Срібло: ціна за грам, покупка і продаж

  1. Проба срібних виробів
  2. Купівля та продаж

Щорічне підвищення обсягів видобутку срібла неухильно веде до швидкого виснаження його запасів. Саме з цієї причини вартість дорогоцінних металів постійно зростає.

Саме з цієї причини вартість дорогоцінних металів постійно зростає

Срібло завжди користувалося великим попитом, не втратило воно своєї актуальності і сьогодні.

Багато людей вважають, що вкладати гроші в метали вигідно, і вони абсолютно праві.

Ювелірні вироби дорожче злитків. Це не дивно, адже на виготовлення прикрас використовується не тільки сировину, але і виробничі приміщення, лабораторії, дороге обладнання, робота кваліфікованих фахівців. Тому злитки мінімум в 5 разів дешевше готових виробів.

Проба срібних виробів

Проба срібних виробів

Вартість безпосередньо залежить від проби. Дізнатися її показник можна, подивившись на клеймо, яке вигравірувано на виробі. Якщо на ньому позначена цифра 999, то це означає, що частка цінного металу в ньому дорівнює 99,9%. Чим вище проба, тим зазвичай вище номінальна вартість виробу.

найчастіше срібло 999 проби не застосовується для виготовлення столових приладів і прикрас, матеріал занадто м'який, пластичний, при експлуатації швидко стирається. Тому в його склад вноситься мідь, цинк, алюміній, нікель або кадмій. Міцність речовини при цьому підвищується, а показник проби і котирування знижується. Додаткові компоненти, які містяться в сплаві, впливають на колір, надають йому жовтуватий або червонуватий відтінок.

Сьогодні ціна один г чистого срібла коливається від 0,6 до 0,9 доларів США. Сплав популярної 925 другої спроби коштує близько 0,5 $ за м Часто озвучується курс за тройську унцію , Яка дорівнює 31,10348 р Сьогодні ціна 1 унції досягає 20 $.

Купівля та продаж

Купівля та продаж

Кожен продавець має бажання реалізувати товар якомога дорожче, а покупець хоче придбати його за найнижчу ціну. Але не потрібно забувати, що динаміка цін на внутрішньому ринку дорогоцінних металів залежить від їх стану на світовому ринку.

Середня вартість одного грама срібла 999 проби:

  • покупка - 0,6 USD;
  • продаж - 1,73 USD.

Готові вироби обходяться в 4-5 разів дорожче. Ціна покупки 1 г брухту 999 проби сьогодні становить близько 0,45 $. І, звичайно ж, оптові угоди набагато вигідніше роздрібних. курсова вартість срібла постійно змінюється і може відрізнятися в залежності від місця і умов здійснення продажу.