Скільки цукру в склянці вина

The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited. The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited

фото Depositphotos

Ми все вивчили, скільки калорій в пляшці вина. Але чи знаєте ви, скільки цукру в одній склянці? Ймовірно, що немає.

Як правило, одна 175 мл порція містить від чверті до двох чайних ложок цукру. Це означає, що випивши за вечерею 2-3 келиха вина, ви вживаєте дві третини від рекомендованої добової дози цукру для жінок.

Це означає, що випивши за вечерею 2-3 келиха вина, ви вживаєте дві третини від рекомендованої добової дози цукру для жінок

Фото: Wine Folly

Кількість підсолоджувача у вині залежить від кольору і виробника. Це однозначно погана новина для любителів рожевого вина влітку: червоне є найкращим варіантом для бажаючих схуднути, в той час як більш легкі вина і солодкі десертні мають в своєму складі майже 2 чайних ложки цукру.

Червоне вино має найменшу кількість цукру - 0,9 г - тому воно відрізняється смаком з гірчинкою, на думку департаменту сільського господарства США.

Сухе біле вино, таке, як Chardonnay або Riesling, має в складі 1,4 г цукру.

Десертні вина, як правило, дуже солодкі і подаються меншими порціями, мають близько 7 г цукру.

Десертні вина, як правило, дуже солодкі і подаються меншими порціями, мають близько 7 г цукру

Фото: Wine Folly

Американська Асоціація кардіологів рекомендує вживати не більше 6 чайних ложок цукру в день жінкам і 9 чайних ложок цукру чоловікам. Одна чайна ложка дорівнює 4 м

FDA не вимагає від виноробів вказувати харчову та енергетичну цінність на етикетках, тому досить важко визначити, з чого саме складається напій.

Як правило, чим «м'якше» смак вина, тим більше там цукру.

І, незважаючи на попередні дослідження, стакан червоного вина не завжди приносить користь серцю, за даними огляду 45 досліджень.

Читайте також на ForumDaily:

Як правильно вибрати вино.

У Каліфорнії справили вино з марихуани

Як розпізнати винні фальшивки, не відкриваючи пляшки

Шановні читачі ForumDaily!

Спасибі, що залишаєтеся з нами і довіряєте! За останні чотири роки ми отримали масу вдячних відгуків від читачів, яким наші матеріали допомогли влаштувати життя після переїзду в США, отримати роботу або освіту, знайти житло або влаштувати дитину в садок. Ми раді, що допомагаємо вам в період імміграції, який може бути досить складним.

Зараз ми хочемо попросити ВАС про підтримку. Якісна журналістика достаточнo витратна. Після різкого скорочення рекламних надходжень від Facebook, наші доходи не покривають витрати на утримання редакції, що ставить під загрозу безперервну роботу сайту. Ми не вводимо платну підписку, як це роблять багато американських ЗМІ, і надаємо доступ до всіх наших матеріалів безкоштовно, оскільки розуміємо, наскільки важливо для російськомовних іммігрантів отримувати перевірену інформацію рідною мовою. $ 5, $ 10, $ 20 - будь-яка сума, якої ви зможете поділитися з нами, допоможе вижити сайту, а значить, ми зможемо і далі надавати корисну інформацію тисячам іммігрантів. Підтримайте якісну журналістику! Ми віримо в силу наших читачів!

Завжди ваш, ForumDaily!

Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. Вибирайте опцію «Пріоритет в показі» - і читайте нас першими. І не забудьте підписатися на ForumDaily Woman - там вас чекає маса позитивної інформації.

Але чи знаєте ви, скільки цукру в одній склянці?
Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку?