прекрасного Вам настрою і теплу зиму.

З любов'ю, Редакція ЯвМоде.ру

ру

Кому підходять хутряні шапки?
Кому підходять в'язані шапки?
З чим носити шапку вушанку?